FitVýživa.cz

4× slevový kód FitVýživa.cz pro červenec 2024​

100%
FitVýživa.cz je internetový prodejce fitness zařízení, sportovních potřeb a doplňků stravy od značek Myprotein, BioTech, Zray a dalších . Doprava zdarma FitVýživa.cz je na objednávky nad 2 000 Kč. Získejte peníze nákupem přes cashback FitVýživa.cz. Slevovékódy vám poradí, jak ušetřit ve FitVýživa.cz.

Nejlepší slevové kódy FitVýživa.cz 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě FitVýživa.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu FitVýživa.cz.
Chci 300 Kč
výprodejové
slevy

Mega slevy v e-shopu FitVýživa.cz » výprodej

V kategorii ,,Výprodej” najdete zboží s výhodnými slevami od FitVýživa.cz. Díky tomu si můžete pořídit výživu pro sportovce, ale také třeba oblečení a jiné sportovní potřeby za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód FitVýživa.cz.
17
2
Chci slevu
výhodné
slevy

Vše pro sportovce se slevou | FitVýživa.cz

V  e-shopu pořídíte sportovní oblečení, potřeby, zařízení či výživu pro sportovce. Mnoho produktů můžete navíc zakoupit se slevou od FitVýživa.cz, díky čemuž můžete při svém nákupu výrazně ušetřit. K nákupu není potřeba slevový kupon FitVýživa.cz.
15
3
Chci slevu
1+1
zdarma

Slevová akce na FitVýživa.cz 1+1 zdarma ← výhodný nákup

Využijte jedinečné šance a nakupte si oblíbené produkty za poloviční cenu. V kategorii 1+1 zdarma najdete veškeré zboží, které je možné zakoupit v rámci akce se slevou od FitVýživa.cz. K nákupu není potřeba slevový kód FitVýživa.cz.
30
4
Chci slevu
věrnostní
slevy

Bonusový program FitVýživa.cz → slevy pro stálé zákazníky

Bonusový program FitVýživa.cz.cz funguje na jednoduchém principu. Stačí nakupovat více a vaše sleva bude vyšší. Celkem můžete získat od FitVýživa.cz slevu až 12 %, pokud vaše nákupy přesáhnou 100 000 Kč. K získání členství se musíte registrovat.
19
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web FitVýživa.cz ​

Jak ušetřit FitVýživa.cz červenec 2024

E-shop FitVýživa.cz nabízí široký sortiment sportovního zboží. V nabídce obchodu naleznete jak potřebnou výživu a výbavu pro sportovce, tak samotné cvičící stroje. Produkty na FitVýživa.cz jsou přehledně rozděleny do kategorií pro sportovní výživu, zařízení, potřeby a oblečení.

Sportovní zboží jednak nakoupíte na internetových stránkách e-shopu, jednak v kamenné prodejně na Praze 5.

Prostřednictvím portálu Slevovékódy.cz vám poradíme, jak ve FitVýživa.cz ušetřit.

Jak získat slevový kupón FitVýživa.cz

Portál Slevovékódy.cz pravidelně nabízí zajímavé tipy a slevové kupóny FitVýživa.cz.

Odkazy na slevové kódy FitVýživa.cz můžete objevit na sociálních médiích, jako jsou Facebook či Instagram.

Jak uplatnit slevový kód FitVýživa.cz

Slevový kód FitVýživa.cz není pro získání slevy potřeba nikam vkládat. Nabízené slevy jsou uplatněné již v zobrazené ceně. Stačí pouze vložit vybrané zboží do nákupního košíku. Obecně je však u slevových kódů potřeba sledovat dobu jejich platnosti.

Akce a slevy FitVýživa.cz jsou časově omezené.

Cashback FitVýživa.cz

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Ušetřit ve FitVýživa.cz lze nákupem ve formě cashback slevy. Cashback je zvláštní forma úspory. Zákazníkovi se vrátí část peněz z ceny nákupu v řadu několika procent.

