Generali Česká Pojišťovna

3× slevový kód Generali Česká Pojišťovna pro březen 2024​

100%
Generali Česká Pojišťovna patří mezi největší české pojišťovnické společnosti. Můžete si nechat pojistit domácnost nebo nemovitost, sjednat povinné ručení nebo havarijní pojištění nebo se také pojistit do zahraničí. Výhodné nabídky a slevy Generali Česká Pojišťovna nabízí při sjednání po internetu. Příležitostně můžete najít slevové kódy Generali Česká Pojišťovna. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás hledá nejlepší slevový kupón Generali Česká Pojišťovna.

Nejlepší slevové kódy Generali Česká Pojišťovna 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Generali Česká Pojišťovna

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Generali Česká Pojišťovna.
Chci 300 Kč
10 %
cashback

Tipli nabízí cashback 10 % → Generali Česká Pojišťovna

Pokud si od Generali pořídíte jakýkoliv produkt, získáte z částky produktu zpět 10 %. Cashback Tipli 10 % je připraven pro každého zákazníka, který přes Tipli přejde na Generali. Registrace na Tipli je zcela zdarma a není nutné vyplňovat žádný unikátní slevový kód Generali Česká pojišťovna.
11
3
Chci slevu
Sleva
20 %

Generali Česká Pojišťovna → sleva 20 % na povinné ručení

Generali nabízí na všechna povinná ručení sjednaná on-line od Generali Česká Pojišťovna slevu ve výši 20 %. Pokud budete jezdit bez nehod, můžete si také užívat výhodný bonus. Nenechte si ujít slevu Generali Česká Pojišťovna a využijte této nabídky ještě dnes. Nemusíte mít slevový kód Generali Česká pojišťovna.
23
3
Chci slevu
20%
sleva

Sleva 20 % na cestovní pojištění sjednané on-line: Generali Česká Pojišťovna

Sjednejte si cestovní pojištění on-line a získáte na něj od Generali Česká Pojišťovna slevu 20 %! Výhodnou nabídku může využít naprosto každý, a to bez nutnosti zadávat jakýkoliv slevový kupon Generali Česká Pojišťovna. Na stránkách naleznete také další výhodné nabídky, proto důkladně prozkoumejte všechny kategorie.
30
7
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Generali Česká Pojišťovna ​

Jak ušetřit Generali Česká Pojišťovna březen 2024

Recenze Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna je jedna z nejstabilnějších a nejstarších pojišťoven na českém trhu vůbec. K dispozici má 900 prodejních míst, takže není problém pohodlně navštívit pobočku téměř kdekoliv po České republice. Kompletní přehled naleznete v dolní části na hlavní stránce webu.

Výhodné pojištění Generali Česká pojišťovna můžete získat především při sjednání on-line. Pokud jste již zákazníky Generali, můžete se připojit do tzv. Klientského klubu a díky tomu čerpat řadu výhod.

Výhodou je také non-stop zákaznická linka a možnost řešit většinu situací z pohodlí domova jako třeba změnu pojištění Generali, která je možná jednoduše on-line na tomto odkazu. Budete potřebovat číslo Vaší pojistné smlouvy.

Jak získat promo kód Generali Česká pojišťovna

Slevové kupóny Generali Česká pojišťovna poskytuje pouze věrným zákazníkům, kteří jsou zapojeni do klientského klubu. Podmínkou pro členství je již stávající smlouva na jeden z hlavních produktů. Veškeré podrobnosti o klientském klubu naleznete zde.

Jak uplatnit slevový kód Generali Česká pojišťovna

Slevový kupón Generali Česká pojišťovna je možné využít v případě sjednání pojištění on-line.

Pole pro vložení slevového kuponu Generali Česká pojišťovna naleznete v průběhu sjednávání pojištění on-line po odškrtnutí políčka “Mám slevu“. Umístění políčka se může v návaznosti na typ pojištění lišit.

Po odškrtnutí políčka se objeví pole pro vložení kódu “Kód slevy”, kam svůj kód jednoduše vložíte a ověříte jej pomocí tlačítka “Ověřit”.Generali Česká Pojišťovna

Cashback Generali Česká pojišťovna

Cashback Tipli10 % získat bonus až 300 Kč Cashback Plná peněženkaaž 10 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 10 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné penízeaž 10 % získat bonus 50 Kč

Generali Česká pojišťovna Cashback je nabízen na portálech Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a VratnéPeníze.cz. Cashback portály vám vrátí až 10 % z vaší objednávky pojištění. Cashback Generali Česká pojišťovna má specifiké podmínky, které jsou uvedené přímo na zmíněných webových stránkách.

Pokud nevíte, jak funguje cashback, stačí proběhnout rychlou registrací na jednom z uvedených portálů a proklikem přímo ze stránek uskutečnit sjednání pojištění dle uvedených podmínek. Poté Vám bude na Vaše Casback konto připsána slíbená odměna.

Generali Česká pojišťovna – jak ušetřit

Slevy na pojištění Generali Česká Pojišťovna můžete získat po registraci do klientského klubu. Stačí mít již smlouvu na jeden z hlavních produktů. Informace o akcích a slevách na pojištění Generali můžete sledovat také na jejich Facebooku nebo přímo zde na stránkách.

Velmi často uvádí slevy na pojištění Generali Česká pojišťovna také přímo na hlavní stránce pro pojištění sjednané online.

Sjednání pojištění Generali Česká pojišťovna je možné na jedné z poboček po celé České republice nebo z pohodlí domova on-line na stránkách pod záložkou “Sjednat on-line”.

Generali nabízí on-line následující pojištění:

  • Cestovní pojištění
  • Povinné pojištění
  • Havarijní pojištění
  • Pojištění majetku
  • Pojištění odpovědnosti
  • Úrazové pojištění

Generali Česká Pojišťovna kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Generali Česká pojišťovna zákaznická linka: 241 114 114
Generali Česká pojišťovna klientská zóna