EmpikFoto

3× slevový kód EmpikFoto pro červenec 2024​

100%
Společnost EmpikFoto sídlí v Polsku a specializuje se na práci s fotografiemi. Můžete si nechat vyvolat jednotlivé snímky, vytvořit kalendáře nebo dárkové předměty s vašimi fotkami. K dispozici je také digitální úložiště na vaše fotky. Ušetřit v EmpikFoto můžete díky funkci cashback. Doprava zdarma na vaše objednávky je na nákupy za alespoň 500 Kč. Na konci objednávky můžete uplatnit také slevový kupón EmpikFoto.

Nejlepší slevové kódy EmpikFoto 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě EmpikFoto

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu EmpikFoto.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

EmpikFoto → doprava zdarma na Vaši objednávku

V e-shopu můžete nechat vyvolat fotografie či objednat originální dárky za příznivé ceny a ještě ušetřit na poštovném. Při nákupu zboží, v celkové hodnotě 500 Kč a více, získáte od EmpikFoto dopravu zdarma. Platí i v případě, že objednávka obsahuje zboží ve slevě. Dopravné Vám nebude kalkulováno automaticky, není potřeba žádný slevový kupon EmpikFoto.
20
2
Chci slevu
slevové
akce

Přehled slevových akcí v e-shopu EmpikFoto ZDE

Nakupujte se slevou! Po kliknutí na ,,Chci slevu” uvidíte všechny aktuální speciální akce a slevy na EmpikFoto, díky kterým můžete ušetřit nemalé peníze. Podmínky akce najdete u konkrétní nabídky. Stejně tak zjistíte slevový kód EmpikFoto – v případě, že je k nákupu potřeba.
9
4
Chci slevu
cashback
10 %

10 % CASHBACK s Tipli při nákupu na ->>EmpikFoto

Pokud si budete chtít nakoupit na eshopu EmpikFoto, tak můžete získat cashback 10 % za Váš nákup. Jestliže se zaregistrujete na Tipli nebo si založíte na Tipli účet, tak můžete získat cashback 10 %. Stačí, když přejdete přes Tipli na EmpikFoto a nakoupíte si. Po Vašem nákupu eshop EmpikFoto potvrdí Váš nákup a Vám se poté vrátí […]
18
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web EmpikFoto ​

Jak ušetřit EmpikFoto červenec 2024

E-shop EmpikFoto zajišťuje vyvolávání snímků, fotoknih, tisk kalendářů, fotodárků a umožňuje objednávat fotografické produkty prostřednictvím internetového obchodu a mobilní aplikace.

EmpikFoto je polská společnost se sídlem ve Varšavě. Již přes 13 let je tento fotoservis oblíbený i v dalších zemích Evropy.

Fotografie na EmpikFoto vám pomůže si uchovat své nejkrásnější vzpomínky. Kvalitní materiály zaručují všem fotografiím dlouhověkost. Nechybí ani možnost ukládat fotografie do digitálního úložiště.

Na EmpikFoto vám vyvolají fotografie rychle, vybírat si můžete z různých formátů, rámečků a stylů. Zvolit si lze i další parametry, přidávat grafické prvky, a tak získat svůj znak jedinečnosti. Můžete si vytvořit vlastní fotoplakát, fotoknihu i fototapetu.

EmpikFoto nabízí i další služby v podobě dárků. Jednoduše tak pokryjete dárky vtipným obrázkem, fotkou či nápisem. Blízké potěší darovaný hrneček s vlastní fotografií. Teenageři zas ocení mít fotografii na tričku nebo na obalu mobilního telefonu.

Při objednávce samozřejmě nezapomínejte využívat slevové kupóny EmpikFoto, díky kterým ušetříte. Využijte výhodné akce, které má internetový obchod v nabídce. Další možnost, jak ušetřit na EmpikFoto, je doprava zdarma a nákup přes cashback portál.

Jak získat slevový kupón EmpikFoto

Slevový kód EmpikFoto vám dokáže ušetřit i desítky korun.

Na slevový kupón EmpikFoto vás upozorní hned úvodní strana internetového obchodu, kde naleznete probíhající akce s příslušným slevovým kódem EmpikFoto. Nabídky jsou průběžně aktualizovány.

