Exasoft

Nejlepší slevové kódy Exasoft leden 2020

100%
Exasoft je internetový obchod specializující se na prodej elektroniky. V nabídce si můžete vybrat z širokého sortimentu výpočetní techniky od značek HP, Lenovo nebo Apple. Kromě toho nabízí obchod také malé a velké domácí elektrospotřebiče a vybavení do domu a na zahradu. Při nákupu nad 1 000 Kč je k dispozici doprava zdarma. Exasoft slevy jsou pravidelně obměňovány. Obchod čas od času vydává slevové kódy Exasoft. Nabízíme Vám aktuální slevový kupón Exasoft.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Exasoft ​

Jak ušetřit Exasoft 2020

Internetový obchod Exasoft se specializuje na prodej elektroniky, vybírat můžete značek jako jsou Apple, Asus, Samsung a mnoho dalších. V nabídce sortimentu najdete počítače, telefony, tablety a doplňky k PC, dále malé a velké domácí elektrospotřebiče a vybavení do domu a na zahradu.

Kamenné prodejny Exasoft se nacházejí v Českých Budějovicích, Karviné, Českém Těšíne, Opavě, Ostravě a Havířově.

Sledujte web Slevové kódy, kde se dozvíte rady, jak ušetřit na Exasoft a kde najdete aktuální slevy.

Jak získat slevový kupón Exasoft

V současné době nejsou slevové kupóny Exasoft nenabízí. Slevy jsou u produktů již zadány. Veškeré produkty se slevou se nacházejí v části “Bazar”.  Každé zboží má vždy příslušné označení, zda se jedná o výprodej či bazar a podobně.

O nadcházejících slevách či akcích se dozvíte i díky odběru newsletteru nebo na Facebooku Exasoft. Portál Slevové kódy pro vás připravuje newsletter s nejzajímavějšími akcemi a speciálními nabídkami pro stovky obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Exasoft

Exasoft slevové kódy nelze nyní uplatnit. Obchod nabízí slevy již zadané u jednotlivých produktů, proto není potřeba slevový kód Exasoft zadávat.

Pokud vlastníte dárkový kód Exasoft, tak  jej uplatníte v 1. kroku objednávky. Pod seznamem vybraného zboží, jej vepíšete do prázdného pole označeného “Máte dárkový kupón“.

Cashback Exasoft

Aktuálně žádný cashbackový portál cashback Exasoft neposkytuje. Obchod Exasoft cashback poskytuje v rámci vybraných slevových akcí pouze na určité druhy nebo značky produktů v hodnotě až 2000 Kč zpět.

Na internetu existuje mnoho cashbackových portálů, které Vám pomáhají ušetřit. Patří mezi ně například Tipli, Plná peněženka, Refundo a další. Registrací v tomto portálu, budete za každý nákup získávat určité procento ze zaplacené částky. Po dovršení minimální částky odměn si je necháte vyplatit na bankovní účet.

Exasoft slevy – výprodeje, Black Friday…

Všechny slevy Exasoft najdete pohromadě v části “Bazar”. Vybírat můžete produkty ve výprodejích a v akci. Dále bazarové zboží, které je rozbalené nebo má poškozený obal. Každý produkt je vždy označen nálepkou o jaký druh slevy se jedná.

K vybraným produktům nebo značkám jsou poskytovány i dárky zdarma.

Na podzim tradičně probíhá i akce Exasoft Black Friday, která je známá díky velkému snižování cen. Tato akce je časově omezena.

Exasoft doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 2 000 Kč platí na Exasoft doprava zdarma. Výjimku však tvoří produkty označené “Cenovka”  u kterých je poskytována co nejnižší možná cena, proto u takto označených produktů není možné poskytnou dopravu zdarma.

Pro zásilky s rozměry většími než 200 cm a 30 kg Vám bude automaticky nabídnuta doprava přepravní službou PPL Sprint.

Možnosti dopravy:

 1. Osobní vyzvednutí – ZDARMA v kamenných prodejnách, jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí obdržíte SMS a e-mail. U produktů s rozměry většími než 200 cm nebo než 30 kg není z technických důvodů možný osobní odběr na prodejně v Českých Budějovicích.
 2. Osobně vyzvednutí v PPL Partner nebo DPD ParcelShop – 74 Kč pro objednávky pod 2 000 Kč, ZDARMaA pro objednávky nad 2 000 Kč. Zásilka bude připravena po 7 pracovních dní. Osobní odběr na výdejním místě je možný jen pro produkty jejichž rozměr nepřesahuje 200 cm a váhu 20 kg.
 3. Česká pošta – 94 Kč při nákupu do 1 999 Kč + doběrečné 43 Kč, 29 Kč při nákupu nad 2 000 Kč Kč + doběrečné 43 Kč, platí pouze pro balíky do 30 kg. Při platbě předem neplatíte doběrečné.
 4. DPD –  74 Kč pro objednávky do 1 999 Kč + dobírka 43 Kč, ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč + 43 Kč dobírka. Při platbě předem dobírku nehradíte.
 5. PPL –94 Kč pro objednávky do 1 999 Kč + 43 Kč dobírka, 29 Kč pro objednávky do  2 000 Kč  Kč + dobírka 43 Kč. Při platbě předem dobírku nehradíte.

