Eurosedačky

Ověřené slevové kódy Eurosedačky pro říjen 2023​

100%
Internetový obchod Eurosedačky se specializuje na prodej nábytku a vybavení do domácnosti a kanceláře. Koupit zde můžete jídelní sety, kuchyňské linky, skříně, sedací soupravy nebo postele. Eurosedačky nabízí přes deset tisíc položek a garantuje nejnižší ceny. Nabídka slev Eurosedačky jsou pravidelně obměňovány. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Eurosedačky. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Eurosedačky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Eurosedačky ​

Jak ušetřit Eurosedačky říjen 2023

Internetový obchod Eurosedačky svým zákazníkům nabízí nábytek a další produkty pro vybavení domácností, kanceláří i koupelen. V kategoriích nábytku máte možnost vybírat z barových židlí, zrcadel, TV a nočních stolků,  několika typů pohovek a postelí, jídelních setů, bytových stěn nebo jednotlivých kusů skříní a polic, studentské a dětské pokoje a knihovny, rošty matrace, ratanový nábytek a další.

Eurosedačky nedisponují klasickou kamennou pobočkou. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě ve skladě obchodu.

Zákazník má mnoho příležitostí, jak ušetřit na Eurosedačky. Obchod poskytuje dopravu zdarma a celý rok akční nabídky a výprodeje. Za provedené nákupy máte možnost získat odměny v podobě slevových kupónů.

Jak získat slevový kupón Eurosedačky

Eurosedačky slevové kupóny poskytuje  jako odměnu za provedené nákupy nad 10 000 Kč. Kupón vám bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po dokončení objednávky. Výše poskytovaných slev se pohybují od 500 Kč do 3 000 Kč.

Slevový kupón Eurosedačky lze použít pro objednávky, které přesáhnou 5 000 Kč. V případě, že vaši objednávku stornujete, bude spolu s ní stornován i kupón.

Poskytované výše slev:

 • Za objednávky v hodnotě od 10 000 Kč do 19 999 Kč získáte slevu  500,- Kč
 • Za objednávky  hodnotě od 20 000 Kč do 29 999 Kč získáte  slevu 1 000 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 30 000 Kč do 39 999 Kč získáte slevu 1 500 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 40 000 Kč do 49 999 Kč získáte slevu 2 000 Kč
 • Za objednávky v hodnotě od 50 000 Kč do 59 999 Kč získáte slevu 2 500 Kč
 • Za objednávky nad 60 000 Kč získáte 3 000 Kč

Jak uplatnit slevový kód Eurosedačky

Eurosedačky

Pro odečtení slevy vepište slevový kód Eurosedačky do prázdného pole pod vybraným zbožím v nákupním košíku.  Toto pole je označené jako “Slevový kupón“. Po vepsání je dobré kód překontrolovat, aby mohl být bezproblémově uplatněn a klikněte na “Použít“.

Slevový kód Eurosedačky bude odečten pokud nevypršela doba platnosti a zda jsou splněny jeho podmínky pro odečtení slevy. Slevové kódy Eurosedačky jsou platné 12 měsíců ode dne vystavení. Pokud chcete uplatnit více slevových kódů zároveň, kontaktujte obchod na e-mailovou adresu: eshop@eurosedacky.cz. Sčítání slev bude provedeno ručně.

Cashback Eurosedačky

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Cashback je forma vrácení peněz za provedené objednávky. Cashback služba funguje tak, že nakoupíte v požadovaném obchodě a celou objednávku provedete přes jeden cashbackový portál, po zaplacení dostanete vypočítanou částku z celkové hodnoty objednávky.

Cashback Eurosedačky poskytují nejznámější portály Tipli, Plná peněženka, Refundo a Vratné peníze ve výši 4 % zpět. Pro získání cashback odměn stačí mít založený účet na některém portálu a nákupy provádět přes něj.

Eurosedačky slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Eurosedačky najdete hned v několika kategoriích na webových stránkách obchodu. V sekci “Doprodej za výhodné ceny” dosahují slevy až 80 %. Najdete zde zlevněné kuchyňské jídelní sestavy, kuchyňské linky, sedačky, stolky skříně, dětské postele a mnoho dalších produktů.

