Parfémy El Nino

Ověřené slevové kódy Parfémy El Nino pro říjen 2022​

100%
Elnino je obchod prodávající dámskou a pánskou kosmetiku a parfémy. Obchod nabízí parfémy značek jako jsou Calvin Klein, DKNY nebo Davidoff. Obchod nabízí více než 1 milion parfémů. Obchod nabízí slevu 2 % při registraci a odběru infomailu. Slevy Elnino jsou často obměňovány. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Elnino. Náš web má pro vás nejnovější slevový kupón Elnino.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Parfémy El Nino ​

Jak ušetřit Parfémy El Nino říjen 2022

Internetový obchod Parfémy El Nino nabízí parfémy a kosmetiku pro dámy, pány i ty děti.  Kamenné prodejny najdete v Plzni, Praha Lucemburská a Praha – Příkopy.

Při registraci do věrnostního programu čerpáte slevu 2 % již od druhého nákupu. Slevu 3 % při celkové útratě nad 6 000 Kč. Slevy se nevztahují na již zlevněné produkty. Sleva se počítá pro každý produkt individuálně.

Po celý rok probíhají na Parfémy El Nino výprodeje a slevy. Každoročně pak akce Parfémy El Nino Black Friday. A nepravidelně probíhající akce Doprava zdarma.

Před nákupem doporučujeme porovnat cenu zboží na jednom z internetových porovnávačů, jako je například Heuréka.

Jak získat slevový kupón Parfémy El Nino

Parfémy El Nino zpřístupňuje všechny aktuální kódy a akce na svých stránkách v informačních bannerech. Nebo můžete odebírat newsletter a o všech akcích a slevách se dozvíte s časovým předstihem.

V případě registrací do Věrnostního programu můžete slevy čerpat již od druhého nákupu. Slevy neplatí na již zlevněné produkty.

Sledujte i tuto stránku, na které pro Vás všechny aktuální akce a slevové kódy publikovány.

Jak uplatnit slevový kód Parfémy El Nino

Slevové kódy Parfémy El Nino uplatníte ihned v prvním kroku nákupu. Pod výčtem produktů vepíšete nebo zkopírujete slevový kód do prázdného pole s označením ” Dárkový nebo slevový kód ” a stisknete uplatnit. Poté bude sleva odečtena.

Každá slevový kupón Parfémy El Nino má svá pravidla. Pro bezproblémové uplatnění si projděte dobu trvání, minimální výši částky nákupu či pro jaký typ produktu nebo značky lze použít.  Slevové kódy Parfémy El Nino lze zpravidla uplatnit pouze jednou.

Cashback Parfémy El Nino

Cashback je cesta, jak získat část peněz z nákupu zpět. Cashbackových portálů existuje celá řada.

Například portál Tipli  poskytuje bezplatnou registraci.  V nabídce portálu najdete a vyberete obchod, ve kterém chcete nakoupit.  Nákup se nebude nijak lišit od předchozích. Po zaplacení Vám bude nejpozději do 48 hodin připsána odměna.

Portál Tipli právě teď pro Parfémy El Nino cashback neposkytuje.

Parfémy El Nino slevy – výprodeje, Black Friday…

El Nino neustále pořádá akce a slevy na vybrané produkty. V sekci ” Akce ” nejdete právě probíhající akce, zlevněné produkty, outlet vůní a kosmetiky.

Celý rok můžete využívat slev a výprodejů vybraných značek nebo produktů.  Každoročně probíhá akce Parfémy El Nino Black Friday, během které nakoupíte produkty i světových značek s výraznou slevou.

Nepravidelně probíhá na Parfémy El Nino doprava zdarma. Akce je podmíněna minimální cenou nákupu nebo platí pouze na vybraný typ dopravy.

Při nákupu vybraných značek nebo typů produktů a dosažení minimální dané částky získáte od Parfémy El Nino dárek zdarma. Tyto akce jsou časově i množstevně omezeny.

