Teta drogerie

Nejlepší slevové kódy Teta drogerie květen 2020

100%
Teta drogerie se specializuje na prodej drogistického zboží. Firma nemá vlastní e-shop, ale po České republice naleznete přes 500 poboček, které nabízí přípravky a rady na péči o vlasy, obličej i zbytek těla od značek Nivea, Baleo, Adidas nebo Old Spice. V některých drogeriích si můžete i vytisknout fotky prostřednictvím speciálního stojanu, případně si dát kávu z Teta drogerie. Akční letáky a nabídka slev Teta drogerie se pravidelně obměňuje. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Teta drogerie. Máme pro Vás připravený aktuální slevový kupón Teta drogerie.

Nejlepší slevové kódy Teta drogerie 2020

akční
slevy

Produkty se slevou z aktuálního letáku Teta drogerie

Inspirujte se k nákupu prohlédnutím zboží z aktuálního Akčního letáku Teta drogerie. Uděláte si tak představu o sezónní nabídce produktů, ale také probíhajících slevách Teta drogerie. Nabídka akčních produktů je dostupná přímo na stránkách obchodu, není potřeba žádný slevový kupon Teta drogerie.
0
1
Chci slevu
extra
slevy

Extra slevy pro členy věrnostního programu Teta drogerie

Nakupujte chytře! Po kliknutí na ,,Chci slevu” uvidíte přehled všech aktuálních speciálních akcí a slev od Teta drogerie, které jsou určené jen pro členy Teta klubu a díky kterým můžete ušetřit nemalé peníze. Slevový kód Teta drogerie – v případě, že je k nákupu potřeba – najdete uvedený u konkrétní akce.
16
5
Chci slevu
dlouhodobé
slevy

Dlouhodobě nízké ceny od Teta drogerie → nákup se slevou

V kategorii ,,Dlouhodobě nízké ceny” najdete zboží s výhodnými slevami od Teta drogerie. Díky tomu si můžete pořídit kosmetiku, ale také třeba parfémy, úklidové prostředky, domácí potřeby a mnoho jiných produktů za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není potřeba zadávat slevový kód Teta drogerie.
19
3
Chci slevu
peníze
zpět

Teta drogerie → Cashback s Plná peněženka

Za nákupy si můžete nechat zaplatit. Plná peněženka nabízí cashback Teta drogerie až 2 %. Získejte slevu na péči o obličej a tělo, zdravou výživu a produkty do domácnosti. Při nákupu dalších produktů získáte zpět 0,5 %.
17
2
Chci slevu
až 2 %
cashback

Získejte peníze zpět od Refundo při nákupu v Teta drogerie

Šetřete peníze při nákupu přes Refundo. Získejte až 2 % ze všech nákupů v Teta drogerie. Sleva 2 % platí na domácí potřeby, na produkty pro péči o zuby, pleťovou a dekorativní kosmetiku a zdravou výživu. Na ostatní zboží platí 0,5 % zpět.
25
1
Chci slevu
až 2 %
zpět

Teta drogerie | Cashback od Tipli

Získejte cashback z každé objednávky na Teta drogerie. Odměna je až 2,5 %. Stačí využít portálu Tipli pro dokončení online nákupu a peníze máte nejpozději do dvou dnů zpátky.
22
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Teta drogerie = doprava zdarma po celé ČR

Ušetřete při nákupu, v e-shopu, na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží, v celkové částce nad 1 000 Kč, získáte od Teta drogerie dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód Teta drogerie, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
26
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Teta drogerie ​

Jak ušetřit Teta drogerie 2020