Každý návštěvník si může založit účet a zároveň si nechávat pravidelně zasílat newsletter do své e-mailové schránky. Systematicky tak lze získat veškeré informace o novinkách. Bonusem je i pohodlnější objednávání při dalším nákupu, neboť nebudete muset opakovaně zadávat své osobní údaje.

Aktuální slevové kódy EmpikFoto najdete i na našich stránkách.

Jak uplatnit slevový kód EmpikFoto

Při objednávce po výběru produktu a zadání vaší fotografie v košíku pokračujte dle instrukcí internetového obchodu. Budete tak navedeni na místo, kde uplatníte slevový kód EmpikFoto. Do kolonky napíšete příslušný kód, který potvrdíte tlačítkem.

Nezapomeňte si vždy přečíst podmínky pro použití slevových kódů. Každý slevový kupón EmpikFoto je na jinou akci a s omezenou platností.

Cashback EmpikFoto

Cashback Refundoaž 10 % získat bonus 50 Kč Cashback Vratné penízeaž 10 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 5 % získat bonus až 300 Kč

V internetovém obchodě EmpikFoto k levnějšímu nákupu doporučujeme kromě slevových kódů a akcí využít i cashback.Peníze z nákupu lze totiž získat i zpět. Cashback EmpikFoto nabízí portál Tipli.cz, VratnéPeníze.cz, Refundo.cz.

Při registraci na Refundo nebo VratnéPeníze.cz můžete mít až 10 % z nákupu na EmpikFoto zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a zpravidla po nastřádání určitého obnosu vyplatí na váš bankovní účet.

EmpikFoto slevy – výprodeje, Black Friday…

Při nákupu můžete využít různé EmpikFoto slevy, které e-shop v nabízí.

Podívejte se na kategorii „akce“. Zde najdete různé EmpikFoto slevy, např. “2 pouzdra za cenu 1”, “slevy až 60 %” apod. Doba trvání slevy je často uvedena v pravém horním rohu v podobě hodin, který odpočítává čas do konce akce. Sledujte proto přehledné informace o aktuálních nabídkách.

K některým speciálním slevám potřebujete slevový kód EmpikFoto, ten je však u dané akce k dispozici.

Internetový obchod se sice neúčastní výprodejů typu EmpikFoto Black Friday, ale jinak průběžně během celého roku v rámci různých atraktivních akcí lze ušetřit až 60 % z původní ceny.

Své stránky EmpikFoto má i na Facebooku, tam rovněž dostanete potřebné aktuální informace.

EmpikFoto doprava zdarma a cena poštovného

Na EmpikFoto doprava zdarma je možná při nákupu nad 500 Kč a platbě předem, při nižší částce zaplatíte 99 Kč.

Objednané zboží vám doveze dopravní kurýr.

Zaplatit lze bankovním převodem nebo platební kartou online.

EmpikFoto vrácení zboží

Vzhledem ke specifičnosti objednávky není na EmpikFoto vrácení zboží možné.

Každý produkt má vlastnosti určené zákazníkem, tudíž objednávku nelze zrušit poté, co byla zahájena její realizace.

EmpikFoto reklamace 2024

Veškeré EmpikFoto reklamace, které se týkají fungování internetového obchodu nebo služeb poskytovaných elektronickou cestou, oznamte neprodleně písemně na adresu sídla Empik nebo e-mailem: info@empikfoto.cz.

Vyplňte reklamační formulář, který musí obsahovat příčinu a obsah požadavku. Nezapomeňte na vaše kontaktní údaje.

Odpověď se poskytuje do 30 dnů od data obdržení reklamace. V rámci uznané reklamace vám budou vráceny peníze za zásilku.

EmpikFoto kontakt – telefon, e-mail

Zákaznické podpora EmpikFoto: +420 296 181 621 je v provozu v pracovních dnech od 08:00-16,00 hod.

Adresa pro reklamace EmpikFoto:
Centrální laboratoře
Laboratorium Centralne
Ul. Olimpijska 16
96-500 Sochaczew
Polsko

E-mail EmpikFoto: info@empikfoto.cz