ETA

Ověřené slevové kódy ETA pro říjen 2023​

100%
ETA je česká firma specializující se na výrobu elektronických zařízení do domácnosti. Vybírat můžete z různých typů vysavačů, žehliček, elektrospotřebičů do kuchyně nebo vybavení do koupelny, jako jsou kulmy nebo fény. K elektrospotřebičům nabízí ETA také příslušenství. Při doručování objednávek nabízí ETA také odvoz vysloužilých zařízení nebo instalaci koupeného zboží. Využít můžete slevový kupon ETA nebo si nechat poslat zboží dopravit zdarma až domů.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ETA ​

Jak ušetřit ETA říjen 2023

ETA je český výrobce a prodejce spotřebičů do kuchyně, domácnosti nebo na úklid. Pořídit si můžete, vysavače, chladničky, myčky, pračky a sušičky, domácí pekárny, grily, holící strojky, epilátory, kulmy, fény a mnoho dalšího zboží a příslušenství. Využít můžete také bezplatné prodloužení záruky.

Slevy ETA platí nejen v samotném e-shopu, ale za příznivé ceny nakoupíte i v jedné ze značkových prodejen, které najdete v Brně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Ostravě, v Praze a v dalších městech.

Využijte množství dostupných způsobů, jak ušetřit na ETA. Po celý rok probíhají slevové akce jako Black Friday, nákupy s Ona dnes a sezónní výprodeje. Ušetřit vám pomohou i slevové kódy ETA.

ETA dále nabízí několik způsobů pojištění, dodání i odbornou instalaci a servis produktů. Od roku 2016 je obchod nositelem ocenění Nejdůvěryhodnější značka. Před objednáním můžete využít přehled nezávislých recenzí zákaznické spokojenosti.

Jak získat slevový kupón ETA

Slevové kupóny ETA pro každý měsíc objevíte na našem webu Slevovékódy.cz. Kromě kupónů najdete pohromadě informace o všech akčních nabídkách a výprodejových akcích nejen pro eshop ETA, ale i pro mnoho dalších internetových obchodů.

Sledujte také leták nebo facebook ETA, kde najdete nejnovější slevové kupóny a veškeré informace k podmínkám pro uplatnění. Registrovaní zákazníci dostanou kupóny i připravované akce přímo do e-mailové schránky.

Jak uplatnit slevový kód ETA

ETA

Vložte vybraný produkt, na který se slevová akce vztahuje, do nákupního košíku. Do políčka “Máte slevový kód/poukaz” vepište jeho správný tvar a klikněte na tlačítko “UPLATNIT slevu“. Sleva se automaticky odečte z celkové ceny. Jednotlivé slevy nelze sčítat ani kombinovat.

Pokud se zobrazilo upozornění, že slevový kód ETA nelze uplatnit, překontrolujte jeho platnost, podmínky slevové akce nebo zda se nejedná o zboží s dárkem zdarma. Na produkty s dárkem není možné uplatnit další slevy a akce.

Cashback ETA

Nechte se odměnit za každý nákup ve vašich oblíbených obchodech od portálů Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Portály odměňuji registrované zákazníky částkou z celkové ceny nákupu který, provedete přes jejich webové stránky. Cashback odměny si necháte převést na svůj bankovní účet zcela zdarma.

Cashback ETA není v současné době dostupný. Portály však nabízejí možnost získat odměny u stovek jiných českých i zahraničních e-shopů.

ETA slevy – výprodeje, Black Friday…

V kategorii “Akce” najdete širokou nabídku zvýhodněných spotřebičů jako kuchyňské váhy, mikrovlnné trouby, vysavače nebo myčky nádobí a chladničky.

V průběhu roku využijte také nákupní akce jako Night shopping nebo ETA Black Friday, které platí pro nákupy na e-shopu i v kamenných prodejnách. K vybranému zboží můžete získat dárek a doručení zdarma.

ETA pořádá slevovou ruletu, která vám vytočí slevu nebo další výhody k nákupu. Nenechte si ujít levnější nakupování se slevami ETA slevy Ona dnes nebo další sezónní výprodeje.

ETA doprava zdarma a cena poštovného

ETA nabízí několik způsobů dopravy včetně vynesení objednávky do patra a zapojení spotřebiče. Objednat lze i odvoz obalů nebo vysloužilého výrobku. Kamenné prodejny ETA nejsou uzpůsobeny k manipulaci s velkými spotřebiči (chladničky, mrazničky, atd.), proto u nich není možný osobní odběr. Doprava zdarma ETA platí na vybrané zboží.

Platbu lze provést on-line, převodem nebo dobírkou. Při platbě dobírkou uhradíte +39 Kč.  Zboží je možné pořídit také na splátky u společností Home Credit nebo Triangl.

Možnosti doručení:

 • Prémiová doprava ETA – 399 Kč, (zahrnuje vynášku, vybalení, instalaci, odvoz obalového materiálu a starého spotřebiče)
 • Standartní doprava ETA – 399 Kč, ( zahrnuje likvidaci starého spotřebiče zdarma)
 • Osobní odběr na prodejně – ZDARMA
 • Česká pošta
  • balík do ruky – 89 Kč
  • balík na poštu – 89 Kč
 • Zásilkovna – 59 Kč (zásilky do 10 kg)
 • DPD – 99 Kč
 • TopTrans – 399 Kč

ETA vrácení zboží

Vrácení zboží ETA je možné do 14 dnů od převzetí zásilky. Obchod vám vrátí peníze za zboží i náklady na dopravu. Pro vrácení využijte tento formulář který, odešlete na e-mail: info@eta.cz.

Zboží poté zašlete nejpozději do 14 dnů v původním obalu, nepoškozené, kompletní a s kopií dokladu o koupi na adresu skladu:

HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.
Shop ETA CZ – ODSTOUPENÍ od KS
hala DC6, Poděbradská 772
250 90 Jirny

Peníze za zboží a náklady na nejlevnější způsob dodání  budou vráceny (po dohodě) složenkou nebo převodem na účet do 14 dnů.

ETA reklamace 2023

Kdyby zboží přestalo fungovat nebo nepracuje správně, obraťte se na reklamační oddělení ETA, telefonicky: 545 120 545 nebo e-mailem: info@eta.cz. Pověřená osoba vám sdělí přesný postup pro doručení zboží. Pro urychlení procesu doporučujeme vyplnit reklamační protokol.

Adresa reklamačního oddělení:

HP TRONIC Zlín spol. s r.o.,
Internetový obchod ETA,
Reklamační oddělení
hala DC6, Poděbradská 772
250 90 Jirny

S reklamovaným předmětem se můžete obrátit i přímo na prodejnu, ve které jste výrobek zakoupili nebo na jedno z autorizovaných servisních středisek. Seznam servisních středisek je uveden na záručním listě nebo zde. Pokud se jedná o větší spotřebiče (lednička, pračka) je lepší se s pracovníky servisu domluvit na dalším postupu.

Lhůta pro vyřízení reklamace ETA je ze zákona 30 dnů.

ETA kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Máte dotaz k objednávkám, potřebujete odbornou radu ohledně zboží nebo servisu? K dispozici je denně (8:00 – 18:00) zdarma infolinka ETA na čísle: 545 120 545 nebo ETA e-mail: info@eta.cz.