Electro World

Ověřené slevové kódy Electro World pro říjen 2023​

100%
Electro World je obchod zabývající se prodejem elektroniky. Koupit se zde dají telefony, televize, notebooky nebo také bílá elektronika. Obchod nabízí elektroniku od různých značek jako jsou Samsung, LG, Electrolux nebo Apple. Slevy Electro World jsou často obměňovány. Je možné zařídit si věrnostní kartu Electro World. Doprava zdarma je k dispozici při objednávce nad 1 000 Kč. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Electro World. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón Electro World.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Electro World ​

Jak ušetřit Electro World říjen 2023

Electroworld je jedním z největších prodejců elektroniky na území ČR. Tento obchod disponuje jednak hustou sítí kamenných prodejen, jednak provozuje vlastní e-shop. Sehnat zde můžete velké spotřebiče, malé spotřebiče, televize, notebooky, mobily, a mnoho další elektroniky.

Se webem SlevovéKódy.cz můžete získat pořádnou porci slev do Electroworld, neboť pro vás máme přichystány slevové kupóny Electroworld.

Aplikace slevového kódu na Electroworld

Z nabídky Electroworld si vybere opravdu každý. Slevové kupóny Electroworld se většinou vztahují na nákup určitého konkrétního druhu výrobku či konkrétní hodnoty. Pokud jste již získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Electroworld, tak při jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Electroworld uplatníte na internetových stránkách prodejce.

Electro World

Aktuální slevu v Electroworld získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce kliknete na tlačítko „uplatnit kupón“. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Electroworld, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Electroworld

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle slevových kupónů Electroworld, na různé tematické slevy či výprodejové akce. Pravidelně probíhají i tzv. cashback akce, kdy při zakoupení konkrétní značky výrobku v daném období získáte dodatečnou slevu. Tyto slevy na Electroworld lze uplatnit především s věrnostní kartou. Aktuální slevy Electroworld naleznete v sekci AKCE.

Zákazníci mohou získávat různé výhody, jež pomohou ušetřit čas a peníze, pokud si založí věrnostní kartu. Mezi hlavní výhody věrnostní karty patří reklamace z domova, procento zpět na věrnostní účet, okamžitá výměna zboží do 1 000 Kč, výměna nebo vrácení nevhodného produktu a elektronická archivace účtenek.

Nutno dodat, že daný produkt si klidně můžete rezervovat i na prodejně. O tom, že rezervovaný produkt je pro vás připraven, budete informováni emailem a SMS zprávou. Rezervaci si následně můžete vyzvednout do 48 hodin od potvrzení, že je objednávka připravena.

Doprava na Electroworld

Po zadání slevového kódu Electroworld objednávky budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat buď Českou poštou, anebo soukromou společností Geis. Doprava je zdarma v rámci různých slevových akcích. D oprava zdarma je momentálně při hodnotě nákupu od 1 000 Kč. V ostatních případech je dodání zásilky do 30 kg za 99 Kč a nad 30 kg za 249 Kč. Objednávku zdarma si také můžete vyzvednout osobně v některé z prodejen Electroworld.

Platba na Electroworld

Za zboží můžete zaplatit v několika variantách. Při osobním předání zboží můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou. Pří nákupu online můžete zaplatit rovněž platební kartou, popř. bankovním převodem, platební bránou jednotlivých bank nebo službou PayPal. Doporučujeme platbu platební kartou, která je spolehlivá, rychlá a je zdarma.

Při osobním odběru zboží na prodejně můžete využít libovolný počet slevových kupónů Electroworld stejně tak, jak kdybyste zvolili zaslání zboží dopravcem až k vám domů.

Průběh reklamace v Electroworld

Vadné zboží můžete reklamovat přímo v autorizovaném servisu, přehledný seznam najdete na stránkách obchodu. Dále můžete vadné zboží reklamovat v kterékoliv prodejně Electroworld. K reklamaci zboží stačí prodejní doklad – faktura.

Hodnocení zákazníků Electroworld

Electroworld získal několikrát ocenění v programu Superbrands Česká republika, což je znakem speciálního postavení a uznání značky na lokálním trhu. Navíc Electroworld doporučuje 88% zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heuréka.cz.