Eureko.cz

Ověřené slevové kódy Eureko.cz pro červen 2024​

100%
Eshop Eureko.cz se specializuje na prodej zdravotnického vybavení pro domácí i profesionální využití. V sortimentu najdete tejpy, masážní oleje, wellnes přístroje a mnoho dalších produktů, které jsou mezinárodně certifikovány. Eureko.cz slevy můžete získat v rámci věrnostního programu za sbírání bodů za vaše nákupy. Slevové kódy Eureko.cz podporuje, ty nejnovější můžete najít u nás na portále Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Eureko.cz ​

Jak ušetřit Eureko.cz červen 2024

Eureko.cz je internetový prodejce vybavení a doplňků pro rehabilitaci, wellness a fitness jak pro osobní, tak i profesionální účely. Nabídka zahrnuje tejpovací sady, zdravotnické potřeby, oleje nebo zábaly pro masáže, přístroje pro wellness nebo tradiční čínskou medicínu, které jsou mezinárodně certifikovány.

Tradiční kamennou prodejnu obchod neprovozuje, objednávky si však můžete vyzvednout na centrále Eureko.cz a využít podrobných video návodů pro správné používání jednotlivých produktů.

Možností, jak ušetřit v Eureko.cz, je opravdu mnoho. Kromě akčních nabídek je dostupný cashback, doprava zdarma nebo slevy pro velkoobchody. Pro ještě výhodnější nákup využijte registraci v Bonus klubu a slevové kódy Eureko.cz.

Pokud máte z nakupování na internetu obavy, přečtěte si hodnocení klientů obchodu na portálu Heureka. 100 % zákazníků je s nákupem v obchodě spokojeno.

Jak získat slevový kupón Eureko.cz

Slevové kupóny Eureko.cz poskytuje e-shop v rámci svého slevového programu. Sleva je jednorázová až do výše 5 %. Slevový kupón Eureko.cz je také dostupný pro členy Bonus klubu Eureko.cz. Za registraci navíc získáte uvítací body.

Jednotlivé kupóny nelze sčítat nebo kombinovat. Jejich využití je limitováno stanovenou dobou platnosti. Další slevy a akční nabídky Eureko.cz vám přináší také web Slevovékódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Eureko.cz

Eureko.cz

Slevový kód Eureko.cz uplatníte v 1. kroku objednávkového formuláře. Stisknutím “UPLATNIT” aktivujete slevový kód. Sleva však bude odečtena v 5. kroku vaší objednávky.

Pro bezproblémové odečtení slevy je nutné, aby byl kód platný a vztahoval se na zboží vložené do nákupního košíku. V opačném případě není možné slevu získat.

Cashback Eureko.cz

Cashback Plná peněženkaaž 3 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 3 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 3 % získat bonus až 300 Kč

Za každou objednávku vám poskytovatel cashbacku vrátí určité procento z objednávky. Portály spolupracují s vybranými e-shopy, od kterých získávají provize za nákupy, část z nich poté získáte i vy v podobě cashbacku.

Registrujte se zdarma na Plná peněženka, Refundo nebo Tipli a z každé objednávky máte cashback Eureko.cz až 3 %. V případě nákupu produktů značek Airex, TheBath a Haider bude vráceno 0,75 %. Získat můžete také peníze navíc za nové zákazníky nebo za samotnou registraci.

Eureko.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Akční zboží Eureko.cz za zvýhodněnou cenu najdete v kategorii “Akce”. Nabídka zahrnuje tejpy, yoga vybavení, hygienické a masážní potřeby.

Slevy Eureko.cz jsou dostupné registrovaným uživatelům v Bonus Klubu. Slevu můžete uplatnit již od druhé objednávky. Přesný počet získaných bodů uvidíte v objednávkovém formuláři nebo po přihlášení k vašemu účtu (1 Kč = 1 bod). Dále jsou dostupné i dárky nebo testery zdarma. Slevové programy jsou poskytovány i v rámci velkoobchodní spolupráce.

Tradiční slevovou akci Black Friday Eureko.cz nepořádá. Častá je však nabídka slevových akcí, které platí na vybrané produkty.

Eureko.cz doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Eureko.cz je dostupná při nákupu nad 1 390 Kč na území ČR. Dobírka je zpoplatněna částkou 26 Kč. Kromě dobírky je platba možná také platební kartou nebo bankovním převodem.

Objednávku vám mohou doručit následující přepravci:

  • Osobní vyzvednutí na centrále – ZDARMA
  • PPL – 89 Kč
  • DPD – 110 Kč
  • Česká pošta (balík do ruky) – 109 Kč
  • Česká pošta (balík na poštu) – 109 Kč

Eureko.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Eureko.cz je možné v prodloužené lhůtě 30 dnů. Zakoupené produkty musí být vráceny kompletní a neporušené s veškerým příslušenstvím. K vyřízení využijte formulář pro vrácení, který zašlete spolu se zbožím na adresu centrály obchodu:

EUREKO, s.r.o.
Podhorská 967/17,
466 01  Jablonec nad Nisou

Peníze za vrácené produkty budou zaslány nejpozději do 14 dnů od převzetí a prozkoumání zboží.

Eureko.cz reklamace 2024

Reklamace Eureko.cz uplatníte prostřednictvím reklamačního formuláře. Podrobně popište závadu a preferovaný způsob vyřízení. Zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k dalšímu poškození, spolu s vyplněným formulářem a kopií faktury odešlete na adresu:

EUREKO, s.r.o.
Podhorská 967/17,
466 01  Jablonec nad Nisou

Reklamace Eureko.cz bude po převzetí vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Eureko.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro komunikaci s obchodem jsou k dispozici následující kontakty:

Eureko.cz e-mail: info@eureko.cz

Eureko.cz telefon: +420 800 888 909

Infolinka je dostupná ve všední dny od 8:00 – 16:00 hodin. Uvedené kontakty rovněž slouží pro velkoobchodní odběratele.