Fexi.cz

Ověřené slevové kódy Fexi.cz pro říjen 2023​

100%
Fexi.cz je e-shop, který vám nabízí kvalitní rolety za ty nejlepší ceny na trhu. K jejich produktům patří rolety DEN a NOC Silver, Gold, Platinum a Diamond. Speciální akce, novinky a slevy Fexi.cz získáte s odběrem newsletteru. Další možností, jak na Fexi.cz ušetřit, je využít funkce cashback nebo zapátrat v naší databázi slev a využít slevový kód Fexi.cz, který pro vás SlevovéKódy.cz mají přichystaný.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Fexi.cz ​

Jak ušetřit Fexi.cz říjen 2023

Internetový obchod Fexi.cz je poskytovatelem širokého množství rolet vhodných pro den i noc z kolekcí SILVER, GOLD, PLATINUM nebo DIAMOND, náhradních dílů a příslušenství pro montáž. Kamennou prodejnu obchod neprovozuje, ale pro snazší výběr zasílá vzorky zdarma.

Při nákupu využijte některý z našich tipů, jak ušetřit na Fexi.cz, které najdete níže v článku. Mezi tyto možnosti patří doprava zdarma, slevové kódy nebo množstevní slevy Fexi.cz, které mohou být až 7 % v závislosti na objemu nákupu.

Pro bezproblémovou instalaci rolet poskytuje e-shop podrobné manuály a video návody krok po kroku. Fexi.cz získalo ocenění “Doporučeno zákazníky” od portálu Heuréka, na kterém najdete pozitivní hodnocení od 99 % zákazníků.

Jak získat slevový kupón Fexi.cz

Slevový kupón Fexi.cz najdete na sociálních sítích Facebook a Instagram. Dále zde najdete informace o nově naskladněném zboží, soutěže na každý měsíc nebo rady a tipy pro nákup rolet.

Slevové kupóny Fexi.cz můžete najít také na našem slevovém portálu Slevovékódy.cz. Kromě Fexi.cz u nás najdete stovky dalších e-shopů a zjistíte jaké jsou aktuální akční nabídky, výprodeje nebo slevové kupóny.

Jak uplatnit slevový kód Fexi.cz

Fexi.cz

Možnost uplatnit slevový kód Fexi.cz máte ihned v 1. kroku objednávky po uvedení požadovaných rozměrů rolet. Pod souhrnem objednávky se nachází pole “Slevový kupón” pro vložení textu slevového kódu. Po vložení platného kódu a po stisknutí “Ověřit” bude sleva automaticky započtena.

Slevové kódy mají specifická pravidla pro jejich použití. Nejčastěji je to omezená doba platnosti a jednorázové uplatnění. Pro odečtení slevy je potřeba dodržet stanovené podmínky.

Cashback Fexi.cz


Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Za nákup ve vybraných obchodech, mezi které patří i Fexi.cz, získáte část peněz zpátky. Cashback Fexi.cz poskytují portály PlnáPeněženkaRefundoTipli i VratnéPeníze. Pokud nakoupíte přes tyto poskytovatele, získáte odměnu ve výši 2 % z celkové částky objednávky.

Pro získání cashbacku stačí provést registraci zdarma na některém z portálů a následně uskutečnit nákup prostřednictvím jejich odkazu. Po zaplacení bude přičtena odměna na vaše zákaznické konto. Odměny je možné si nechat vyplatit na bankovní účet.

Fexi.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Fexi.cz slevy platí na vybrané produkty po celý rok a dosahují až 45 %. Fexi.cz poskytuje také množstevní slevy až 7 %. Sleva je automaticky připočítána k nákupu po překročení dané částky v košíku. Čím větší nákup uděláte, tím větší slevu získáte.

Využijte také oblíbenou listopadovou akci Fexi.cz Black Friday. Množstevní slevy není možné kombinovat s akcí Black Friday. Na sociálních sítích můžete také soutěžit o nákup na Fexi.cz zdarma. Pokud si nevíte rady jaký materiál zvolit, obchod nabízí možnost zaslání až 8 vzorků látek zdarma.

Fexi.cz doprava zdarma a cena poštovného

V rámci České republiky máte na výběr z několika způsobů přepravy. Balíky nad 2 metry automaticky doručuje Česká pošta. Při nákupu nad 2 800 Kč platí na Fexi.cz doprava zdarma na každou objednávku.

Ceny a způsoby doručení:

 • Česká pošta
  • balík do ruky – 125 Kč
  • balík na poštu – 95 Kč
  • doporučené psaní – 59 Kč
 • GLS – 95 Kč

Doručení objednávky můžete uhradit převodem na účet, kartou on-line nebo prostřednictvím GoPay peněženka zcela zdarma. Platba na dobírku je +35 Kč bez ohledu na cenu nákupu.

Fexi.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Fexi.cz je možné do 14 dnů od nákupu. Vrácení se nevztahuje na rolety vyrobené na zakázku. Využijte následující formulář, který vyplněný vložíte do balíčku a odešlete na adresu:

FEXI
Westlogic s.r.o.
Olomoucká 267/29
746 01 Opava

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od doručení stejným způsobem, jakým byla objednávka uhrazena.

Fexi.cz reklamace 2023

Fexi.cz zaručuje montáž výrobků bez poškození, aby reklamace vznikaly co nejméně. Pokud se přece jen něco pokazí, kontaktujte obchod e-mailem: info@fexi.cz. Pro urychlení vyřízení reklamace Fexi.cz přiložte vyplněný formulář a dále uveďte:

 • číslo objednávky
 • typ látky a rozměr rolety
 • popis závady
 • fotografie závady

Ohledně průběhu a způsobu vyřízení reklamace vás obchod kontaktuje prostřednictvím některého z údajů uvedených ve formuláři. Reklamace bude ze zákona vyřízena do 30 dnů.

Fexi.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Nevíte si rady s výběrem nebo s jednotlivými produkty? Neváhejte si napsat o radu kdykoliv na e-mail Fexi.cz: info@fexi.cznebo zavolat na zákaznickou podporu.

Fexi.cz infolinka na čísle: 555 222 472 je dostupná pondělí – pátek od 8:00 do 16:00.