Expondo.cz

3× slevový kód Expondo.cz pro říjen 2023​

100%
Eshop Expondo.cz nabízí produkty pro různé účely obchodu. K dispozici jsou gastronomické přístroje - například váhy, lednice nebo myčky, potřeby pro řemeslníky, sportovní produkty a mnoho dalších produktů. Expondo.cz nabízí slevové kódy, záruku nejnižší ceny nebo bezplatné doručení. Ušetřit v Expondo.cz můžete i s cashbackem.

Nejlepší slevové kódy Expondo.cz 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Expondo.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Expondo.cz.
Chci 300 Kč
3,5%
cashback

Cashback Tipli: 3,5 % zpět od Expondo.cz

Registrujte se na Tipli pro získání slevy 3,5 % při nákupu v Expondo.cz. K získání cashbacku musíte najít Expondo.cz v seznamu obchodů a vstoupit do něj přes speciální odkaz, který na Tipli najdete. Cashback získáte následně na své konto, ze kterého můžete peníze převést na svůj bankovní účet.
26
3
Chci slevu
400 Kč
slevový kód

400 Kč slevový kód Expondo.cz

Za odběr newsletteru získáte na první nákup slevový kód 400 Kč. Minimální hodnota nákupu, který musíte v Expondo.cz objednat pro získání kupónu je 4 600 Kč. Slevový kód následně uplatníte v nákupním košíku.
21
3
Chci slevu
Doprava
Zdarma

Expondo.cz nabízí dopravu zdarma na vše

Doprava zdarma z Expondo.cz je nabízena na veškeré produkty ze sortimentu eshopu. Nemusíte splnit minimální hodnotu objednávky. Zboží Expondo.cz dopravuje prostřednictvím GLS, UPS, DPD nebo spedičními firmami v případě nadrozměrných produktů.
13
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Expondo.cz ​

Jak ušetřit Expondo.cz říjen 2023