DVD-premiéry.cz

4× slevový kód DVD-premiéry.cz pro červen 2024​

100%
E-shop DVD-premiéry.cz zajištuje internetový prodej filmů na DVD a Blu-ray. Obchod nabízí 3D filmy, televizní seriály, hudební CD či audioknihy. DVD-premiéry.cz nabízí dopravu zdarma na vybrané objednávky. Nákupem na e-shopu můžete ušetřit i díky DVD-premiéry.cz cashback funkci, kterou nabízí řada cashback portálů. Na Slevovékódy.cz najdete slevové kupóny DVD-premiéry.cz.

Nejlepší slevové kódy DVD-premiéry.cz 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě DVD-premiéry.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu DVD-premiéry.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

DVD-premiéry.cz → doprava zdarma na Vaši objednávku

Ušetřete na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad  2 000 Kč, získáte od DVD-premiéry.cz dopravu zdarma. Dopravné Vám nebude kalkulováno automaticky, není potřeba žádný slevový kupon DVD-premiéry.cz. Lze využít i při nákupu zboží ve slevě.
29
5
Chci slevu
peníze
zpět

2,5 % od Vratné peníze | DVD-premiéry.cz

Z nákupu na DVD-premiery.cz vám budou z hodnoty objednávky vráceno 2,5 % zpět bez DPH. Tuto částku vám portál vrátí zpětně po dokončení nákupu do max. 3 pracovních dnů na založený účet na Vratné peníze. Základ pro výpočet cashbacku se počítá z čisté hodnoty zboží nebo služby, tj. bez DPH, poplatků, poštovného apod. V případě použití slevového kupónu se […]
27
1
Chci slevu
cashback
odměna

Cashback 2,5 % pro DVD-premiéry.cz

Zaregistrujte se a ušetřete. Refundo vám nabízí slevu 2,5 % z každého nákupu. Již za registraci získáte cashback, který si poté necháte vyplatit. Po zaplacení vám bude připsáno 2,5 % z ceny celkové objednávky. Nákup však musí být proveden přes portál Refundo.
10
4
Chci slevu
2,5 %
sleva

Cashback od Tipli → DVD-premiéry.cz

Získejte od Tipli 2,5 % zpět za zaplacený nákup. Za registraci budete získávat odměny, které si poté proměníte v peníze . Vše si necháte poslat na váš bankovní účet.
28
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DVD-premiéry.cz ​

Jak ušetřit DVD-premiéry.cz červen 2024

DVD-premiéry.cz je e-shop specializující se na prodej filmů a hudby na oblíbeném DVD/CD médiu. V nabídce obchodu seženete nejen filmy na DVD, ale také na Blue-ray. DVD-premiéry.cz jsou známé také pro svou širokou nabídku audioknih.

DVD-premiéry.cz jsou výhradně internetovým e-shopem. Produkty si však můžete osobně vyzvednout po celé České republice a na Slovensku ve výdejních místech Zásilkovny. Prostřednictvím našeho portálu vám poradíme, jak ušetřit v DVD-premiéry.cz.

Jak získat slevový kupón DVD-premiéry.cz

Slevové kupóny DVD-premiéry.cz naleznete na našem portále Slevovékódy.cz. Slevový kupón DVD-premiéry.cz můžete získat, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru.

Slevové kódy můžete získat i při akci Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód DVD-premiéry.cz

Slevový kupón DVD-premiéry.cz uplatníte pouze na internetových stránkách e-shopu. Po zvolení vámi vybraného DVD nebo Blue-ray přejdete do nákupního košíku. Slevový kód DVD-premiéry.cz uvedete do pole k tomu určenému pod vybraným produktem na pravé straně obrazovky, viz obrázek.

Pokud Váš nákup splňuje požadavky na minimální výši nebo druh produktu, bude hodnota slevového kupónu odečtena z ceny objednávky.

DVD-premiéry.cz

Cashback DVD-premiéry.cz

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback je anglickým termínem pro vrácení peněz. Je to forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu.

DVD-premiéry.cz cashback získáte na portálech Plná peněženka, Vratné peníze, Refundo a Tipli.cz. S tímto cashbackem obdržíte zpět 2,5 % z ceny uskutečněného nákupu.

Registrace je zdarma, peníze si můžete z cashback portálu převést na svůj bankovní účet. Pokud chcete peníze zpět získat, musíte navštívit obchod prostřednictvím unikátního odkazu na vybraném cashback portálu.

Slevy na DVD-premiéry.cz –výprodeje, Black Friday…

Nejnovější filmy na DVD můžete nakoupit výhodně například na akci Black Friday. Objednávky v rámci DVD-premiéry.cz Black Friday nelze slučovat s jinými slevovými akcemi.

Zajímavé slevy DVD-premiéry.cz jsou pro zaregistrované zákazníky e-shopu. Výše slevy za konkrétní titul může dosahovat až 4 % navíc.

Aktuální slevy DVD-premiéry.cz běžně naleznete v kategorii Akce a slevy. V této kategorii se nacházejí spíše starší filmové a hudební kousky.

DVD-premiéry.cz doprava zdarma a cena poštovného

Dopravu zajišťují tito dopravci: Česká pošta, PPL a DPD. Cena za služby se pohybuje od 79 Kč do 119 Kč. Produkt si lze také osobně vyzvednout v pobočkách Zásilkovny za 59 Kč.

DVD-premiéry.cz doprava zdarma je pro objednávky nad 2 000 Kč. Obvyklá doba doručení produktu je 2 – 3 pracovní dny od potvrzení objednávky.

E-shop DVD-premiéry.cz se neúčastní akce Den dopravy zdarma.

Vaši objednávku zaplatíte:

  • předem na převodem na účet, platební kartou nebo službou Pay-U,
  • na dobírku nebo
  • osobně platební kartou nebo v hotovosti na odběrném místě.

DVD-premiéry.cz vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí DVD-premiéry.cz vrácení zboží do 14 dnů. Vzhledem k tomu, že se jedná o dodávku audio a video nahrávek, nesmíte porušit jejich originální obal. Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů bezhotovostně na vámi určený účet.

Pro snadnější postup doporučujeme využít formulář pro odstoupení od smlouvy.

Vrácené zboží zašlete na adresu Podnikatelská 545, 190 00 Praha 9.

DVD-premiéry.cz reklamace 2024

Může se stát, že se produkt při přepravě poškodí nebo vám objednané zboží prostě nevyhovuje. Pro reklamace DVD-premiéry.cz stačí kontaktovat e-shop na e-mail obchod@dvd-premiery.cz. V pracovní dny se vám nejpozději do 24 hodin od nahlášení reklamace někdo z e-shopu ozve a nabídne přijatelné řešení.

Obecně u DVD-premiéry.cz reklamační doba je standardních 24 měsíců. Reklamační lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní. DVD-premiéry.cz reklamační formulář není k dispozici.

DVD-premiéry.cz kontakt –e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete obchod kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. DVD-premiéry.cz e-mail je obchod@dvd-premiery.cz. DVD-premiéry.cz telefon je +420 777 665 212 a je dostupný ve všední dny od 9 do 16 hod. Po předchozí domluvě lze objednávku vyzvednout v expedičním skladu na adrese:

DVD-PREMIERY.CZ
Jakub Zeman
Podnikatelská 545
19011, Praha 9