Freshlabels

3× slevový kód Freshlabels pro říjen 2023​

100%
Freshlabels je internetový obchod s výběrovým dámským a pánským oblečením. Vybrat si můžete z triček, bot, šatů nebo batohů od značek jako Obey, Vagabond nebo Burton. U objednávek od 1 500 Kč je doprava zdarma, výhodou je prodloužená lhůta 30 dní na vrácení zboží. Sleva je k dispozici po registraci k odběru newsletteru. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Freshlabels, najít je můžete na Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Freshlabels 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Freshlabels

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Freshlabels.
Chci 300 Kč
Doprava
Zdarma

Doprava ZDARMA z Freshlabels

Při nákupu nad 2 000 Kč můžete využít dopravu ZDARMA z e-shopu Freshlabels. Doručit si můžete nechat značkové oblečení, obuv, módní doplňky a další produkty z nabídky Freshlabels.
0
1
Chci slevu
2,5 %
cashback

Cashback Refundo: 2,5 % z nákupu na Freshlabels

Při nákupu v e-shopu Freshlabels prostřednictvím portálu Refundo můžete získat cashback 2,5 % z hodnoty nákupu. K získání peněz zpět stačí bezplatná registrace, která je podpořena finančním bonusem. Naspořené peníze můžete převést na svůj účet.
12
3
Chci slevu
akční
slevy

Super sleva na sezónní bundy ► Freshlabels

Sezónní výprodej právě začíná a vy můžete na svém nákupu výrazně ušetřit. Vybírat můžete z široké nabídky dámských a pánských bund za velmi výhodné ceny. Konkrétní výši slevy Freshlabels najdete u jednotlivých produktů. Speciální slevový kód Freshlabels vlastnit nemusíte, ceny jsou konečné.
15
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Freshlabels ​

Jak ušetřit Freshlabels říjen 2023

Freshlabels je internetový obchod s kamennými pobočkami v Praze a v Teplicích. Obchod nabízí oblečení, obuv, batohy, hodinky, pásky či peněženky pro dámy i pány. Sortiment zahrnuje především značky s autentickým designem jako jsou Adidas Originals, HAPPY SOCKS, Fjällräven, The North Face a plno dalších.

Máte možnost si založit zákaznický účet, díky němuž můžete sledovat stav objednávek. Za registraci v newsletteru získáte slevu na Váš první nákup.

Registrovaní zákazníci obdrží vždy s časovým předstihem slevové kupóny a informace o novinkách a slevách. Po celý rok probíhají na Freshlabels výprodeje a akce jako je například Black Friday. Výprodeje jsou pouze jednou z možností, jak ušetřit na Freshlabels.

Před objednáním zboží můžete díky portálu Heuréka pročíst recenze ostatních zákazníků a porovnat cenu za totéž zboží v jiných e-shopech.

Jak získat slevový kupón Freshlabels

Slevový kupón Freshlabels můžete získat ihned za registraci v newsletteru. Na e-mail Vám bude zaslán kupón ve výši 150 Kč. S registrací budete také dostávat aktuální slevové kupóny a informace o nadcházejících slevách a výprodejích.

Slevové kupóny Freshlabels jsou publikovány i na stránce Slevovékódy.cz, kde je máte pohromadě pro stovky obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Freshlabels

Freshlabels

Po vložení vybraného produktu a přesměrování do Nákupního košíku, pod výčtem jeho obsahu naleznete pole s nápisem “Zadat slevový kód“. Toto pole je nutné rozkliknout a vložit do něj příslušný slevový kód Freshlabels.

Pro jeho odečtení a stačí stisknout ”Uplatnit“.  Pokud byl kód vložen bezchybně, proběhlo odečtení slevy z částky nákupu.  Poté můžete pokračovat v dokončení objednávky. Před uplatněním kupónu je dobré zkontrolovat lhůtu platnosti a minimální výši objednávky.

Cashback Freshlabels

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu přes portál Tipli získáte až 2 % z nákupu zpět. Freshlabels cashback ve výši 2 % poskytují také Plná peněženka, Vratné peníze a Refundo.

