Parfémy El Nino

4× slevový kód Parfémy El Nino pro červen 2024​

100%
Elnino je obchod prodávající dámskou a pánskou kosmetiku a parfémy. Obchod nabízí parfémy značek jako jsou Calvin Klein, DKNY nebo Davidoff. Obchod nabízí více než 1 milion parfémů. Obchod nabízí slevu 2 % při registraci a odběru infomailu. Můžete získat bezplatnou dopravu nebo zajímavé slevy. Slevy Parfémy El Nino pravidelně nabízí.

Nejlepší slevové kódy Parfémy El Nino 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Parfémy El Nino

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Parfémy El Nino.
Chci 300 Kč
Doprava
zdarma

Doprava zdarma Parfémy El Nino → Nakupte nad 3 490 Kč

Doprava zdarma Parfémy El Nino je vám k dispozici při nákupu nad 3 490 Kč. Pro doručení vaší objednávky si můžete vybrat z PPL, České pošty, či Zásilkovny, nebo si můžete zboží osobně vyzvednout na kamenných prodejnách.
29
2
Chci slevu
Slevy
na parfémy

Parfémy El Nino slevy | Parfémy v akci

Nenechte si ujít slevové akce internetového obchodu Parfémy El Nino. Vybrané parfémy různých značek jako je například Guess, Hugo Boss, Calvin Klein, BVLGARI zakoupíte v sekci Parfémy v akci za levnější ceny. Výše slevy Parfémy El Nino je uvedena přímo u produktů.
29
5
Chci slevu
Kosmetika
v akci

Parfémy El Nino akce: Slevy na kosmetiku

V nabídce e-shopu Parfémy El Nino najdete nejenom parfémy, ale také nejrůznější kosmetické produkty za levnější ceny. Za sníženou cenu nakoupíte bez slevového kupónu Parfémy El Nino, slevy jsou již konečné.
26
4
Chci slevu
Věrnostní
slevy

Věrnostní sleva Parfémy El Nino → Až – 3 % na veškerý sortiment

Být členem věrnostního programu Parfémy El Nino se vyplatí! Zaregistrujte se do něj a okamžitě získáte 2% slevu na veškerý sortiment. Jakmile ale vaše nákupy v součtu překročí 6 000 Kč, čeká na vás od e-shopu Parfémy El Nino sleva 3 % na vše.
17
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Parfémy El Nino ​

Jak ušetřit Parfémy El Nino červen 2024

Internetový obchod Parfémy El Nino nabízí parfémy a kosmetiku pro dámy, pány i ty děti.  Kamenné prodejny najdete v Plzni, Praha Lucemburská a Praha – Příkopy. Při registraci do věrnostního programu čerpáte slevu 2 % již od druhého nákupu. Slevu 3 % při celkové útratě nad 6 000 Kč. Slevy se nevztahují na již zlevněné produkty. Sleva se počítá pro každý produkt individuálně.

Po celý rok probíhají na Parfémy El Nino výprodeje a slevy. Každoročně pak akce Parfémy El Nino Black Friday. A nepravidelně probíhající akce Doprava zdarma. Před nákupem doporučujeme porovnat cenu zboží na jednom z internetových porovnávačů, jako je například Heuréka.

Jak získat slevový kupón Parfémy El Nino

Parfémy El Nino zpřístupňuje všechny aktuální kódy a akce na svých stránkách v informačních bannerech. Nebo můžete odebírat newsletter a o všech akcích a slevách se dozvíte s časovým předstihem.

V případě registrací do Věrnostního programu můžete slevy čerpat již od druhého nákupu. Slevy neplatí na již zlevněné produkty.

Sledujte i tuto stránku, na které pro Vás všechny aktuální akce a slevové kódy publikovány.

Jak uplatnit slevový kód Parfémy El Nino

Slevové kódy Parfémy El Nino uplatníte ihned v prvním kroku nákupu. Pod výčtem produktů vepíšete nebo zkopírujete slevový kód do prázdného pole s označením ” Dárkový nebo slevový kód ” a stisknete uplatnit. Poté bude sleva odečtena.

Každá slevový kupón Parfémy El Nino má svá pravidla. Pro bezproblémové uplatnění si projděte dobu trvání, minimální výši částky nákupu či pro jaký typ produktu nebo značky lze použít.  Slevové kódy Parfémy El Nino lze zpravidla uplatnit pouze jednou.

Parfémy El Nino

Cashback Parfémy El Nino

Cashback je cesta, jak získat část peněz z nákupu zpět. Cashbackových portálů existuje celá řada. Portály nabízí bezplatnou registraci. V nabídce portálu najdete a vyberete obchod, ve kterém chcete nakoupit.  Nákup se nebude nijak lišit od předchozích. Po zaplacení Vám bude nejpozději do 48 hodin připsána odměna.

