FightStore

Ověřené slevové kódy FightStore pro červenec 2024​

FightStore nabízí sortiment pro bojovníky a milovníky bojových umění. V nabídce jsou rukavice, bandáže nebo chrániče pro MMA, box, kick-box a další bojové sporty. Obchod nabízí také celé boxerské ringy nebo oktagon. Doplňkový sortiment zahrnuje sportovní výživu a vybavení do posilovny od značek Venum, Reebok a mnoha dalších. Slevy jsou k dispozici ve Fightstore v sekci "Akce až 70% sleva".

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web FightStore ​

Jak ušetřit FightStore červenec 2024

Děláte nějaký bojový sport nebo jste pouze fanouškem bojových sportů? V tomto obchodě můžete zakoupit pánské, dámské i dětské oblečení a módní doplňky nebo sportovní potřeby či obuv pro box, mma, bjj, judo, aikido, taekwondo, thaibox, box nebo kickbox. To vše od celé řady značek. V nabídce najdete i oficiální kolekce nejznámější světové MMA organizace UFC.

Nakupte nad stanovenou hodnotu a získejte k vaší objednávce poštovné zdarma. Využijte ve FighterStore Black Friday nebo jiné slevové akce a získáte slevy až 70 %. Jako obchodník či sportovní klub můžete získat individuální ceny.

V Praze můžete navštívit kamennou prodejnu, kde si lze zboží vyzkoušet, vyzvednout, vrátit nebo reklamovat. Před nákupem vám doporučujeme si cenu zboží porovnat na porovnávači cen Heuréka, kde obchod doporučuje 96 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón FightStore

Slevový kupón FighterStore publikuje v rámci slevových akcí. Můžete je objevit na e-shopu, Facebooku nebo v e-mailu, pokud odebíráte novinky.

Slevové kupóny FighterStore a pro další různé obchody vám nabídneme také na této stránce, kde je pro vás publikujeme. Chcete být o nejlepších akcích a kupónech informováni? Přihlaste se proto k odběru newsletteru na těchto stránkách.

Jak uplatnit slevový kód FightStore

FightStore

V průběhu objednávky, která má celkem 5 kroků, máte možnost uplatnit slevový kód FightStore. V prvním kroku pod seznamem zboží k objednání zadejte do prázdného pole váš FightStore slevový kód, který potvrďte enterem nebo klikem na “Ok“.

Hodnota kuponu by se vám měla automaticky odečíst od ceny objdenávky v závislosti na tom, zda je kupon nějak omezen, může například platit pouze na část objednávky nebo jen na nákup o určité hodnotě, zkontrolujte si také jeho časovou platnost.

Cashback FightStore

Cashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4 % získat bonus až 300 Kč

Vybrali jsme pro vás portály, které nabízejí pro FightStore cashback. Refundo a Tipli vám z ceny vaší objednávky vrátí 4 % zpět na váš účet.

K využití cashbacku se musíte zaregistrovat na jednom z výše uvedených portálů a poté se prokliknout do požadovaného obchodu. Následně stačí vytvořit objednávku, kdy po převzetí vám během pár týdnů budou připsány na vaše cashbackové konto peníze, které si pak lze přeposlat na bankovní účet.

FightStore slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy FightStore nabízí až 70 % na vybrané druhy zboží. Obchodníkům, sportovním asociacím, sportovním oddílům, sdružení a státní správě nabízí FightStore individuální cenové nabídky. Pro individuální cenové nabídky obchod kontaktujte.

V průběhu roku máte možnost využít ve FightStore akce, kdy nejznámější z nich je celosvětově provozovaná akce Black Friday, která se koná zpravidla na konci listopadu. V tomto obchodě můžete využít také cashback, dopravu zdarma nebo slevové kupóny, které však mohou mít řadu omezení.

FightStore doprava zdarma a cena poštovného

K přepravě veškerých objednávek využívá FightStore společnost PPL nebo Zásilkovnu. Cena dopravy je 65 Kč v případě Zásilkovny nebo 59 Kč v případě PPL. Doprava zdarma FightStore je odměna k objednávkám nad 2 000 Kč. Na prodejně v Praze si můžete objednávku osobně vyzvednout, a to zcela zdarma.

Platba je možná bankovním převodem, platební kartou nebo na dobírku. Pokud vám bude doručena poškozená či otevřená zásilka, tak jí odmítněte a neodkladně o tom obchod informujte.

FightStore vrácení zboží

Vrácení zboží FightStore akceptuje bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být vrácené kompletní, v původním stavu a nesmí jevit známky opotřebení nebo používání.

Zboží můžete vrátit na prodejně, kde vám s procesem pomůže zaměstnanec obchodu. Případně můžete využít vrácení na dálku, kdy je nutné balíček důkladně zabalit, aby nedošlo k poškození a přiložit do něj kopii faktury a FightStore formulář pro odstoupení od smlouvy. Balíček zašlete přepravní společností na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Fightstore.cz
Vltavská 28
Praha 5
150 00

FightStore reklamace 2024

Záruka na zakoupené zboží je ze zákona 24 měsíců. V průběhu záruční doby můžete uplatnit ve FightStore reklamace. Na vyřešení reklamace má FightStore maximálně 30 dnů, ale pokusí se ji vyřešit co nejrychleji.

Možnosti reklamace zboží:

  1. Na prodejně – Vadné zboží doneste do prodejny s fakturou. Formality s vámi budou vyřešeny na prodejně.
  2. Přepravní službou – Na adresu níže odešlete balíček, který bude obsahovat vadné zboží, kopii faktury a vyplněný FightStore reklamační formulář.

Adresa pro zaslání reklamace:
Fightstore.cz
Vltavská 28
Praha 5
150 00

FightStore kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V pracovní dobu prodejny můžete obchod kontaktovat přes zákaznickou linku. Zavolat můžete na FightStore telefon 776 310 410. Mimo pracovní dobu, nebo pokud preferujete písemnou komunikaci, můžete napsat na FightStore e-mail obchod@fighter-shop.cz. Kamenná prodejna FightStore se nachází na adrese Vltavská 277/28, Praha 5.