Gavri

Ověřené slevové kódy Gavri pro březen 2024​

100%
Obchod Gavri nabízí elektronická zařízení a vychytávky pro lepší klima ve vaší domácnosti. Firmy jako Clean Air Optima, Noaton a několik dalších nabízí prostřednictvím eshopu ionizátory vzduchu, odvlhčovače, ventilátory a topení a mnoho dalších produktů. K některým dárkům přibalí Gavri dárek nebo můžete získat dopravu zdarma až k vám domů. Tyto akční nabídky najdete hned na úvodní stránce.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Gavri ​

Jak ušetřit Gavri březen 2024

Internetový obchod Gavri se zaměřuje na prodej zařízení upravujících vzduch ve vnitřních prostorách. Kamenný obchod sídlí v centru Brna, kde si můžete vše prohlédnout osobně.

Nakoupíte zde klimatizace, ventilátory, čističky vzduchu, odvlhčovače, topení a mnohé další zařízení. Spotřebiče se vyznačují nadčasovým designem a dokonalou funkčností. Vaší domácnosti dodají nádech luxusu. Obchod Gavri se neustále rozvíjí a doplňuje sortiment. Zajišťuje také náhradní díly, filtry do čističek vzduchu a další příslušenství. Vlastní servis Brně a garantuje rychlou expedici.

Z nákupu nemusíte mít obavy, na portále Heuréka má e-shop vysoké pozitivní hodnocení a získal certifikát Ověřeno zákazníky. Před zakoupením zboží doporučujeme jeho cenu zjistit i ve srovnávači Heuréka a přečíst si i hodnocení obchodu.

Vybírat jednotlivé přístroje může být pro laiky velmi složité, proto při nákupu zboží vám rádi pomohou pracovníci Gavri. Na stránkách e-shopu rovněž najdete odpovědi na často kladené otázky. Nechybí ani blog se spoustou zajímavých článků, rad a tipů.

Určitě vás zajímá, jak ušetřit na Gavri. Možností je několik – internetový obchod přináší mimořádné nabídky v podobě slev, akcí a dárků. Nechybí doprava zdarma i nákup s cashbackem.

Jak získat slevový kupón Gavri

Získat slevový kupón Gavri v současné době nelze, neboť internetový obchod aktuálně nepracuje se slevovými kódy.

Při nákupech oceníte výhody registrace na Gavri. Budete pravidelně dostávat informace o akčních cenách produktů, novinkách, slevách, výprodejích.

Jestliže hledáte nejen Gavri slevy, tak jste na našem webu SlevovéKódy.cz správně. Máme zde i platné slevové kupóny a výhodné nabídky do mnoha jiných obchodů. Ty pro vás pravidelně vyhledáváme a kontrolujeme. Proto se před odesláním objednávky podívejte, zda právě ten váš nákup nemůže být levnější.

Jak uplatnit slevový kód Gavri

Pokud e-shop Gavri začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Zároveň vám popíšeme, jak uplatnit slevový kód Gavri.

Obecně však lze říct, že slevové kódy jsou omezeny k použití. Můžete je uplatnit jen na určitý druh zboží, po omezenou dobu a často mají také minimální částku, za kterou musíte pro jejich uplatnění nakoupit.

Cashback Gavri

Cashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 Kč

Určitě je příjemné nakupovat na internetu a následně získat část svých peněz zpět. Přesně tak funguje cashback. Cashback Gavri nabízí portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz, Tipli.cz i VratnéPeníze.cz.

Stačí se zdarma na jednom z nich zaregistrovat, následně prokliknete do obchodu a nakupujete jako obvykle. V současné době nejvyšší cashback v celkové výši 4 % dosáhnete nákupem přes cashback portály Refundo.cz a VratnéPeníze.cz.