Portály Tipli, Plná Peněženka, Refundo a Vratné peníze nyní neposkytují pro Parfémy El Nino cashback, využít ho však můžete pro jiné obchody.

Parfémy El Nino slevy – výprodeje, Black Friday…

El Nino neustále pořádá akce a slevy na vybrané produkty. V sekci ” Akce ” nejdete právě probíhající akce, zlevněné produkty, outlet vůní a kosmetiky.

Celý rok můžete využívat slev a výprodejů vybraných značek nebo produktů.  Každoročně probíhá akce Parfémy El Nino Black Friday, během které nakoupíte produkty i světových značek s výraznou slevou.

Při nákupu vybraných značek nebo typů produktů a dosažení minimální dané částky získáte od Parfémy El Nino dárek zdarma. Tyto akce jsou časově i množstevně omezeny.

Parfémy El Nino doprava zdarma a cena poštovného

Objednané zboží, které je skladem v pracovních dnech do 13:00, Vám bude doručeno zpravidla do 1-2 pracovních dní kamkoli po ČR.

Doprava zdarma na Parfémy El Nino je při nákupu na 3 490 Kč, zásilku doručí kurýr PPL, Zásilkovna nebo Česká pošta.

Akce Doprava zdarma Parfémy El Nino platí vybraný víkend. Platí při dosažení určité částky nebo může být kombinována s jedním vybraným způsobem doručování.

  • Česká Pošta, balík na poštu, balík do ruky 85 Kč
  • Česká Pošta, balík do balíkovny 55 Kč – v pracovních dnech do 24 hodin od expedice
  • Kurýr PPL 85 Kč – v pracovních dnech do 24 hodin od expedice
  • Zásilkovna 59 Kč na odběrné místo / 79 Kč na adresu
  • Osobní vyzvednutí 30 Kč –  na prodejně

Zaplatit můžete převodem, kartou nebo na dobírku, která vás vyjde na 20 Kč navíc k platbě.

Vrácení zboží Parfémy El Nino

Lhůtu na vrácení zboží Parfémy El Nino poskytuje ze zákona 14 dní. Během této lhůty lze odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.

Formulář pro odstoupení od smlouvy je nutné elektronicky či ručně potvrdit a zaslat na e-mailovou adresu reklamace@elnino.cz. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat i formou dopisu na adresu uvedenou níže.

K zaslanému zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a kopie faktury bez dobírky na adresu:

el nino parfum, s.r.o.
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy Vám budou všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání vráceny. Na eshopu najdete formulář pro vrácení zboží.

Parfémy El Nino reklamace 2024

Na veškeré zboží je poskytována záruka 24 měsíců. V případě, že se vyskytne vada bez zbytečného odkladu informujte prodávajícího, jedním z následujících způsobů:

  • na e-mailovou adresu reklamace@elnino.cz nebo formulářem na eshopu
  • formou dopisu na adresu uvedenou níže
  • telefonicky na čísle: 420 491 204 254
  • osobně na prodejně

Zboží následně zašlete bez dobírky nebo doručte v originálním obalu pokud je to možné nebo v jiném vyhovujícím přepravním obalu, s popisem závady a kopií prodejního dokladu na adresu:

el nino parfum, s.r.o
Pražská 1816
509 01 Nová Paka

Pověřený pracovník rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Reklamace Parfémy El Nino včetně odstranění vady bude vyřízena nejpozději do 30 dnů. O vyřízení reklamace budete informování prostřednictvím e-mailu.

Parfémy El Nino – zákaznická linka, e-mail

Veškeré dotazy a nejasnosti směřujte na zákaznické oddělení na čísle 420 491 204 255, pondělí až pátek 7:30 – 16:00 nebo na e-mailovou adresu info@elnino.cz. Tyto kontakty platí i pro centrálu Nová Paka.
V případě, že potřebujete kontaktovat přímo  některou z prodejen obracejte se na uvedené infolinky a e-mailové adresy:

Praha – Lucemburská
telefonní číslo: 420 222 314 399, pondělí až pátek 10:00 – 13:30, 14:00 – 18:30

e-mailová adresa: lucemburska@elnino.cz

Praha – Příkopy

telefonní číslo: 420 222 222 496, pondělí až pátek 10:00 – 20:00, sobota od 10:00 – 14:30  15:00 – 19:00, neděle 11:00 – 14:30  15:00 – 19:00
e-mailová adresa: prikopy@elnino.cz

Plzeň 

telefonní číslo: 420 724 332 110, pondělí až pátek 8:30 – 11:30  12:00 – 17:00
e-mailová adresa: plzen@elnino.cz