Exasoft poskytuje i dopravu s výnosem do patra a instalací. Předání zboží probíhá v pracovní dny od 9 do 20 hodin.

 • Doprava k prvním uzamykatelným dveřím balíků nad 30 kg – 299 Kč při nákupu do 1 999 Kč + dobírka 43 Kč, ZDARMA při objednávce do 2 000 Kč + 43 Kč. Dobírku nehradíte při platbě předem.
 • Doprava s výnosem do patra – 599 Kč pro všechny objednávky, při zvolení platby dobírkou + 43 Kč
 • Doprava s instalací – 849 Kč pro všechny objednávky, při zvolení platby dobírkou + 43 Kč

Exasoft vrácení zboží

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, Exasoft umožňuje vrácení zboží do 14 dnů. Do 14 dnů od převzetí zboží informujte obchod o vrácení koupeného produktu. Můžete tak učinit písemně formou dopisu, v němž uvedete Vaše kontaktní údaje, e-mail, telefonní číslo, číslo faktury, soupis produktů, které chcete vrátit a číslo účtu pro vrácení peněz. Nebo obchod kontaktujte e-mailem na adrese reklamace@exasoft.cz, a můžete použít formulář pro vrácení zboží, který přiložíte k e-mailu.

Nejrychlejší způsob, jak vyřešit Exasoft vrácení zboží představuje on-line formulář.

Po potvrzení přijetí žádosti o vrácení zboží zašlete na adresu:

ExaSoft Holding a.s.
Reklamační oddělení
Rudé armády 651/19a
733 01 Karviná – Hranice

Jakmile dorazí vrácené zboží, budou Vám vráceny vynaložené finanční prostředky.

Exasoft reklamace 2020

Stav zboží překontrolujte již při dodání dopravcem. Pokud zásilka ponese zjevné známky poškození odmítněte její převzetí. Pokud zjistíte poškození zásilky až otevření, vše nafoťte a kontaktujte obchod  na adrese reklamace@exasoft.cz, kam také směřujte veškeré dotazy týkající se reklamací. Poté Vám bude sdělen další postup.

Pokud se vada vyskytne v záruční lhůtě pro urychlení Exasoft reklamace můžete využít on-line formulář. Po vyplnění Vám bude přiděleno reklamační (RMA) číslo, se kterým produkt odešlete jako běžný balík na reklamační oddělení. O přijetí zásilky a změnách reklamace budete průběžně informováni e-mailem.

Pokud formulář využít nechcete zašlete zboží spolu originálem nebo kopií dokladu o zaplacení či fakturou a průvodním dopisem, ve kterém uvedete detailní popis závad reklamovaného zboží.

Adresa reklamačního oddělení:

ExaSoft Holding a.s.
Číslo RMA:
Reklamační oddělení
Rudé armády 651/19a
733 01 Karviná – Hranice

Zboží můžete reklamovat i osobně na prodejnách Exasoft, je nutné předložit doklad o koupi či fakturu. Po přijetí reklamace Vám bude přiděleno reklamační číslo a poté budete o průběhu průběžně informováni e-mailem.

Exasoft kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu využijte Exasoft telefon: 773 362 000. Zákaznická linka je k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hod. Linka je nejvíce vytížena mezi 9:00-11:00 a poté mezi 15:00-16:00.

Další možností, jak se s obchodem spojit je Exasoft e-mail: info@exasoft.cz.

Kontakty Exasoft prodejen:

 • České Budějovice – telefonní číslo: 773 362 052, e-mail: budejovice@exasoft.cz
 • Český Těšín– telefonní číslo: 777 064 488, e-mail: tesin@exasoft.cz
 • Havířov – telefonní číslo: 773 362 000 zákaznická linka, e-mail: havirov@exasoft.cz
 • Karviná-Hranice – telefonní číslo: 773 362 000 zákaznická linka,  e-mail: karvina@exasoft.cz
 • Opava-Hlučínská – telefonní číslo: 773 362 000 zákaznická linka, e-mail: opava@exasoft.cz
 • Ostrava-Mar. Hory – telefonní číslo: 773 362 000 zákaznická linka, e-mail: ostrava@exasoft.cz