Eureko.cz

7× slevový kód Eureko.cz pro prosinec 2021

100%
Eshop Eureko.cz se specializuje na prodej zdravotnického vybavení pro domácí i profesionální využití. V sortimentu najdete tejpy, masážní oleje, wellnes přístroje a mnoho dalších produktů, které jsou mezinárodně certifikovány. Eureko.cz slevy můžete získat v rámci věrnostního programu za sbírání bodů za vaše nákupy. Slevové kódy Eureko.cz podporuje, ty nejnovější můžete najít u nás na portále Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Eureko.cz 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Eureko.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Eureko.cz.
Chci 300 Kč
aktuální
katalog

Eureko.cz → aktuální katalog k nahlédnutí ZDE

Využijte nabídky e-shopu a objednejte si aktuální katalog Eureko.cz zcela zdarma. Můžete si tak udělat představu o momentální nabídce eshopu, ale také cenách a případných slevách od Eureko.cz. K získání katalogu není potřeba žádný slevový kupon Eureko.cz, stačí vyplnit kontaktní údaje, na které Vám bude katalog následně zaslán. Katalog si můžete prohlédnout také v online verzi.
23
2
Chci slevu
sleva
až 3 %

Získejte CASHBACK až 3 % s Tipli od –>> Eureko.cz <<–

Pokud si přes Tipli nakoupíte na Eureko.cz, tak můžete získat nazpět až 3 % z Vámi zaplacené částky. Registrujte se u Tipli a naplno využívejte cashbacků v různých obchodech. Nákupem přes Tipli na Eureko.cz máte automaticky nárok na až 3 % zpět. Peníze Vám budou vyplaceny na účet Tipli ihned poté, co obchod Eureko.cz potvrdí Váš nákup. Až si […]
28
2
Chci slevu
sleva
až 3 %

Eureko.cz | Sleva od Tipli

Získejte peníze zpátky za nákup přes Tipli. Za zaplacenou objednávku na Eureko.cz vám Tipli vrátí až 3 % zpět. Při nákupu produktů značek Airex, Therabath a Haider získáte zpět 0,75 %, při nákupu ostatních produktů 3 %. Odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, cena dopravy a věrnostní slevy.
12
4
Chci slevu
4%
sleva

Eureko.cz → využijte jednorázovou 4% slevu

Využijte některý ze slevových programů a nakupujte levněji! Při nákupu nad 6 000 Kč lze použít jednorázovou 4% slevu Eureko.cz na celý nákup. Výhodnou nabídku může využít každý, kdo splní uvedený limit objednávky, slevový kód Eureko.cz zadávat nemusíte. Nabídka platí do odvolání.
8
1
Chci slevu
2%
sleva

2% sleva za věrnost | Eureko.cz

E-shop nabízí možnost, jak na svých příštích nákupech ušetřit! V případě, že budete v obchodě nakupovat opakovaně, můžete získat trvalou 2% slevu Eureko.cz. Nárok vzniká již při 2. nákupu. Ke zvýhodněnému nákupu není potřeba slevový kupon Eureko.cz, nutná bude ovšem registrace, kde zadáte důležité kontaktní údaje.
14
4
Chci slevu
akční
slevy

Přehled akčních slev Eureko.cz!

Klikněte na ,,Chci slevu” a okamžitě dojde k zobrazení všech aktuálních akcí a slev Eureko.cz. Nabídka se neustále aktualizuje, proto doporučujeme objednat, vybrané zboží, co nejdříve. Slevový kupon Eureko.cz vlastnit nemusíte, uvedené ceny jsou po odečtení slev.
10
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Eureko.cz | Doprava zdarma po celé ČR

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 1 390 Kč, získáte od Eureko.cz dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kupon Eureko.cz, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
22
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Eureko.cz ​

Jak ušetřit Eureko.cz prosinec 2021

Eureko.cz je internetový prodejce vybavení a doplňků pro rehabilitaci, wellness a fitness jak pro osobní, tak i profesionální účely. Nabídka zahrnuje tejpovací sady, zdravotnické potřeby, oleje nebo zábaly pro masáže, přístroje pro wellness nebo tradiční čínskou medicínu, které jsou mezinárodně certifikovány.

Tradiční kamennou prodejnu obchod neprovozuje, objednávky si však můžete vyzvednout na centrále Eureko.cz a využít podrobných video návodů pro správné používání jednotlivých produktů.

Možností, jak ušetřit v Eureko.cz, je opravdu mnoho. Kromě akčních nabídek je dostupný cashback, doprava zdarma nebo slevy pro velkoobchody. Pro ještě výhodnější nákup využijte registraci v Bonus klubu a slevové kódy Eureko.cz.

