Ecco

Ověřené slevové kódy Ecco pro září 2023​

100%
Ecco je dánská firma specializující se na prodej obuvi a tašek. V nabídce oficiálního e-shopu pro Českou republiku naleznete sandále, botasky, tenisky, speciální golfovou obuv a další. Sortiment doplňků zahrnuje tašky, kabelky, peněženky, ponožky nebo přípravky pro péči o Vaší obuv. Ecco nabízí dopravu zdarma a možnost vrátit zboží do 30 dní. Nabídka slev Ecco je pravidelně obměňována. E-shop příležitostně vydává unikátní slevové kódy Ecco. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Ecco.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ecco ​

Jak ušetřit Ecco září 2023

ECCO je dánskou značkou specializující se na prodej jak dámské, tak pánské obuvi včetně módních doplňků. V nabídce obchodu najdete sandály, žabky, polobotky, tenisky, tašky nebo peněženky. Výrobky značky ECCO nakoupíte v e-shopu nebo v kamenných prodejnách a v obchodních centrech.

Pokud sháníte jistou eleganci a kvalitu, tak nákup na ECCO je jasná volba. Navíc nákup v e-shopu ECCO je velmi jednoduchý a rychlý. Stačí si jen vybrat z rozmanité nabídky bot a vložit váš nákup do nákupního košíku. Se SlevovýmiKódy.cz získáte pro váš nákup od ECCO slevu, neboť pro vás máme připraveny slevové kupóny ECCO.

Jak uplatnit slevový kupón na ECCO

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód ECCO. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón ECCO, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód ECCO uplatníte na internetových stránkách ECCO.

Slevový kód ECCO doporučujeme zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, namísto toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu ECCO získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte do vyznačeného pole a zvolíte tlačítko „proplatit“. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu od ECCO. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód ECCO, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na ECCO

V e-shopu prodejce můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů ECCO, také na různé časově omezené akční nabídky nebo výprodeje. Aktuální slevy ECCO naleznete v záložce VÝPRODEJ. V této záložce získáte slevy ECCO na obuv až ve výši 70 %. Slevy ECCO jsou platné do vyprodání zásob.

Slevy ECCO můžete získat také prostřednictvím časově vymezeným akcím vztahující se k určitému dni. Například na pátek třináctého mohl zákazník získat na nákup 13 % ECCO extra slevu.

Doprava a platba na ECCO

Po zadání slevového kódu ECCO u vašich vysněných bot budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat buď domů kurýrem UPS, anebo vyzvednout na prodejně. Na prodejně je možnost vyzvednutí zboží také o víkendu. Doprava na ECCO je zdarma

V internetovém obchodě je možné zaplatit pouze platební kartou. V kamenné prodejně můžete zaplatit také v hotovosti. Všechny uvedené možnosti platby na ECCO jsou zdarma.

Profil značky ECCO

I přes garantovanou kvalitu se může stát, že obdržíte nevyhovující pár bot. Pokud by se tak stalo, můžete zboží do 30 dnů od převzetí zboží vrátit na prodejnu značky. Zboží musí být důkladně zabalené a nesmí být použité.

Značka ECCO byla založena v roce 1963 v městečku Bredebro. Dnes je tato značka známá po celém světě. ECCO vlastní různé vychytávky a technologie. Jedním z nich je např. podpatek u obuvi, který je vyroben z polyuretanu, a tak se nemůže stát, že by se při chůzi odřel.

ECCO obuv a doplňky hodnotí zákazníci velmi kladně. Zákazníci oceňují zejména jejich pohodlí a eleganci. Tak neváhejte a pečujte o své nohy nákupem na ECCO se slevovým kódem ECCO.