Ejavejo

Ověřené slevové kódy Ejavejo pro červen 2024​

100%
Obchod Ejavejo se zaměřuje na prodej oblečení a širokého sortimentu módních doplněk pro ženy i muže. Pokud se vám v obchodě něco zalíbí, můžete využít nabídky eshopu, kamenné prodejny firma neprovozuje. Pro kontakt můžete využít například Facebook nebo chat na stránkách eshopu. Na Facebooku se můžete dozvědět i o nejnovějších akcích a slevách. U nás na Slevovékódy.cz můžete najít například slevové kupony Ejavejo nebo další tipy, jak ušetřit.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Jak ušetřit Ejavejo červen 2024

E-shop Ejavejo nabízí kabelky, batohy, brašny, cestovní tašky, peněženky, ale i ale i šátky, bižuterii, šály, opasky, deštníky a další módní doplňky. Ženy zde nakoupí i volnočasové oblečení a na své si rovněž přijdou pánové. Firma nevlastní kamennou prodejnu.

Za  značek jmenujme Bella Belly, Candy, Diva, Gregorio, Grosso, Rovicky, Tessra nebo Wild.

U každého výrobku nechybí perfektní popis a detailní fotografie. Výběr usnadní i přehledné filtrování dle kategorií, druhu zboží i ceny. Za zmínku rovněž stojí seznam prodávaných značek, který vám usnadní hledání.

Vlevo dole na e-shopu je v provozu každý pracovní den on-line chat. Pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy týkající se výrobků a pomoci s nákupem.

Slevové kupóny vám umožní ušetřit na Ejavejo za stylové kabelky a další módní doplňky. Využijte výprodeje, akční nabídky, cashback, dopravu zdarma a nakupujte výhodněji.

Jak získat slevový kupón Ejavejo

Slevový kupón Ejavejo nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní.

Určitě se vyplatí registrovat na stránkách internetového obchodu. Tak vám neunikne žádný slevový kód Ejavejo. Nezmeškáte ani žádné akce a novinky, neboť aktuální informace přijdou e-mailem.

Ejavejo je aktivní i na sociální síti Facebook. Zde rovněž nechybí  informace o akcích i aktuálních slevových kódech.

Chcete si pořídit krásné a praktické věci objednáním přes internet a lákají vás nejrůznější slevy? Na našem webu SlevovéKódy.cz dbáme na to, abychom vám nabízeli aktuální slevové kupóny, které lze uplatnit v internetových obchodech. U nás vše najdete přehledně vypsáno.

Jak uplatit slevový kód Ejavejo

Slevový kód Ejavejo uplatníte při vyplňování objednávky na stránkách obchodu. Přečtěte si podmínky použití kupónu. Může být časově omezen nebo může být omezen hodnotou objednávky.

Vybrané zboží vložíte do virtuálního nákupního košíku. Pod seznamem zboží vlevo do kolonky „DÁRKY A SLEVY“ napište kód slevového kupónu Ejavejo a klikněte na černé tlačítko „PŘIDAT“. Sleva se vám odečte a dále pokračujte dle instrukcí a dokončete objednávku.

Ejavejo

Cashback Ejavejo

Cashback Plná peněženka4,25 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo4,25 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli4,25 % získat bonus až 300 Kč

Fenoménem několika posledních let se staly cashbackové portály, které zaregistrovaným zákazníkům umožňují získat zpět určitou částku z realizovaného nákupu. Cashback Ejavejo nabízí PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a Tipli.cz .

Nakupte přes odkaz z jednoho těchto portálů a budete mít 4,25 % z vašeho nákupu na Ejavejo zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí. Registrace je u všech portálů zdarma, navíc můžete také získat vstupní bonus nebo bonus za doporučení přátel.

Ejavejo slevy – výprodeje, Black Friday…

Oslovit vás může banner s aktuální nabídkou, která vám zajistí levnější nákup. V e-shopu se každou chvíli objeví nové Ejavejo slevy. Internetový obchod tyto akce pravidelně obměňuje.

Zajímavé Ejavejo slevy bývají např na luxusní kabelky nebo na módní doplňky. Tyto akce trvají jen po omezenou dobu.

Ejavejo výprodeje najdete při rozbalení v jednotlivých kategoriích zboží. Nejčastěji se jedná o doprodeje z minulých kolekcí. A vy si tak můžete koupit elegantní kabelku a další módní doplňky nejlevněji jak to jen jde.

K těmto výhodným nákupům žádný slevový kupón Ejavejo nepotřebujete. E-shop se neúčastní listopadového výprodeje Ejavejo Black Friday.

Ejavejo doprava zdarma a cena poštovného

Pokud překročíte hranici nákupu 999 Kč v rámci celé objednávky, tak je na Ejavejo doprava zdarma. Lze si zvolit nejvýhodnější doručení na adresu nebo doručení do Zásilkovny.

Cena dopravy při nákupu do 999 Kč:

  • Zásilkovna – Výdejní místo od 65 Kč
  • Nejvýhodnější doručení na adresu od 119 Kč

Za zboží můžete bankovním převodem, on-line kartou, dobírkou nebo platební bránou GoPay. Platba je možná i bitcoinem.

Ejavejo vrácení zboží

Může se stát, že z finančních či jiných důvodů si nákup rozmyslíte. V takovém případě je na Ejavejo vrácení zboží jednoduché. Musíte ho do 14 dnů od převzetí poslat zpět na adresu prodejce.

Nepoužitý výrobek zabalte pečlivě do krabice, přibalte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy. Nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás.

Nezasílejte zboží na dobírku, nebude obchodem převzato.

Ejavejo reklamace 2024

V případě, že v záruční lhůtě (24 měsíců od převzetí zboží) zjistíte, že zboží trpí vadou, uplatněte neprodleně reklamaci.

Výrobek musíte zaslat zpět spolu s doklady, které vám byly vydané v rámci vyřízení objednávky reklamovaného zboží. Nesmí chybět podrobný popis vady a kontaktní údaje na vás. K zásilce přiložte kopii prodejního dokladu (faktury).

O vyřízení Ejavejo reklamace budete informováni do 30 dní.

Ejavejo – e-mail, telefon, infolinka

Ejavejo telefon: + 420 608 183 627

Ejavevo adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Zuzana Dohnálková
Dolnoměcholupská 217/8
102 00 Praha

Ejavevo e-mail: info@ejavevo.cz