Fera24

Ověřené slevové kódy Fera24 pro červenec 2024​

100%
Fera24 je internetový obchod, který se specializuje na prodej zboží pro zvířata. K dispozici je krmivo pro psy, kočky, ptáky a další zvířata od značek Pedigree, Josera, Brit a mnoha dalších. Obchod má také vlastní blog a poradnu pro výběr toho správného produktu pro vaše zvířecí miláčky. Pokud chcete ušetřit v Fera24, můžete využít slevový kód, který lze najít na Slevovékódy.cz nebo v newsletteru. Obchod také spolupracuje s cashback portály a nabízí pravidelně aktualizované slevy.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Fera24 ​

Jak ušetřit Fera24 červenec 2024

V internetovém obchodě Fera24 nakoupíte široký sortiment chovatelských potřeb pro domácí zvířecí miláčky. Zákazníkům nabízí velmi široký a kompletní sortiment kvalitních výrobků od renomovaných tuzemských i zahraničních dodavatelů. Najdete zde značky Royal Canin, Bosch, Bosch Sanabelle, Brit, Purina, Pedigree, Josera, Whiskas, Trixie, Aquael.

Najdete zde velký výběr kvalitního krmiva a pamlsků, pelíšky, zábrany, akvária, klece pro ptáky, hnízda, terária, automatická krmítka, fontány, obojky, vodítka, postroje, zábavné hračky, misky, toalety, substráty, podestýlky, oblečky pro psa. Samozřejmostí jsou kosmetické a hygienické přípravky pro správnou péči o vašeho mazlíčka.

Ať už máte doma psa, kočku, želvu, fretku nebo andulku, v e-shopu Fera24 pro své zvířecí přátelé najdete opravdu cokoliv a v prvotřídní kvalitě. Správně zvolená strava a pochoutky jsou důležité pro zdravý vývoj a život vašeho zvířecího kamaráda. To vše zodpovědně nakoupíte v e-shopu Fera24.

O novinkách ve světě nejlepších přátel se nechte se inspirovat blogem. Na e-shopu funguje live poradna ohledně nákupu i výběru zboží.

Poradíme vám, jak ušetřit ve Fera24. Prohlédněte si nabízený sortiment a vybírejte z velkého množství produktů. Nechybí zde akční nabídky a doprava zdarma při určité ceně objednávky. K vybraným výrobkům lze získat dárek. Ušetříte i nákupem přes cashbackový portál.

Jak získat slevový kupón Fera24

Slevové kódy dávají možnost odlehčit při nákupu vaším peněženkám. Určitě se vyplatí přihlásit k pravidelnému zasílání informačních newsletterů na stránkách internetového obchodu. Můžete využívat speciální nabídky pro registrované. Tak vám neunikne žádný slevový kupón Fera24. Nezmeškáte ani žádné akce a novinky, neboť aktuální informace přijdou e-mailem.

Slevový kód Fera24 čas od času najdete u slevových akcí na stránkách obchodu. SlevovéKódy.cz pro vás mají nabídku slev a slevové kupóny do mnoha internetových obchodů. Najděte si zde obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám všechny platné slevové kódy a další výhodné akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze.

Jak uplatnit slevový kód Fera24

Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevového kupónu. Slevové kupony Fera24 lze uplatnit, pokud se vztahují na zvolené zboží a jsou stále platné.

Pod vybraným zbožím v košíku uvidíte kolonku „Dárková poukázka nebo promo kód“. V dalším kroku objednávky do ní vložíte svůj slevový kupón Fera24 a stisknete tlačítko “Použít“.

Fera24

Cashback Fera24

Cashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč

Cashback – to jsou peníze z nákupu zpět. Cashback Fera24 nabízí pouze portál Refundo. Při nákupu přes tento portál budete mít 2 % na Fera24 zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a zpravidla po nastřádání určitého obnosu vyplatí. Portály PlnáPeněženka nebo Tipli cashback pro Fera24 neposkytují.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před nákupem učinit. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus. Následně se proklikněte do obchodu a nakupujte jako obvykle.

Fera24 slevy – akce, Black Friday…

Speciální nabídky najdete na hlavní stránce, nechybí zde ani Fera24 slevy. U krmiva platí, že čím větší balení nakoupíte, tím více ušetříte. Rovněž nemusíte tak často dělat objednávku a šetříte i obaly.

V e-shopu Fera24 najdete zboží od specializovaných dodavatelů a to vše za přiměřenou cenu. Setkáte se zde s kvalitní nabídkou založenou na vysokém standardu požadavků na výrobky pro zvířata. U vystaveného zboží je uvedena dostupnost a doba odeslání, takže čekejte rychlé dodání všech zakoupených zvířecích potřeb.

Internetový obchod se účastní sezónních výprodejů typu Fera24 Black Friday. Své stránky má Fera24 i na Facebooku, kde rovněž můžete získat maximum informací.

Fera24 – doprava zdarma a cena poštovného

Fera24 doprava zdarma je při nákupu zboží nad 699 Kč. Zboží vám doručí Česká pošta na uvedenou adresu.

Cena dopravy při nákupu do 699 Kč:

  • Objednávka v hodnotě do 300 Kč – od 95 Kč
  • Objednávka v hodnotě od 301- do 699 Kč – od 65 Kč

Za zboží můžete platit bankovním převodem, online platebním systémem nebo dobírkou při převzetí.

Fera24 vrácení zboží

Fera24 vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v prodloužené lhůtě 40 dnů. O svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy informujte e-mailem info@fera24.cz nebo telefonicky.

Vrácené zboží nesmí nést známky použití, při přepravě by mělo být zabaleno ve vhodném obalu, aby nedošlo k jeho poškození, musí být čisté a kompletní. Do balíku dejte i kopii dodacího listu, veškerou dodanou dokumentaci a zašlete zpět na adresu níže.

Pokud vám byl se zásilkou zaslán dárek, budete jej muset poslat zpět.

Fera24 adresa pro výměnu a vrácení zboží:
The Pet Life s.r.o.
Gen.Hrušky 1233/26
709 00 Ostrava

Fera24 reklamace 2024

Vadné zboží na Fera24 shop můžete reklamovat do 24 měsíců od převzetí (kromě zákonem stanovených výjimek – týká se především krmiv a potravinových doplňků, kde je uvedena doba expirace).

Pro uplatnění Fera24 reklamace je nutné zboží zaslat zpět. Vyplňte reklamační formulář a popište vadu výrobku. Přiložte kopii nákupního dokladu. Zboží neposílejte na dobírku a využijte adresu níže.

Vaše reklamace Fera24 vyřídí nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží k posouzení.

Fera24 adresa pro reklamace:
The Pet Life s.r.o.
Gen.Hrušky 1233/26
709 00 Ostrava

Fera24 kontakt – telefon, e-mail, infolinka

Fera24 telefon: +420 770 168 167  je k dispozici: Po – Pá: 9:00 – 17:00 hod.

Fera24 e-mail: info@fera24.cz