V záložce “Akční nabídka” najdete právě nabízené produkty za akční ceny. Tyto nabídky jsou časově omezeny. Zajímavé tipy na vybavení domova najdete v části “Nejprodávanější zboží”, ve které se nachází zákaznicky neoblíbenější produkty se zvýhodněnou cenou nebo slevou.

Pravidelně se také účastní slevové akce Eurosedačky Black Friday a Cyber Monday, které jsou známé pro výrazné snížení cen v podzimním období.

Eurosedačky doprava zdarma a cena poštovného

Nakupte nad 20 000 Kč a na vaši objednávku platí na Eurosedačky doprava zdarma. Ceny dopravy se u každého výrobku liší na základě jeho typu a hmotnosti.  Ceny za dopravu se pohybují od 190 Kč do 690 Kč. Po domluvě je možné zaslat zboží i na Slovensko. Dodací lhůta je 3-5 pracovních dnů.

Přeprava je zajišťována prostřednictvím dopravců:

 • Geis
 • DPD
 • TopTrans
 • Česká pošta

Po předání dopravci obdržíte kód, pod kterým můžete svoji zásilku sledovat. Obchod standardně neposkytuje vynášku a montáž.  V případě zájmu se ozvěte na e-mail: eshop@eurosedacky.cz nebo telefonní číslo: 774 777 512. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě s operátorkou ve skladě v Dětmarovicích. Nákup je možný i na splátky.

Eurosedačky vrácení zboží

Vrácení zboží Eurosedačky je možné provést do 14 dní od nákupu. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat elektronicky na e-mail: reklamace@eurosedacky.cz  nebo formou dopisu na adresu:

Nábytek Falco Trade s.r.o., sklad import,
Dětmarovice 1161,
Dětmarovice 735 7

Vrácené zboží nesmí jevit známky použití a poškození včetně příslušenství, originálního obalu a návodu s kopií originálního dokladu o koupi. Zákazník nese náklady spojené s navrácením zboží do obchodu na výše uvedenou adresu.

Po doručení zboží zpět do obchodu vám bude částka za objednávku do 14 dnů od doručení zboží. Pokud byl k nákupu poskytnut i slevový kupón Eurosedačky a proběhne vrácení zboží, zaniká platnost slevového kupónu.

Eurosedačky reklamace 2023

Záruční lhůta trvá 24 měsíců, pokud se během této doby objeví vada, zašlete reklamace Eurosedačky na e-mail reklamace@eurosedacky.cz, v předmětu je nutné uvést “Reklamace“. Dále můžete reklamaci doručit osobně nebo zaslat na níže uvedenou adresu:

Nábytek Falco Trade s.r.o. – sklad import,
Dětmarovice 1161,
Dětmarovice 735 71

V popisu reklamace je nutné uvést:

 • název reklamovaného zboží
 • detailní popis závady
 • reklamovaný výrobek zaznačit na přiloženém montážním plánku
 • kopii dokladu o koupi
 • vaši kontaktní adresu, telefon, e-mail
 • fotodokumentaci výrobku
 • požadovaný způsob řešení

Pokud nebudou přiloženy výše uvedené informace, obchod vás kontaktuje do 3 dnů o doložení chybějících údajů. Reklamace Eurosedačky vyřizují ze zákona nejpozději do 30 dnů.  Po vyřízení reklamace získáte písemné potvrzení o obsahu reklamace, způsobu vyřízení včetně provedení opravy, případně zamítnutí. Po opravě zboží budete vyzvání k jeho odběru.

Eurosedačky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud hledáte odpověď na otázky týkající se produktů a jejich nákupu, obraťte se na e-mail Eurosedačky: eshop@eurosedacky.cz nebo telefonicky na kontakt Eurosedačky na čísle: 420 774 777 512.  Linka je dostupná od pondělí do pátku 8:00 – 16:00 hod.

Ostatní náměty a připomínky zasílejte na tuto e-mailovou adresu: info@eurosedacky.cz.