Fjällräven

Ověřené slevové kódy Fjällräven pro červen 2024​

100%
Fjällräven je švédská firma vyrábějící outdoorové oblečení. V nabídce značky naleznete oblečení a outdoorové vybavení pro muže, ženy i děti. Vybrat si můžete ze široké nabídky bund, triček kalhot nebo také stanů, batohů nebo loveckého vybavení. Slevy Fjällräven pravidelně obměňuje. Mezinárodní e-shop, který nabízí dopravu také do Česka příležitostně vydává slevové kódy Fjällräven. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Fjällräven.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Fjällräven ​

Jak ušetřit Fjällräven červen 2024

Fjällräven nabízí odolné, nadčasové a funkční outdorové vybavení. Fjällräven v České republice provozuje jednak 4 kamenné prodejny, jednak svůj vlastní e-shop. Sehnat zde můžete od batohů a tašek až po různé spací pytle a stany. Fjällräven mimo jiné poskytuje jak dámské, tak pánské outdorové oblečení.

Se SlevovýmiKódy.cz můžete získat pořádnou porci slev ve Fjällräven, neboť pro vás máme přichystány slevové kupóny Fjällräven, které vám ušetří čas i peníze.

Slevový kód Fjällräven

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Fjällräven. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Fjällräven, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Fjällräven uplatníte na internetových stránkách Fjällräven.

Slevový kód Fjällräven doporučujeme zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, namísto toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu Fjällräven získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte do vyznačeného pole a zvolíte tlačítko „uplatnit“. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu od Fjällräven. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Fjällräven, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy ve Fjällräven

V e-shopu prodejce můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů Fjällräven, také na různé časově omezené akční nabídky nebo výprodeje. Aktuální slevy Fjällräven naleznete v záložce AKCE nebo VÝPRODEJ VZORKŮ. Např. v  záložce AKCE získáte slevy Fjällräven na vybavení až ve výši 40 %. Slevy Fjällräven jsou platné do vyprodání zásob.

Aktuální slevy Fjällräven můžete získat také tím, že si založíte věrnostní kartu. Výše slevy Fjällräven se odvíjí od celkového objemu nákupu. Držitelé věrnostních karet navíc získají během roku speciální slevy od Fjällräven na vybrané zboží.

Doprava ve Fjällräven

Po zadání slevového kódu Fjällräven objednávky budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat prostřednictvím soukromé společnosti GLS. Společnost dopravuje také na Slovensko. Doprava zdarma od Fjällräven je při nákupu v hodnotě nad 5 000 Kč. V ostatních případech je cena za dopravu za 99 Kč v rámci ČR. Zboží Fjällräven si také můžete vyzvednout zdarma, a to osobně v některé z prodejen Fjällräven.

Platba ve Fjällräven

Za zboží můžete zaplatit v několika variantách. Při osobním předání zboží můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou. Pří nákupu online můžete zaplatit rovněž platební kartou, popř. bankovním převodem, platební bránou jednotlivých bank nebo Fjällräven dárkovým poukazem. Doporučujeme platbu platební kartou, která je bezpečná, rychlá a je zdarma.

Hodnocení zákazníků Fjällräven

V rámci dotazníku spokojenosti Heuréka.cz internetové knihkupectví doporučuje 95 % zákazníků, kdy celková spokojenost s obchodem je 4,7 bodů. Nejčastější pozitivní zkušeností je rychlé vyřízení objednávky. Na výměnu či vrácení zboží od nákupu po internetu máte 14 dní. Na všechny produkty zakoupené ve Fjällräven se vztahuje dvouletá záruka.

Fjällräven je značkou s dlouholetou tradicí, která byla založena roku 1960 ve Švédsku, kdy původním produktem byl vnější rám batohu. Jedná se o obchod, který nabízí kvalitní outdorové vybavení. Díky internetovým stránkám slevovékódy.cz můžete v tomto obchodě výrazně ušetřit, neboť veškeré slevy Fjällräven se pro vás permanentně hlídají a aktualizují.