Parfémy El Nino doprava zdarma a cena poštovného

Objednané zboží, které je skladem v pracovních dnech do 13:00, Vám bude doručeno zpravidla do 1-2 pracovních dní kamkoli po ČR.

Doprava zdarma na Parfémy El Nino je při nákupu na 2 990 Kč, zásilku doručí kurýr PPL nebo Česká pošta.

Akce Doprava zdarma Parfémy El Nino platí jeden vybraný víkend. Platí při dosažení určité částky nebo může být kombinována s jedním vybraným způsobem doručování.

  • Česká Pošta, balík na poštu, balík do ruky 75 Kč – v pracovních dnech do 24 hodin od expedice
  • Česká Pošta, balík do balíkovny 66 Kč – v pracovních dnech do 24 hodin od expedice
  • Kurýr PPL 75 Kč – v pracovních dnech do 24 hodin od expedice
  • Zásilkovna 40 Kč – zásilky odeslané do 13:00 v pracovních dnech jsou doručeny do 24 hodin od expedice, doba uložení zásilky je 7 dnů
  • Osobní vyzvednutí 10 Kč –  na prodejně v Praze 1 Pasáž Černá Růže, na prodejně v Praze 3 Lucemburská, na prodejně v Plzni, v centrále v Nové Pace, doba uložení je maximálně 5 kalendářních dnů

Vrácení zboží Parfémy El Nino

Lhůtu na vrácení zboží Parfémy El Nino poskytuje ze zákona 14 dní. Během této lhůty lze odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.

Formulář pro odstoupení od smlouvy je nutné elektronicky či ručně potvrdit a zaslat na e-mailovou adresu reklamace@elnino.cz.  Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat i formou dopisu na adresu uvedenou níže.

K zaslanému zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a kopie faktury bez dobírky na adresu:

el nino parfum, s.r.o.
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy Vám budou všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání vráceny.

Parfémy El Nino reklamace 2022

Na veškeré zboží je poskytována záruka 24 měsíců. V případě, že se vyskytne vada bez zbytečného odkladu informujte prodávajícího, jedním z následujících způsobů:

  • na e-mailovou adresu reklamace@elnino.cz,
  • formou dopisu na adresu uvedenou níže
  • telefonicky na čísle: 420 491 204 254
  • osobně na prodejně

Zboží následně zašlete bez dobírky nebo doručte v originálním obalu pokud je to možné nebo v jiném vyhovujícím přepravním obalu, s popisem závady a kopií prodejního dokladu na adresu:

el nino parfum, s.r.o
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Reklamace Parfémy El Nino včetně odstranění vady bude vyřízena nejpozději do 30 dnů. O vyřízení reklamace budete informování prostřednictvím e-mailu.

Parfémy El Nino – zákaznická linka, e-mail

Veškeré dotazy a nejasnosti směřujte na zákaznické oddělení na čísle 420 491 204 255, pondělí až pátek 7:30 – 16:00 nebo na e-mailovou adresu info@elnino.cz. Tyto kontakty platí i pro centrálu Nová Paka.
V případě, že potřebujete kontaktovat přímo  některou z prodejen obracejte se na uvedené infolinky a e-mailové adresy:

Praha – Lucemburská
telefonní číslo: 420 222 314 399, pondělí až pátek 10:00 – 13:30, 14:00 – 18:30

e-mailová adresa: lucemburska@elnino.cz

Praha – Příkopy

telefonní číslo: 420 222 222 496, pondělí až pátek 10:00 – 20:00, sobota od 10:00 – 14:30  15:00 – 19:00, neděle 11:00 – 14:30  15:00 – 19:00
e-mailová adresa: prikopy@elnino.cz

Plzeň 

telefonní číslo: 420 724 332 110, pondělí až pátek 8:30 – 11:30  12:00 – 17:00
e-mailová adresa: plzen@elnino.cz