Forscope

Ověřené slevové kódy Forscope pro červen 2024​

100%

Eshop Forscope se specializuje na prodej softwaru. K dispozici jsou nástroje pro vývojáře IT, antivirové programy, balíčky MS Windows a MS Office nebo program CAD pro profesionály v řadě odvětví. Slevy Forscope nabízí především pro společnosti a velkoodběratele. Na webu eshopu můžete najít také rady pro uživatele softwaru.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Forscope ​

Jak ušetřit Forscope červen 2024

Forscope se zabývá prodejem softwarových produktů a licenčním poradenstvím. Nabídka je rozdělená do jednotlivých kategorií MS Windows, MS Office, Antiviry a VPN, které pomáhají udržovat vaše data a webové aktivity nedostupné a chráněné.  Pro vývojáře jsou připravené nástroje pro vytváření a upravování programů i aplikací, dále také grafický software a serverový software. Pro aktivaci a spuštění zakoupeného produktu je vám k dispozici licenční konzultant.

Objednávka vám bude doručena zcela zdarma na vaši e-mailovou adresu. Pokud vám nebude zakoupený produkt vyhovovat, Forscope poskytuje 100% vrácení peněz. Využijte i další způsoby, jak ušetřit na Forscope, mezi které patří výprodeje, množstevní slevy nebo partnerské programy.

Recenze a zkušenosti zákazníků s produkty e-shopu Forscope najdete například na portálu Heuréka.

Jak získat slevový kupón Forscope

Forscope slevové kupóny zveřejňuje příležitostně. Staňte se odběratelem webu Slevovékódy.cz, na kterém najdete připravenou nabídku slev, výprodejů a slevových kupónů nejen pro Forscope.

Sledujte také webové stránky e-shopu nebo si vytvořte zákaznický účet, prostřednictvím kterého se dozvíte o novinkách a připravovaných slevách.

Jak uplatnit slevový kód Forscope

Forscope

Místo pro odečtení slevového kódu naleznete v 1. kroku nákupu “Nákupní košík” po stisknutí “Použít slevový kupón“. Uplatnit slevový kód Forscope je možné po klinutí na “Vložit“.

Pokud je kód platný, uvidíte aktualizovanou cenu vašeho nákupu. Poté budete moci pokračovat k dokončení objednávky.

Cashback Forscope


Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč
  

Nakupujte on-line s některým z cashbackových portálů českého internetu jako jsou PlnáPeněženka, Refundo, Tipli nebo VratnéPeníze a ušetřete na každé objednávce. Na portálu jednoduše vytvoříte zákaznický účet a na uvítanou získáte vstupní bonus.

Nákupy poté provádíte vždy proklikem z portálu, který vás přesměruje na e-shop. Po dokončení a zaplacení vaší objednávky získáte cashback Forscope ve výši 3,5% zpět.

Forscope slevy výprodeje, Black Friday…

Vyberte si produkty za snížené ceny v kategorii ” Výprodej“. Nabídka je množstevně omezená, výprodeje Forscope se proto vztahují vždy na několik posledních kusů. Tradiční Black Friday Forscope neprobíhá. E-shop však nabízí výhodné kombinace pracovních softwarů pro firmy.

Kromě zlevněných produktů můžete využívat množstevní slevy Forscope a výhody programů B2B nebo Reseller. Registrace do některého z programů vám zajistí levnější nákup, doživotní záruku, licenčního konzultanta a možnost krytí nákladů.

Forscope doprava zdarma a cena poštovného

Doručení zdarma Forscope poskytuje vždy u všech objednávek. Produkt vám bude doručen ihned po obdržení platby prostřednictvím e-mailu, který uvedete při vytvoření objednávky. Obdržíte informace o instalaci a aktivaci produktu a také produktový klíč ve formě PDF certifikátu.

Objednávku můžete uhradit platit kartou nebo převodem na účet. Doba doručení závisí na přijetí platby, zpravidla 1-5 dnů.

Forscope vrácení zboží

Vrácení zboží Forscope je možné v prodloužené lhůtě 30 dnů. Při vrácení produktu využijte tento formulář, který odešlete vyplněný spolu se zbožím na adresu uvedenou níže. Vyplněný formulář poté zašlete také v digitální podobě podle pokynů pracovníka e-shopu.

Adresa pro zaslání:

RA Software s.r.o.
Nové Sady 2,
602 00 Brno

Váš požadavek ohledně vrácení zboží bude vyřízen do 30 dnů.

Forscope reklamace 2024

Pokud zakoupený produkt nefunguje nebo přestane fungovat, pro uplatnění reklamace využijte reklamační protokol. V případě uplatnění více reklamací, je potřeba vyplnit, vytisknout a podepsat formulář zvlášť ke každé jedné reklamaci.

Adresa pro zaslání reklamačního formuláře a produktů:

RA Software s.r.o.
Nové Sady 2,
602 00 Brno

Reklamace Forscope bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne přijetí. Automaticky nejsou přijímány reklamace produktů starších více než 2 roky ode ode jejich dodání.

Forscope kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte otázky týkající se produktů, potřebujete licenční poradenství nebo máte jakýkoliv jiný dotaz, volejte na Forscope telefon: 538 880 036. Využijte další Forscope kontakty jako jsou chatovací okno nebo kontaktní formulář, které jsou k dispozici na webových stránkách.

Forscope zodpoví vaše otázky během pracovní doby, každý všední den od 8:30 do 17:00.