Eurosedačky

8× slevový kód Eurosedačky pro prosinec 2021

100%
Internetový obchod Eurosedačky se specializuje na prodej nábytku a vybavení do domácnosti a kanceláře. Koupit zde můžete jídelní sety, kuchyňské linky, skříně, sedací soupravy nebo postele. Eurosedačky nabízí přes deset tisíc položek a garantuje nejnižší ceny. Nabídka slev Eurosedačky jsou pravidelně obměňovány. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Eurosedačky. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Eurosedačky.

Nejlepší slevové kódy Eurosedačky 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Eurosedačky

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Eurosedačky.
Chci 300 Kč
4 %
SLEVY

Speciální Eurosedačky sleva 4 % na celý nákup

Speciální je tato Eurosedačky sleva proto, že Vám nebude odečtena z ceny nákupu, ale nejprve zaplatíte plnou cenu a Eurosedačky sleva Vám bude posléze zaslána na účet, který si bezplatně založíte v Tipli. Slevu byste měli obdržet do 48 hodin. S Tipli šetříte i za nákupy v jiných e-shopech.
30
2
Chci slevu
4 %
CASHBACK

Cashback Eurosedačky – díky portálu Tipli dostanete zpět 4 %

Navštivte e-shop Eurosedačky a vyberte si jakékoliv zboží. Po nákupu obdržíte peníze zpět na účet, který jste si předtím založili zdarma v Tipli. Výhodou této Eurosedačky slevy je skutečnost, že ji můžete kombinovat s jinými slevovými kupóny Eurosedačky. Lze použít i na nákup akčního zboží.
21
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Sleva až 3 000 Kč → odměna za Váš nákup na Eurosedačky

Všichni zákazníci, kteří nakoupí zboží v minimální hodnotě 10 000 Kč, získají od Eurosedačky slevu na další nákup. Hodnota slevového kuponu od Eurosedačky se zvyšuje v závislosti na výši celkové ceny za Vaši objednávku. Při nákupu nad 60 000 Kč, získáte slevu 3 000 Kč. Kupon se vygeneruje automaticky, následně Vám bude zaslán unikátní slevový kód Eurosedačky, který použijete při dalším […]
24
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Eurosedačky: doprava zdarma na Vaši objednávku

Vyberte si v e-shopu nábytek za výhodné ceny a ještě ušetřete na poštovném. Pokud zakoupíte zboží, v minimální hodnotě 15 000 Kč, získáte od Eurosedačky dopravu zdarma. Zboží bude doručeno kurýrem GEIS, Raben nebo Česká pošta. Platí i v případě, že Váš nákup obsahuje zboží ve slevě. Poplatky za dopravu Vám nebudou účtovány automaticky, není potřeba slevový kupon Eurosedačky.
18
2
Chci slevu
akční
slevy

Mimořádné slevy nábytku = Akční nabídka od Eurosedačky

V kategorii ,,Akční nabídka” najdete zboží s výhodnými slevami od Eurosedačky. Díky tomu si můžete pořídit nábytek za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně započítána, není nutné zadávat slevový kód Eurosedačky.
25
1
Chci slevu
peníze
zpět

Eurosedačky ► S cashbackem od Plná peněženka 4 % zpátky

Peníze zpátky za nákup? Ano, stačí mít založený účet na portálu Plná peněženka a ze zaplacené online objednávky získáte část zpátky. Pro Eurosedačky je výše odměny 4 %. Z každé dokončené objednávky získáte tuto částku zpět na bankovní účet.
29
2
Chci slevu
4 %
cashback

Sleva 4 % z každé objednávky → Eurosedačky

Portál Refundo nabízí 4 % zpět z hodnoty všech vašich objednávek na e-shopu Eurosedačky. Založte si účet na Refundo a za zaplacené zboží dostanete vypočítanou odměnu zpátky. Sleva cashback platí na nákup veškerého sortimentu na Eurosedačky.
13
2
Chci slevu
doprodej
zboží