Způsob, jak získat cashback ve kterémkoliv spolupracujícím obchodě je jednoduchý. Zdarma se zaregistrujete na jednom z cashback portálů a přes tento portál proveďte nákup. Po zaplacení Vám bude připsána výše cashbacku z ceny nákupu. Odměny Vám budou připsány pouze po provedení online nákupu.

Freshlabels slevy – výprodeje, Black Friday…

Freshlabels není výjimkou a pořádá pro své zákazníky neustále se obměňující výprodeje dámské i pánské obuvi a oblečení či batohů. Dále také nabízí dárky v podobě peněženek, hodinek, slunečních brýlí a dalších doplňků. Veškeré aktuální výprodeje najdete v sekci Outlet. Nepravidelně však probíhá i akce doprava zdarma na všechno.

Ušetřit můžete i se slevou 150 Kč při registraci v newsletteru. Slevový kupón Freshlabels Vám bude zaslán na e-mailovou adresu a lze jej využít při nákupu nad 1 000 Kč.

Tradiční podzimní akci Black Friday Freshlabels pořádá i v letních měsících. Můžete tak nakoupit více oblečení za výhodné ceny hned několikrát v roce.

Freshlabels doprava zdarma a cena poštovného

Freshlabels doprava zdarma je poskytována vždy při překročení 1 000 Kč za nákup. Zdarma si zboží můžete vyzvednout i osobně v kamenných pobočkách v Praze na adrese:

Freshlabels
Jindřišská 15
Praha 1, 11000

a v Teplicích na adrese:

Freshlabels
Stanová 2
Teplice 41501

Další způsoby dopravy jsou:

  • GLS – 79 Kč
  • DPD – 89 Kč

Freshlabels vrácení zboží

Vrácení zboží Frehslabels prodloužilo na 30 dní. Na níže uvedenou adresu zašlete formulář pro odstoupení od smlouvy nebo na e-mailovou adresu info@freshlabels.cz.

Nepoškozené, neopotřebené a nespotřebované zboží zabalte a pošlete na adresu:

Freshlabels s.r.o.
Stanová 1182/2
41501 Teplice

Do 14 dní od odstoupení od smlouvy Vám obchod vrátí danou částku. Balíček zasílá zákazník na vlastní náklady. V případě, že byla úhrada provedena s použitím dárkového kupónu, daná částka Vám bude vrácena formou kreditu na uživatelský účet.

Pokud byl k zakoupenému produktu poskytnut i dárek, je nutné jej zaslat spolu s vraceným zbožím.

Freshlabels reklamace 2023

V případě vzniku či výskytu vady kontaktujte obchod. Zboží můžete reklamovat v kamenných pobočkách v Praze. Pokud zboží zašlete poštou, posílejte jej na adresu:

Freshlabels s.r.o.
Stanová 2
Teplice 41501
Zboží je nutné řádně zabalit, aby nedošlo k jeho poškození a reklamace byla uznána. Do balíčku přiložte vyplněný reklamační formulář s kopií daňového dokladu.

Freshlabels reklamace vyřizuje do 30 dní. Ve složitých případech může být lhůta po domluvě prodloužena.

Poštovné Vám bude vráceno. Stačí zaslat doklad spolu s číslem objednávky na e-mail info@freshlabels.cz. Částka za poštovné se Vám vrátí ve výši , která odpovídá nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání.

Zákazník je povinen vyzvednout si vyřízenou reklamaci nejpozději do jednoho měsíce. Neučiní-li tak v uvedené lhůtě, Freshlabels bude požadovat poplatek za uskladnění ve výši 50 Kč za každý den prodlení.

Freshlabels kontakt – telefon, e-mail

Obchod neváhejte kontaktovat kterýkoliv pracovní den od 8:00 do 18:00 na telefonní číslo Freshlabels +420 777 077 700. V případě, že zašlete Freshlabels e-mail na adresu info@freshlabels.cz, odpoví Vám ihned.

Freshlabels můžete kontaktovat i přes zprávu na Facebooku.