FitVýživa.cz cashback nabízí cashback portál Tipli.cz i další cashback portály. S tímto cashbackem ušetříte až 3,5 % z ceny nákupu. Registrace na Tipli.cz je jednoduchá a je zdarma.

Slevy na FitVýživa.cz– výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy FitVýživa.cz naleznete na internetových stránkách v sekci „Mega výprodej“. Jedná se o slevy, které jsou časově limitované, tudíž doporučujeme internetové stránky pravidelně navštěvovat.

Zajímavou formou slevy na stránkách e-shopu je akce 1+1. kdy při nákupu zboží, dostanete stejné zboží na FitVýživa.cz zdarma.

Za výhodné ceny nakoupíte na akci Black Friday. Během akce FitVýživa.cz Black Friday jsou výrobky zlevněné až o desítky procent.

FitVýživa.cz doprava zdarma a cena poštovného

Z dopravy máte na výběr Českou poštu nebo kurýra GEIS či PPL. GEIS a PPL nabízejí expresní přepravu zboží od 79 Kč do 85 Kč. Dopravné prostřednictvím České pošty je zpoplatněno za 85 Kč. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na pobočkách Uloženky za 65 Kč. Zboží lze zaslat také na Slovensko či do jiných zemí EU.

Pokud jste mobilní, doporučujeme osobní vyzvednutí zdarma v kamenné prodejně na adrese Radlická 220, Praha 5, 150 00. Jakmile pro vás bude zboží připraveno, e-shop vás bude kontaktovat emailem nebo telefonicky.

FitVýživa.cz doprava zdarma je u objednávek nad 2 000 Kč.

Akce Den dopravy zdarma se FitVýživa.cz neúčastní.

E-shop přijímá platbu následovně:

  • předem platební kartou,
  • předem na bankovní účet,
  • předem prostřednictvím platební metody Twisto,
  • předem na úvěr,
  • v hotovosti nebo platební kartou na prodejně,
  • na dobírku za poplatek 37 Kč.

FitVýživa.cz vrácení zboží

Za určitých podmínek nabízí FitVýživa.cz vrácení zboží do 90 dnů bez udání důvodu. Lhůta 90 dnů pro vrácení zboží je platná, když:

– zboží nemá poškozený obal,
– zboží není jakkoli poškozeno,
– zboží disponuje pečetí či bezpečnostní páskou,
– zboží nesmí být po expirační lhůtě.

Pokud při převzetí zboží poškodíte obal, nabízí pouze FitVýživa.cz vrácení zboží do 14 dnů.

Obchod vám vrátí peníze do 30 pracovních dnů po obdržení zboží. Zboží pro vrácení zašlete na adresu:

FitVýživa.cz
Radlická 220
15800 Praha 5

Pro jednodušší vrácení zboží doporučujeme přiložit ke zboží kopii faktury.

FitVýživa.cz reklamace 2024

Náklady spojené s odesláním reklamovaného zboží hradí kupující. V případě (ne)uznané reklamace je zboží připraveno k vyzvednutí na adrese Radlická 220, Praha 5 po dobu 30 dnů od zaslání výzvy k vyzvednutí. V případě nevyzvednutí zboží může být účtován poplatek za uskladnění 10 Kč na den nebo zboží zlikvidováno.

Kontaktní adresa pro reklamaci zboží je stejná jako u vrácení zboží. Spolu s reklamovaným zbožím odešlete vyplněný FitVýživa.cz reklamační formulář. Reklamační formulář je dostupný zde.

FitVýživa.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ohledně stavu reklamace můžete prodejce kontaktovat telefonicky na čísle 277 278 688 nebo na e-mailu reklamace@efitness.cz. FitVýživa.cz telefon je dostupný pouze v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin.

V případě dalších dotazů je k dispozici FitVýživa.cz e-mail na adrese fitvyziva@fitvyziva.cz. Otevírací doba prodejny na Praze 5 je rovněž od 9:00 do 17:00 hodin.