Eurosedačky || Doprodej za výhodné ceny

Vybavte svoji domácnost produkty z nabídky obchodu Eurosedačky za zvýhodněné ceny. Díky doprodeji vybraných kusů nábytku je možné nakoupit je za snížené ceny. Neváhejte a vyberte si svůj kousek. Nabídka je časově omezena.
10
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Eurosedačky ​

Jak ušetřit Eurosedačky prosinec 2021

Internetový obchod Eurosedačky svým zákazníkům nabízí nábytek a další produkty pro vybavení domácností, kanceláří i koupelen. V kategoriích nábytku máte možnost vybírat z barových židlí, zrcadel, TV a nočních stolků,  několika typů pohovek a postelí, jídelních setů, bytových stěn nebo jednotlivých kusů skříní a polic, studentské a dětské pokoje a knihovny, rošty matrace, ratanový nábytek a další.

Eurosedačky nedisponují klasickou kamennou pobočkou. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě ve skladě obchodu.

Zákazník má mnoho příležitostí, jak ušetřit na Eurosedačky. Obchod poskytuje dopravu zdarma a celý rok akční nabídky a výprodeje. Za provedené nákupy máte možnost získat odměny v podobě slevových kupónů.

Jak získat slevový kupón Eurosedačky

Eurosedačky slevové kupóny poskytuje  jako odměnu za provedené nákupy nad 10 000 Kč. Kupón vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky. Výše poskytovaných slev se pohybují od 500 Kč do 3 000 Kč.

Slevový kupón Eurosedačky lze použít pro objednávky, které přesáhnou 5 000 Kč. V případě, že vaši objednávku stornujete, bude spolu s ní stornován i kupón.

Poskytované výše slev:

 • Za objednávky v hodnotě od 10 000 Kč do 19 999 Kč získáte slevu  500,- Kč
 • Za objednávky  hodnotě od 20 000 Kč do 29 999 Kč získáte  slevu 1 000 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 30 000 Kč do 39 999 Kč získáte slevu 1 500 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 40 000 Kč do 49 999 Kč získáte slevu 2 000 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 50 000 Kč do 59 999 Kč získáte slevu 2 500 Kč
 • Za objednávky nad 60 000 Kč získáte 3 000 Kč

Jak uplatnit slevový kód Eurosedačky

Eurosedačky

Pro odečtení slevy vepište slevový kód Eurosedačky do prázdného pole pod vybraným zbožím v nákupním košíku.  Toto pole je označené jako “Slevový kupón“. Po vepsání je dobré kód překontrolovat, aby mohl být bezproblémově uplatněn a klikněte na “Použít“.

Slevový kód Eurosedačky bude odečten pokud nevypršela doba platnosti a zda jsou splněny jeho podmínky pro odečtení slevy. Slevové kódy Eurosedačky jsou platné 12 měsíců ode dne vystavení. Pokud chcete uplatnit více slevových kódů zároveň, kontaktujte obchod na e-mailovou adresu: eshop@eurosedacky.cz. Sčítání slev bude provedeno ručně.

Cashback Eurosedačky

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Cashback je forma vrácení peněz za provedené objednávky. Cashback služba funguje tak, že nakoupíte v požadovaném obchodě a celou objednávku provedete přes jeden cashbackový portál, po zaplacení dostanete vypočítanou částku z celkové hodnoty objednávky.

Cashback Eurosedačky poskytují nejznámější portály Tipli, Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze ve výši 4 % zpět. Pro získání cashback odměn stačí mít založený účet na některém portálu a nákupy provádět přes něj.

Eurosedačky slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Eurosedačky najdete hned v několika kategoriích na webových stránkách obchodu. V sekci “Doprodej za výhodné ceny” dosahují slevy až 80 %. Najdete zde zlevněné kuchyňské jídelní sestavy, kuchyňské linky, sedačky, stolky skříně, dětské postele a mnoho dalších produktů.