Gavri slevy – výprodeje, Black Friday…

Na banneru, který je umístěný na hlavní straně e-shopu, vás upoutá aktualizovaná nabídka zboží a novinky. Internetový obchod nabízí svým zákazníkům často různé akce a slevy. Všechny zlevněné produkty a výprodeje najdete na stránkách e-shopu v sekci “Akce a výprodeje“. V rámci těchto promo akcí u vybraného zboží naleznete zajímavé slevy. A vy můžete za vybrané produkty ušetřit slušné peníze z původní ceny.

Ve výprodeji najdete zboží, které se doprodává se slevou. Po vyprodání zásob již není většinou možné toto zboží zakoupit. Podívejte se proto na tyto Gavri výprodeje, kdy máte šanci získat poslední kousky za velmi výhodné ceny. Internetový obchod se naopak neúčastní oblíbené listopadové akce Gavri Black Friday, neuskutečňuje ani žádné sezónní výprodeje.

Gavri doprava zdarma a cena poštovného

Internetový obchod poskytuje dopravu zdarma při výši objednávky nad 1 000 Kč na území České republiky i na Slovensko. V rámci různých marketingových akcí zásilkového obchodu lze mít dopravu zdarma i za nižší hodnotu nákupu.

Cena dopravy při nákupu do 1 000 Kč:

  • Česká pošta – Balík Na poštu – od 79 Kč, při nákupu do 300 Kč od 119 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky – od 89 Kč, při nákupu do 300 Kč od 119 Kč
  • Česká pošta – Balíkovna – od 20 Kč, Kč při nákupu do 300 Kč od 79 Kč
  • Geis – Přepravní kurýr – od 49 Kč, Kč při nákupu do 300 Kč od 119 Kč
  • DPD – Přepravní kurýr – od 79 Kč, při nákupu do 300 Kč od 119 Kč
  • WE|DO Uloženka – od 20 Kč, při nákupu do 300 Kč od 20 Kč

Zboží si můžete vyzvednout taky osobně a zaplatit v hotovosti ve skladu na Masné 27/9 v Brně.

Platbu za zboží lze provést převodem na bankovní účet, online platební kartou nebo dobírkou. Za dobírku si připlatíte 30 Kč. Platit tu můžete i bitcoinem. Lze využít i odložení plateb a splátkový prodej.

Gavri vrácení zboží

Gavri vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Pro odstoupení od kupní smlouvy vyplňte formulář. Výrobek s kompletním příslušenstvím zabalte do originálního obalu, do balíku dejte i kopii faktury a veškerou dodanou dokumentaci. Vše odešlete nebo doručte osobně na adresu e-shopu.

Pokud nechcete využít formuláře pro vrácení zboží, můžete ke zboží přiložit tyto informace: jméno, stručné oznámení o odstoupení od smlouvy, číslo objednávky a číslo bankovního účtu, na který si přejete vrátit peníze. Gavri vám odešle peníze do 5 pracovních dnů na uvedený účet.

Gavri reklamace 2024

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Gavri má vadu a nemá prodejcem deklarované vlastnosti, tak máte právo reklamovat zboží v lhůtě 24 měsíců od převzetí. Nesmí se však jednat o závadu, která vznikla nesprávným použitím nebo kterou jste zavinili sami.

Jak začít proces Gavri reklamace? Informujte e-shop e-mailem, lze tak učinit i vyplněným reklamačním formulářem. V e-mailu uveďte jméno, číslo objednávky, název reklamovaného zboží a popis vady. Pracovník Gavri vás bude v nejbližším možném termínu informovat o dalším postupu reklamace.

Vadné zboží však nezasílejte předem zpět. Po zvážení závažnosti závady k vám servis Gavri pošle kurýra, popřípadě pouze dodá poškozenou součástku.

Gavri kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz v FAQ, neváhejte se obrátit na zákaznický servis. K dispozici je Gavri telefon: +420 602 218 144, ve všední dny od 9 do 17:30 nebo Gavri e-mail obchod@gavri.cz.
Po-Pá: 09,00 hod. – 17,30 hod.

Gavri adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Gavri s.r.o., areál Mrazírny Rovner
Masná 27/9
602 00 Brno