Goleto

Ověřené slevové kódy Goleto pro červenec 2024​

100%
Goleto je e-shop, ve kterém najdete opravdu rozmanitý sortiment. Goleto nabízí nábytek do každé místnosti, dále chovatelské potřeby, hračky a příslušenství pro sport a volný čas. Slevy Goleto nabízí pravidelně a objevíte je v sekci Akční produkty. Slevový kupón Goleto prozatím získat nelze, avšak ušetřit můžete s akčními nabídkami nebo s funkcí cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Goleto ​

Jak ušetřit Goleto červenec 2024

V internetovém obchodě Goleto máte skutečně všestranný výběr nejrůznějšího zboží. Na počátku svého působení v roce 2009 společnost fungovala jako velkoobchod. V roce 2017 Goleto spouští i e-shop pro koncové zákazníky. Kamennou prodejnu však u nás nenavštívíte.

Pod jednou střechou tak plno věcí, které v domácnosti můžete potřebovat. Vybrat si můžete širokou škálu zboží pro dům, zahradu, kancelář a volný čas, ale také produkty pro děti, sport nebo pro domácí mazlíčky. Nakoupíte zde vybavení do kuchyně, koupelny, nábytek, osvětlení, krby, dekorace, cestovní potřeby, zahradní zboží, skleníky, pergoly, sekačky a mnoho dalšího.

U výrobků naleznete detailní fotografie s podrobným popisem. Pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy týkající se výrobků a pomoci s nákupem. O radu můžete požádat i písemným dotazem přes kontaktní formulář.

Pomoci při výběru může také nákupní rádce Heureka. Nakupující na něm naleznou uživatelské recenze, ve kterých se lidé dělí o své zkušenosti s e-shopem. Proto se před nákupem podívejte na hodnocení obchodu ostatními zákazníky.

Pokud chcete ušetřit v Goleto a nakoupit za skvělé ceny, stačí jen využít slevy, které e-shop nabízí. Sledujte akční nabídky, výprodeje, Black Friday. Využijte oblíbený cashback.

Jak získat slevový kupón Goleto

Slevové kódy nejsou dostupné, neboť internetový obchod zatím slevové kupóny Goleto nepoužívá.

Na našem webu SlevovéKódy.cz máme však doporučení pro nakupující, kteří chtějí ušetřit nejen při nákupu v e-shopu Goleto. Pokud chcete výhodně nakoupit, tak se před odesláním objednávky podívejte, zda se zrovna nenabízí nějaká sleva právě pro to vaše zboží v daném internetovém obchodě.

Jak uplatnit slevový kód Goleto

Jestliže e-shop Goleto začne nabízet bonusy prostřednictvím slevových kupónů, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Zároveň vám popíšeme, jak uplatnit slevový kód Goleto. 

Cashback GoletoCashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Cashback je populární služba, kterou si oblíbilo nemalé množství zákazníků. Díky ní můžete získat nějakou korunu navíc a nakupovat ještě výhodněji. V současné době cashback Goleto nabízí slevové portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.czVratnéPeníze.cz. Můžete tak ušetřit 2 % ze zaplacené částky.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Následně proklikněte do obchodu a nakupujte jako obvykle.

Goleto slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový obchod Goleto nabízí svým zákazníkům různé akce a Goleto slevy. Na banneru, který je umístěný na hlavní straně e-shopu, vás upoutá aktualizovaná nabídka a novinky. Zboží v jednotlivých kategoriích je pravidelně zlevňováno v rámci speciálních akcí či sezónních výprodejů.

Podívejte se na poutavou sekci “Akční produkty”. Jde o aktuálně zvýhodněné nabídky různého zboží. Tyto slevy jsou časově omezené, akce musíte pravidelně sledovat, jen tak vám neunikne žádná zajímavá nabídka. Internetový obchod rovněž pořádá sezónní výprodeje. Pokud chcete nakupovat výhodně, tak pro nadšence slev jsou tyto doprodeje velmi očekávané. Pozitivní je, že Goleto výprodeje začínají už v půlce sezóny.

Během Goleto Black Friday je zlevněna většina výrobků. Máte tak šanci nakoupit o poznání výhodněji, v tyto dny můžete získat slevu ve výši několika desítek procent. Aktuální informace o probíhajících slevových akcích můžete získat sledováním e-shopu Goleto na sociální síti Facebook.

Goleto doprava zdarma a cena poštovného

Bonus Goleto doprava zdarma není e-shopem realizována při žádné hodnotě nákupu.

  • Česká pošta – Balík Do ruky od 119 Kč
  • Česká pošta – Balík Do balíkovny od 89 Kč
  • PPL – Přepravní kurýr od 139 Kč
  • DPD – Přepravní kurýr od 139 Kč
  • FOFR – Přepravní kurýr od 338 Kč (velké spotřebiče, nábytek)

Za zboží lze zaplatit bankovním převodem, kartou online a dobírkou. Určitě se také vyplatí zaplatit za zboží předem. V opačném případě totiž budete muset platit poplatek za dobírku. Možné je doručení také na Slovensko.

Goleto vrácení zboží

Na případné Goleto vrácení zboží máte 14 dní, Tato doba pro odstoupení se považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle oznámení, že od smlouvy odstupuje. Pro odstoupení od smlouvy vyplňte formulář.

Nepoužité zboží pečlivě zabalte a zašlete ho zpátky na adresu prodejce. Do balíku dejte i kopii dodacího listu a kompletní dodanou dokumentaci. Jakým přepravcem zboží doručíte, je na vás. Nezasílejte na dobírku. Peníze vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky.

Goleto reklamace 2024

Na veškeré zboží nabízené v e-shopu Goleto se vztahuje zákonná záruční doba 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Pokud zboží bylo dodáno s vadou nebo se vada objeví v této době, můžete jej samozřejmě reklamovat.

Pro rychlejší vyřízení reklamace informaci zašlete e-mailem:  reklamace@goleto.cz nebo oznamte telefonicky na +420 727 964 185 (Po – Pá: 09:00 – 16:00).

Reklamovaný výrobek je nutné zaslat zpět na adresu prodávajícího. K balíčku vložte vyplněný reklamační formulář. Goleto reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a jejich projevů. Do balíčku přiložte i kopii faktury a záruční list.

Jakmile zboží bude vráceno prodejci, budete o tom informováni a začíná běžet reklamační lhůta. Vyřízení reklamace očekávejte do 30 dnů.

Goleto kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Goleto telefon: +420 601 349 349. Volat můžete ve všední dny od 9 do 16.

Goleto adresa sídla:
HANNO CZ s.r.o.
náměstí Republiky 138/24
30100 Plzeň

Goleto adresa pro vrácení zboží a reklamace:

HANNO CZ s.r.o.
Setecká 851
336 01 Blovice

Goleto e-mail: info@goleto.cz. Na tento e-mail můžete eshop kontaktovat, pokud preferujete písemnou komunikaci.