V záložce “Akční nabídka” najdete právě nabízené produkty za akční ceny. Tyto nabídky jsou časově omezeny. Zajímavé tipy na vybavení domova najdete v části “Nejprodávanější zboží”, ve které se nachází zákaznicky neoblíbenější produkty se zvýhodněnou cenou nebo slevou.

Pravidelně se také účastní slevové akce Eurosedačky Black Friday a Cyber Monday, které jsou známé pro výrazné snížení cen v podzimním období.

Eurosedačky doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 20 000 Kč a na vaši objednávku platí na Eurosedačky doprava zdarma. Ceny dopravy se u každého výrobku liší na základě jeho typu a hmotnosti.  Ceny za dopravu se pohybují od 190 Kč do 690 Kč. Po domluvě je možné zaslat zboží i na Slovensko. Dodací lhůta je 3-5 pracovních dnů.

Přeprava je zajišťována prostřednictvím dopravců:

 • Geis
 • DPD
 • TopTrans
 • Česká pošta

Po předání dopravci obdržíte kód, pod kterým můžete svoji zásilku sledovat. Obchod standardně neposkytuje vynášku a montáž.  V případě zájmu se ozvěte na e-mail: eshop@eurosedacky.cz nebo telefonní číslo: 774 777 512. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě s operátorkou ve skladě v Dětmarovicích. Nákup je možný i na splátky.

Eurosedačky vrácení zboží

Vrácení zboží Eurosedačky je možné provést do 14 dní od nákupu. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat elektronicky na e-mail: reklamace@eurosedacky.cz  nebo formou dopisu na adresu:

Nábytek Falco Trade s.r.o., sklad import,
Dětmarovice 1161,
Dětmarovice 735 7

Vrácené zboží nesmí jevit známky použití a poškození včetně příslušenství, originálního obalu a návodu s kopií originálního dokladu o koupi. Zákazník nese náklady spojené s navrácením zboží do obchodu na výše uvedenou adresu.

Po doručení zboží zpět do obchodu vám bude částka za objednávku do 14 dnů od doručení zboží. Pokud byl k nákupu poskytnut i slevový kupón Eurosedačky a proběhne vrácení zboží, zaniká platnost slevového kupónu.

Eurosedačky reklamace 2021

Záruční lhůta trvá 24 měsíců, pokud se během této doby objeví vada, zašlete reklamace Eurosedačky na e-mail reklamace@eurosedacky.cz, v předmětu je nutné uvést “Reklamace“. Dále můžete reklamaci doručit osobně nebo zaslat na níže uvedenou adresu:

Nábytek Falco Trade s.r.o. – sklad import,
Dětmarovice 1161,
Dětmarovice 735 71

V popisu reklamace je nutné uvést:

 • název reklamovaného zboží
 • detailní popis závady
 • reklamovaný výrobek zaznačit na přiloženém montážním plánku
 • kopii dokladu o koupi
 • vaši kontaktní adresu, telefon, e-mail
 • fotodokumentaci výrobku
 • požadovaný způsob řešení

Pokud nebudou přiloženy výše uvedené informace, obchod vás kontaktuje do 3 dnů o doložení chybějících údajů. Reklamace Eurosedačky vyřizují ze zákona nejpozději do 30 dnů.  Po vyřízení reklamace získáte písemné potvrzení o obsahu reklamace, způsobu vyřízení včetně provedení opravy, případně zamítnutí. Po opravě zboží budete vyzvání k jeho odběru.

Eurosedačky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud hledáte odpověď na otázky týkající se produktů a jejich nákupu, obraťte se na e-mail Eurosedačky: eshop@eurosedacky.cz nebo telefonicky na kontakt Eurosedačky na čísle: 420 774 777 512.  Linka je dostupná od pondělí do pátku 8:00 – 16:00 hod.

Ostatní náměty a připomínky zasílejte na tuto e-mailovou adresu: info@eurosedacky.cz.