e-Beko

3× slevový kód e-Beko pro květen 2024​

100%
e-Beko prodává pračky, sušičky, chladničky, myčky, trouby a další domácí spotřebiče. Kromě e-shopu se v České republice nachází několik odběrných míst a showroom e-Beko. Doprava zdarma z e-shopu e-Beko je k dispozici na vybrané zboží. E-shop nabízí na spotřebiče e-Beko prodlouženou záruku 5 let. Nákupem na e-shopu lze ušetřit s cashback e-Beko. Slevovékódy.cz pro vás hledají aktuální slevové kupóny e-Beko.

Nejlepší slevové kódy e-Beko 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě e-Beko

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu e-Beko.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

e-Beko → nakupte s dopravou zdarma

Nakupujte na e-Beko s dopravou zdarma! E-shop nabízí velké množství produktů, u kterých není nutné hradit náklady na přepravu. Doprava zdarma se nevztahuje na výnos a zapojení spotřebiče. Pokud máte o nabídku zájem, vyberte si zboží se štítkem ,,DOPRAVA ZDARMA”. Žádný speciální slevový kupon e-Beko již vyplňovat nemusíte, nárok vznikne automaticky.
22
4
Chci slevu
1,5 %
cashback

1,5 % zpět za váš nákup na e-Beko ► cashback od Tipli

Zcela zdarma se můžete zaregistrovat na portále Tipli a jako bonus získáte finanční odměnu za první nákup. Nakupte proklikem z Tipli v internetovém obchodě a můžete získat 1,5 % zpět z hodnoty vašeho nákupu. Odměna vám bude připsaná na váš účet automaticky, není potřeba žádný slevový kód e-Beko.
16
2
Chci slevu
akční
slevy

e-Beko: využijte slevy na domácí spotřebiče

Využijte slevy e-Beko a ušetřete! S těmito spotřebiči vybavíte moderně celý svůj byt za velmi příznivé ceny. Pokud chcete nakoupit ještě výhodněji, klikněte na ,,Chci slevu”. Okamžitě budete přesměrováni na nabídku zboží s akční slevou e-Beko. U vybraných spotřebičů, označených štítkem ,,DOPRAVA ZDARMA”, nemusíte navíc hradit poštovné. Ušetříte tak ještě více.
23
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web e-Beko ​

Jak ušetřit e-Beko květen 2024

e-Beko je e-shop specializující se na prodej domácích elektro spotřebičů. V nabídce obchodu naleznete pračky, sušičky, chladničky, trouby a další sety. Značka Beko je v Evropě známá zejména díky svým smart technologiím.

Výrobky značky Beko zakoupíte kromě oficiálního e-shopu, také v mnoha prodejnách se značkovou elektronikou. Společnost Beko provozuje vlastní showroom na Praze 5. Pokud chcete ušetřit v e-Beko, nakupujte během akcí jako je Black Friday nebo novoroční výprodeje. U některých výrobků nabízí prodejce i dopravu zdarma.

Jak získat slevový kupón e-Beko

Slevové kódy e-Beko můžete získat v rámci speciálních promo akcí e-shopu. K dispozici jsou také speciální slevové kupóny e-Beko během Black Friday. Navštivte portál Slevovékódy.cz a vyberte si kupón, se kterým ušetříte.

Jak uplatnit slevový kód e-Beko

Jedinou možností, jak uplatnit slevový kupón e-Beko je nákup prostřednictvím e-shopu. Po zvolení vámi vybraného výrobku přejdete do nákupního košíku. Slevový kód e-Beko vepíšete do pole k tomu určenému pod vybraným produktem na levé straně obrazovky a potvrdíte tlačítkem aplikovat slevu.

Pokud váš nákup splňuje podmínky, které e-shop k využití kupónu stanovil (může jít o hodnotu zboží, druh zboží nebo časovou platnost), hodnota kupónu se odečte od částky k uhrazení.

Cashback e-Beko

Další způsob úspory je nákup s cashback. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. e-Beko cashback získáte prostřednictvím portálu Tipli.cz. S tímto cashbackem získáte své peníze zpět ve výši 2,5 % z ceny nákupu. Registrace je zdarma a Tipli.cz často nabízí k registraci také vstupní bonus nebo odměnu za doporučení známého.

Slevy na e-Beko – výprodeje, Black Friday…

Spotřebiče Beko můžete nakoupit výhodně během slevových akcích jako Black Friday. e-Beko Black Friday zpravidla probíhá v měsíci říjnu na internetových stránkách e-shopu a lze získat slevy na vybrané domácí spotřebiče.

Slevy e-Beko.cz získáte o novoročních výprodejích, které se pohybují v řádu desítek procent a probíhají pravidelně na začátku ledna.

Aktuální slevy e-Beko naleznete na oficiálních internetových stránkách v sekci zlevněno. U zvoleného produktu uvidíte jak původní cenu, tak cenu po slevě.

e-Beko doprava zdarma a cena poštovného

E-shop dováží své spotřebiče až domů prostřednictvím soukromých kurýrů GLS (do 15 kg) a PPL. Spotřebiče lze také osobně vyzvednout v místech odběru.

Doprava spotřebičů do 15 kg vás vyjde na 99 Kč. V případě objemnějšího spotřebiče vás doprava vyjde na 350 Kč. Navíc e-shop nabízí dopravu ve večerních hodinách za 700 Kč.

e-Beko doprava zdarma je u zboží takto vyznačeného. Obvyklá doba doručení zboží je 2 – 4 pracovní dny od potvrzení objednávky.

E-shop e-Beko Den dopravy zdarma není v seznamu zapojených obchodů.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • předem platební kartou,
  • na splátky Cofidis,
  • na dobírku za 59 Kč nebo
  • osobně platební kartou nebo v hotovosti na odběrném místě.

e-Beko vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí e-Beko vrácení zboží do 14 dnů. Kupující nese náklady spojené s vrácením výrobku. Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Informaci o odstoupení od smlouvy pište na: info@e-beko.cz. Pokud jste k vracené objednávce obdrželi dárek, musíte ho vrátit také.

e-Beko reklamace 2024

e-Beko reklamace se vztahuje na standardní záruku 2 roky a prodlouženou záruku 5 let na vybrané spotřebiče. Prodlouženou záruku však musíte zaregistrovat online do 14 dnů od zakoupení výrobku. Ke koupeným spotřebičům není potřeba uchovávat záruční list. Reklamační lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní. e-Beko reklamační formulář je dostupný k vyplnění zde.

Reklamaci na poškozené zboží je nutné uplatnit do 3 pracovních dnů ode dne, kdy zboží bylo doručeno. Reklamaci poškozeného zboží je možné uplatnit e-mailem na reklamace@e-beko.cz.

Pro objednání záruční a pozáruční opravy spotřebiče můžete obchod kontaktovat na zákaznické lince 7 dní v týdnu, od 8 do 18 hod. na telefonu +420 220 105 371. Zboží při uplatnění reklamace zašlete na adresu:

Na Radosti 419, 155 21 Praha

e-Beko kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete obchod kontaktovat prostřednictvím služby Skype. e-Beko e-mail je info@e-beko.cz. V případě dotazů můžete také zavolat zákaznickou linku. Telefonní číslo e-Beko je +420 212 246 616 a je dostupné v Po-Pá od 9 do 18 hod. a v So od 9 do 12 hod. Pokud byste si chtěli spotřebiče prohlídnout zblízka a osobně, lze navštívit Showroom na adrese Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 5 – Stodůlky.