Era nábytek

3× slevový kód Era nábytek pro červenec 2024​

100%
Era nábytek je e-shop, ve kterém najdete kvalitní a designový nábytek do obývacího pokoje, jídelny, ložnice, dětského pokoje, kanceláře nebo předsíně. Akce a slevy Era nábytek nabízí na e-shopu, případně slevy můžete dohledat i zde na Slevovékódy.cz. Zútulněte si váš byt či dům s Era nábytek a ušetřete díky slevovému kupónu Era nábytek, které pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Nejlepší slevové kódy Era nábytek 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Era nábytek

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Era nábytek.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Era nábytek: doprava zdarma na Váš nákup

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky nábytku za příznivou cenu a ještě ušetřete na poštovném. Při nákupu od 10 000 Kč, získáte od Era nábytek dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Era nábytek, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
28
2
Chci slevu
nabídka
sleva

Slevy na dětské sestavy | Era nábytek

Pokud se chystáte vybavit dětský pokojíček novým nábytkem, určitě se podívejte na nabídku e-shopu. Nejen, že se můžete inspirovat, ale navíc zakoupíte dětské sestavy s výhodnou akční slevou od Era nábytek. Uvedené ceny jsou po odečtení slevy, nemusíte vlastnit slevový kupon Era nábytek.
21
2
Chci slevu
Zlevněné
nabídky

Era nábytek → obývací sestavy se slevou

Pokud zvažujete nákup nové obývací sestavy, doporučujeme využít speciální slevu Era nábytek. Právě nyní totiž zakoupíte vybrané zboží levněji. V e-shopu lze zakoupit také další zboží s akčními slevami, slevový kupon Era nábytek není potřeba. Nárok na dopravu zdarma vzniká při nákupu od 15 000 Kč.
21
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Era nábytek ​

Jak ušetřit Era nábytek červenec 2024

Vybavte si Váš domov pohodlně nákupem v e-shopu Era nábytek. V nabídce najdete vše pro ložnice, obývací pokoje, dětské a studentské pokoje, pracovny, jídelny nebo předsíně. Era nábytek poskytuje celé nábytkové sestavy nebo jednotlivé kusy nábytku.

Pro levnější nákup využijte Era nábytek slevový kupón nebo Era nábytek Black Friday. Ať už potřebujete koupit skříně, postele, matrace, jídelní či psací stoly, sedací soupravy, lampy nebo zrcadla, vše nakoupíte online v Era nábytek. Kamennou prodejnu Era nábytek neprovozuje.

V tomto článku se dozvíte, jak ušetřit v Era nábytek, o dalších výhodných nabídkách a důležitých kontaktech.

Jak získat slevový kupón Era nábytek

Slevové kupóny Era nábytek jsou publikovány na webu Slevovékódy.cz. Zde najdete aktuálně platné nabídky a slevy Era nábytek.

Pro informace o nových slevových nabídkách nebo naskladněných produktech odebírejte také newsletter Era nábytek.

Jak uplatnit slevový kód Era nábytek

Era nábytek

Váš slevový kód Era nábytek odečtete v 1. kroku nákupu “Košík” do prázdného pole pod vybranými produkty. Sleva bude odečtena po stisknutí “Vložit“.

Odečtení hodnoty slevového kódu bude provedeno pokud byl slevový kód Era nábytek opsán správně, neuplynula doba jeho platnosti a byly dodrženy všechny dané podmínky nákupu.

Cashback Era nábytek

Cashback Plná peněženka2,4 % získat bonus 60 Kč Cashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč Cashback Refundo1,5 % získat bonus 50 Kč

Vyberte si nabídku jednoho z cashbackových portálů, které poskytují cashback Era nábytek. Plná peněženka Vám vrátí 2,4 %, Tipli 2 %. Díky Refundo dostanete 1,5 % zpět. Po zvolení nejvýhodnější nabídky je potřebná registrace na portálu. Registrace je zcela zdarma, navíc můžete získat vstupní bonus, případně čas od času portál zvyšuje cashback jako motivaci k nákupu.

Za každý zaplacený online nákup Vám bude vrácena daná částka na uživatelský účet. Cashback Era nábytek si můžete nechat vyplatit jíž od 1 Kč.

Era nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Era nábytek slevy se vztahují na nákup sestav nábytku. Získejte 10 % na obývací sestavy, studentské a dětské pokoje nebo ložnice.

Čas od času jsou dostupné Era nábytek akční nabídky na vybrané typy nábytku. Era nábytek Black Friday probíhá vždy během vybraného listopadového víkendu. Nakupte vybraný nábytek nebo sestavy nábytku se slevou až 20 %.

Era nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Přepravu objednaného zboží zajišťuje externí dopravce Geis. O odeslání zboží ze skladu budete informováni e-mailem. V den doručení dopravce upřesní čas dodání.

Doprava zdarma Era nábytek platí pro všechny objednávky od 12 500 Kč.

Ceny doručení:

  • Doprava po celé ČR (při objednání do 12 499 Kč) – 499 Kč
  • Při nákupu od 12 500 Kč – ZDARMA

Ceny se nevztahují na výnos objednávky do patra a montáž nábytku.

Era nábytek vrácení zboží

Era nábytek vrácení zboží umožňuje do 14 od nákupu. Z hygienických důvodů není možné vrácení matrací. Pro navrácení vyplňte formulář a zašle na e-mail: info@eranabytek.cz nebo na adresu obchodu spolu se zbožím:

ERA Store s.r.o.,
Havlíčkova 952/9,
Opava 746 01

Zásilka musí být řádně zabalená, aby nedošlo k jejímu poškození. Vynaloženou částku obdržíte do 14 dnů.

Era nábytek reklamace 2024

Jestliže jste obdrželi nekompletní zásilku nebo bylo zboží poškozené, vyplňte reklamační formulář a zašlete jej prostřednictvím e-mailu: reklamace@eranabytek.cz nebo na adresu obchodu spolu s poškozeným zbožím.

Reklamace Era nábytek vyžaduje uvést:

  • číslo faktury/objednávky
  • číslo účtu pro vrácení finančních prostředků
  • detailní foto poškození
  • detailní popis závad (poškozené díly je potřebné vyznačit v návodu)
  • způsob vyřízení reklamace

Řádně zabalené zboží s formulářem zašlete doporučeně na adresu:

ERA Store s.r.o.,
Havlíčkova 952/9,
Opava 746 01

Reklamace Era nábytek jsou vyřízeny nejpozději do 30 dnů.

Era nábytek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro zodpovězení Vašich otázek i vytvoření objednávek je dostupná zákaznická linka Era nábytek na telefonním čísle: 420 728 035 684, po – pá od 09:00 do 16:00 hod.

Využít můžete i e-mail Era nábytek na adrese: info@eranabytek.cz.