Gentleman Store

Ověřené slevové kódy Gentleman Store pro červenec 2024​

100%
Gentleman Store je e-shop, který se zabývá prodejem výhradně pánského oblečení, obuvi, doplňků, kosmetiky a vším pro holení. Do obchodu dodávají značky Barbour, Bellroy, Berwick, Saphir a další. Slevy Gentleman Store pravidelně obměňuje dle aktuální nabídky. Ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte automaticky od Gentleman Store dopravu zdarma. K tomu, abyste ušetřili můžete dále využít funkci cashback nebo slevový kód Gentleman Store, který má pro vás připravený portál SlevovéKódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Gentleman Store ​

Jak ušetřit Gentleman Store červenec 2024

Gentleman Store je obchodem se zaměřením na pánské oblečení, obuv, kosmetiku a doplňky, který nabízí výběr kvalitního zboží.

Najdete zde značky pro každého správného gentlemana, jako je například česká značka John & Paul, která nabízí nejen kvalitní české košile v netradičních velikostech, ale také Bellroy, Orbitkey, Saphire a další.

Gentleman Store je ověřen zákazníky Heureka, takže se zde rozhodně nemusíte bát nakupovat.

Novinky, zajímavosti a inspiraci naleznete na blogu Gentleman Store.

Tento článek je zaměřen na to, jak ušetřit na Gentleman Store. Naleznete zde ale také užitečné informace, například jak reklamovat zboží nebo jak ho vrátit.

Nejlepším způsobem, jak ušetřit v Gentleman Store je využít všech nabízených slev pro tento e-shop zde na Slevové kódy. V tomto článku najdete podrobný návod jak uplatnit slevové kódy Gentleman Store, kde je získat, jak nakoupit bez poštovného nebo na jaké akce e-shopu si počkat.

Jak získat slevový kupón Gentleman Store

Jedním ze způsobů, jak získat slevové kupóny Gentleman Store je náš slevový portál Slevovékódy.cz, kde najdete slevové kupóny Gentleman Store přehledně a na jednom místě.

Slevové kódy Gentleman Store lze také získat z newsletterů, k jejichž zasílání se přihlásíte na stránkách obchodu. Newsletter Gentleman Store vám bude do e-mailové schránky doručován jednou týdně. Najdete v něm novinky a slevové akce.

Jak uplatnit slevový kód Gentleman Store

Gentleman Store

Uplatnit slevový kód Gentleman Store je snadné. Váš slevový kód Gentleman Store zadejte v prvním kroku objednávky do pole, které zobrazíte po kliknutí na “Mám slevový kód”. Pak už jen kliknete na vložit a slevový kód Gentleman Store se uplatní a již uvidíte započtenou slevu.

Cashback Gentleman Store

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je skvělým způsobem, jak ještě více ušetřit při nákupu na internetu. Tuto formu slevy získáte při nákupu přes jeden z cashbackových portálů. Pro Gentleman Store cashback nabízí Plná peněženka, Refundo, VratnéPeníze a Tipli ve shodné výši 2,5 % z ceny nákupu bez DPH. Registrace na všechny cashback portály je zdarma.

Gentleman Store slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Gentleman Store slevy naleznete často. Všechny zlevněné produkty si můžete přehledně zobrazit v sekci slevy. Gentleman Store Black Friday ani sezónní akce e-shop zatím nepořádá. Zato Gentleman Store slevy nabízí v rámci častých akcí. Akce se většinou vztahují na vybraný sortiment. Plošné slevy na vše Gentleman Store nenabízí.

Gentleman Store doprava zdarma a cena poštovného

Gentleman Store doprava zdarma je další možností, jak nakoupit levněji. Abyste na Gentleman Store poštovné zdarma získali, tak stačí, když provedete nákup za více jako 1 000 Kč. Zásilka vám bude doručena již druhý den, při objednání v pracovní dobu obchodu.

Pokud nenakoupíte nad 1 000 Kč, pak stále za poštovné platit nemusíte a to pokud si zboží převezmete osobně na prodejně Gentleman Storu, která se nachází v Praze.

Gentleman Store vrácení zboží

Gentleman Store vrácení zboží prodloužil ze standardní lhůty 14 dní až na 30. Takže máte celý měsíc na vyzkoušení zboží. V této měsíční lhůtě lze zboží vrátit nebo vyměnit a to zcela zdarma.

Vrácení zboží Gentleman Store je snadné, k některým objednávkám dokonce získáte samolepku s vyplněnými údaji pro zaslání objednávky zpět, v takovém případě Gentleman Store hradí i poštovné pro návrat zboží.

Gentleman Store reklamace 2024

Gentleman Store reklamace zboží je samozřejmě možná a to v případě zaslání špatného zboží, vady na zboží a dalších případech. V případě nutnosti reklamovat doporučujeme nejdříve kontaktovat podporu, která vám poradí, jak postupovat, kontakt naleznete na konci článku. Gentleman Store vlastní formulář pro reklamace nenabízí, proto doporučujeme využít některou z volně dostupných šablon na internetu, který přiložíte k zaslanému zboží zpět.

Reklamace Gentleman Store je také možná na prodejně.

Gentleman Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Gentleman Store telefon: +420 273 132 638 (Po-Pá 10-18 hodin)

Gentleman Store e-mail: jsme@gentlemanstore.cz

Gentleman Store adresa:

Gentleman Store s.r.o.
Roháčova 7,
130 00 Praha