eSky.cz

Ověřené slevové kódy eSky.cz pro červenec 2024​

100%
Díky eSky.cz můžete snadno najít a rezervovat letenky, ubytování a uspořádat nejen krátký evropský víkendový výlet, ale i delší dovolenou, včetně pojištění. Kromě toho vám eSky.cz umožní pronajmout si auto, zajistit transfer nebo parkování na letišti a zakoupit vstupenky na sportovní události. Na webu naleznete také recenze leteckých společností a informace o vízových podmínkách

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web eSky.cz ​

Jak ušetřit eSky.cz červenec 2024

Portál eSky.cz nabízí levné letenky téměř do celého světě. Jedná se o rezervační systém, jehož prostřednictvím si dokáže zájemce vyhledat a následně rezervovat let. Kromě letenek si můžete prostřednictvím tohoto portálu zajistit také hotel, automobil, parkoviště u letiště apod. Nabízené cestovní pojištění poskytuje pojištění proti krádeži, poškození zavazadel, úrazu, nemoci a zpoždění letu. Rezervační portál eSky.cz byl založen v roce 2004. Sídlo společnosti se nachází v Polsku.

Na stránce eSky.cz si v praktickém vyhledávači vyhledáte let na vámi požadované datum a cíl cesty. Potom si vyberete možnost, kterou chcete koupit. Následně přejděte k platbě. Portál eSky.cz poskytuje možnost platit kreditní kartou nebo rychlým bankovním převodem. Po provedení platby vám bude během několika minut (nejpozději do 48 hodin) odeslána elektronická letenka na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli během nákupu.

Na tomto portálu si opravdu vyberete ideální dovolenou podle svých představ. V nabídce jsou rodinné dovolené, All Inclusive, Last Minute i dovolené pouze pro dospělé. Pokud hledáte kratší výlet, prohledejte nabídku kategorie Eurovíkendy, kde jsou například výlety od pátku do pondělí, relaxační pobyty v lázních nebo jedinečná místa známá z filmů. Při cestování do vzdálenějších destinací bývá časté mezipřistání přes noc. Pomocí eSky.cz si vyhledáte i ubytování.

Pokud si na stránkách eSky.cz vytvoříte účet, můžete si nastavit upozornění na požadované lety ve vybraném termínu a cenovém limitu. Vždy vám tak přijde zpráva, že se objevil let, který odpovídá vašim kritériím.

Kladné recenze služby eSky.cz a její spolehlivost zvyšuje i skutečnost, že za éru svého působení získala společnost eSky.cz několik uznání. V roce 2016 byla oceněna i mobilní aplikace v kategorii M-Commerce a o dva roky později získala aplikace i 1. místo Internet Effectiveness Awards 2018.

Jak získat promo kód eSky.cz

Portál eSky.cz neuvolňuje promo kódy eSky.cz. Webové stránky eSky.cz však nabízejí různé slevy a propagační akce, nabídky na poslední chvíli a další speciální benefity.

Vše o akcích se dozvíte na webu firmy. To ale není jediný způsob, jak tyto informace můžete získat. Náš portál vám rovněž nabízí platné slevové kódy a kupóny jednotlivých internetových obchodů, denně provádíme jejich aktualizaci. Pokud chcete ušetřit při každém nákupu, tak před odesláním objednávky navštivte stránky našeho portálu SlevovéKódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód eSky.cz

Pokud portál eSky.cz začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na těchto stránkách. Zároveň vám popíšeme, jak uplatnit slevový kód eSky.cz.

Cashback eSky.cz

Začněte nakupovat ještě výhodněji a okuste kouzlo cashbacku. Při nákupu ubytování či jiné služby na portále eSky.cz lze získat tzv. cashback Jedná se o vrácení několika procent z původní ceny zpět na účet kupujícího. Nenechte si už uniknout žádný výhodný nákup a začněte sbírat bonusy za to, co děláte běžně.

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč

V současné době si tak můžete vychutnat odměnu nákupem přes portál PlnáPeněženka.cz a Tipli.cz, kdy budete mít 2 % z vašeho nákupu na eSky.cz zpět. Se slevovým portálem Refundo.cz a VratnéPeníze.cz aktuálně cashback z nákupu služby eSky.cz nezískáte. 

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, nutno tak před objednávkou učinit. Následně prokliknete do obchodu a nakupujte jako obvykle. Cashback eSky.cz i další ušetřená procenta z nákupů v jiných obchodech si můžete nechat přeposlat přímo na váš bankovní účet.

eSky.cz slevy a jak ušetřit

Na portálu eSky.cz můžete ušetřit díky akcím, které jsou dostupné po celý rok. Příjemné slevy můžete dosáhnout při rezervaci letenky zároveň s ubytováním v hotelu. Vzhledem k spolupráci s leteckými společnostmi a ubytovacími kapacitami tak můžete ušetřit až 30 procent oproti ceně, pokud by rezervace hotelu a letenek proběhla odděleně. Celou nabídku společného nákupu za výhodné ceny si můžete prohlédnout v záložce Let+Hotel na webu eSky.cz.

Podívejte se na sekci Akční letenky a vyberte si levné lety. Tyto letenky se vyplatí ihned kupovat, zdražit mohou během několika minut. Vždy je ale na místě tuto cenu porovnat s nákupem služeb jednotlivě a zhodnotit výhodnost.

Na jedinečné nabídky dosáhnou cestující, kteří mají nainstalovanou mobilní aplikaci eSky. Okamžitě tak získají informace o akčních letech i s odletem v ten samý den.

Výhodné eSky.cz slevy jsou časově omezené. Proto se jistě vyplatí akční nabídky sledovat a třeba se objeví právě pro to vaše vysněné dovolenkové místo. Během svátku eSky.cz Black Friday bývají slevy do některých destinací výrazné. Tato akce trvá několik dní a vy máte možnost získat letenky a ubytování levněji.

eSky.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Sídlo společnosti eSky najdete v Katovicích na adrese ul. Murckowska 14a.

V případě potřeby je klientům dispozici kontaktní formulář.

V záložce “FAQ – Tipy pro cestovatele“ najdete komplexní zdroj odpovědí na nejčastější otázky včetně rezervace.