Pokud máte z nakupování na internetu obavy, přečtěte si hodnocení klientů obchodu na portálu Heureka. 100 % zákazníků je s nákupem v obchodě spokojeno.

Jak získat slevový kupón Eureko.cz

Slevové kupóny Eureko.cz poskytuje e-shop v rámci svého slevového programu. Sleva je jednorázová až do výše 5 %. Slevový kupón Eureko.cz je také dostupný pro členy Bonus klubu Eureko.cz. Za registraci navíc získáte uvítací body.

Jednotlivé kupóny nelze sčítat nebo kombinovat. Jejich využití je limitováno stanovenou dobou platnosti. Další slevy a akční nabídky Eureko.cz vám přináší také web Slevovékódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Eureko.cz

Eureko.cz

Slevový kód Eureko.cz uplatníte v 1. kroku objednávkového formuláře. Stisknutím “UPLATNIT” aktivujete slevový kód. Sleva však bude odečtena v 5. kroku vaší objednávky.

Pro bezproblémové odečtení slevy je nutné, aby byl kód platný a vztahoval se na zboží vložené do nákupního košíku. V opačném případě není možné slevu získat.

Cashback Eureko.cz

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 3 % získat bonus až 300 Kč

Za každou objednávku vám poskytovatel cashbacku vrátí určité procento z objednávky. Portály spolupracují s vybranými e-shopy, od kterých získávají provize za nákupy, část z nich poté získáte i vy v podobě cashbacku.

Registrujte se zdarma na Plná peněženka, Refundo nebo Tipli a z každé objednávky máte cashback Eureko.cz až 3 %. V případě nákupu produktů značek Airex, TheBath a Haider bude vráceno 0,75 %. Získat můžete také peníze navíc za nové zákazníky nebo za samotnou registraci.

Eureko.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Akční zboží Eureko.cz za zvýhodněnou cenu najdete v kategorii “Akce”. Nabídka zahrnuje tejpy, yoga vybavení, hygienické a masážní potřeby.

Slevy Eureko.cz jsou dostupné registrovaným uživatelům v Bonus Klubu. Slevu můžete uplatnit již od druhé objednávky. Přesný počet získaných bodů uvidíte v objednávkovém formuláři nebo po přihlášení k vašemu účtu (1 Kč = 1 bod). Dále jsou dostupné i dárky nebo testery zdarma. Slevové programy jsou poskytovány i v rámci velkoobchodní spolupráce.

Tradiční slevovou akci Black Friday Eureko.cz nepořádá. Častá je však nabídka slevových akcí, které platí na vybrané produkty.

Eureko.cz doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Eureko.cz je dostupná při nákupu nad 1 390 Kč na území ČR. Dobírka je zpoplatněna částkou 26 Kč. Kromě dobírky je platba možná také platební kartou nebo bankovním převodem.

Objednávku vám mohou doručit následující přepravci:

  • Osobní vyzvednutí na centrále – ZDARMA
  • PPL – 89 Kč
  • DPD – 110 Kč
  • Česká pošta (balík do ruky) – 109 Kč
  • Česká pošta (balík na poštu) – 109 Kč

Eureko.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Eureko.cz je možné v prodloužené lhůtě 30 dnů. Zakoupené produkty musí být vráceny kompletní a neporušené s veškerým příslušenstvím. K vyřízení využijte formulář pro vrácení, který zašlete spolu se zbožím na adresu centrály obchodu:

EUREKO, s.r.o.
Podhorská 967/17,
466 01  Jablonec nad Nisou

Peníze za vrácené produkty budou zaslány nejpozději do 14 dnů od převzetí a prozkoumání zboží.

Eureko.cz reklamace 2021

Reklamace Eureko.cz uplatníte prostřednictvím reklamačního formuláře. Podrobně popište závadu a preferovaný způsob vyřízení. Zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k dalšímu poškození, spolu s vyplněným formulářem a kopií faktury odešlete na adresu:

EUREKO, s.r.o.
Podhorská 967/17,
466 01  Jablonec nad Nisou

Reklamace Eureko.cz bude po převzetí vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Eureko.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro komunikaci s obchodem jsou k dispozici následující kontakty:

Eureko.cz e-mail: info@eureko.cz

Eureko.cz telefon: +420 800 888 909

Infolinka je dostupná ve všední dny od 8:00 – 16:00 hodin. Uvedené kontakty rovněž slouží pro velkoobchodní odběratele.