Digital24

3× slevový kód Digital24 pro květen 2024​

100%
Digital24 je obchod specializující se na prodej fotoaparátů a vybavení pro focení. V nabídce obchodu naleznete digitální fotoaparáty, zrcadlovky, doplňky k foťákům, objektivy a také kuchyňské roboty od značek Canon, Nikon nebo Philips. Obchod nabízí dopravu zdarma na zrcadlovky, objektivy a vybrané další zboží. Slevy Digital24 jsou pravidelně aktualizovány. Obchod také čas od času vydává slevový kód Digital24. Náš portál pro Vás má připravený slevový kupón Digital24.

Nejlepší slevové kódy Digital24 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Digital24

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Digital24.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Digital24: doprava zdarma na Vaši objednávku

V e-shopu pořídíte fotoaparáty, foto příslušenství aj. za velmi výhodné ceny a ještě můžete ušetřit na poštovném! Při nákupu fotoaparátu, objektivu a dalšího vybraného zboží získáte od Digital24 dopravu zdarma. Při nákupu není potřeba zadávat slevový kód Digital24, dopravné Vám nebude počítáno automaticky.
9
4
Chci slevu
cashback
0,75 %

S PlnouPeněženkou CASHBACK 0,75 % ==>Digital24

Jestliže si plánujete nakoupit v eshopu Digital24, tak právě nyní můžete využít cashback 0,75 % na Váš nákup. Pokud si nakoupíte v eshopu Digital24 přes PlnouPeněženku, tak dostanete cashback 0,75 %. Založení účtu u PlnéPeněženky je zdarma a navíc si ji můžete nainstalovat do prohlížeče, aby Vám již neunikly žádné slevy nebo akce z eshopu Digital24. Pokaždé, když navštívíte eshop […]
20
3
Chci slevu
cashback
0,75 %

CASHBACK 0,75 % s Tipli v eshopu =Digital24=

Jestliže si nakoupíte v eshopu Digital24, tak můžete získat cashback 0,75 % z Vašeho nákupu. Pokud byste měli zájem o to, získat a získávat pravidelně cashback 0,75 % při každém nákupu v obchodě Digital24, tak si můžete založit účet na Tipli. Založení účtu na Tipli je zcela zdarma a může si zde založit účet každý. Cashback 0,75 % od Tipli dostanete […]
20
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Digital24 ​

Jak ušetřit Digital24 květen 2024

Digital24 je internetový obchod nabízející digitální fotoaparáty, zrcadlovky a objektivy.

Pokud se chystáte k nákupu v tomto internetovém obchodě, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Digital24. Znamená to, že nákup v tomto internetovém obchodě může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny Digital24

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Digital24. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup v internetovém obchodě Digital24. Zadat slevový kód Digital24 je velice jednoduché. Navíc Vám sdělíme bližší informace o možnostech platby a možnostech dopravy.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Digital24

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Digital24. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do obchodu Digital24, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Digital24. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Digital24 .

Aktuální slevy Digital24. Jak ušetřit při nákupu on-line?

V internetovém obchodě Digital24 pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až třicet procent. Pro jednoduché nalezení lze zboží na stránce internetového obchodu Digital24 filtrovat podle kategorií.

Pokud si založíte účet, nakoupíte a zaplatíte, pak Vám internetový obchod Digital24 vrátí částku z hodnoty Vašeho nákupu. Tuto částku můžete po dobu šesti měsíců využít k zaplacení zboží v následujícím nákupu.

Možnosti platby a možnosti dopravy

Pokud se Vám podařilo úspěšně uplatnit slevový kupón Digital24 během nákupu, můžete pokračovat k platbě. Internetový obchod Digital24 umožňuje celou řadu možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou v internetovém obchodě Digital24 ihned po nákupu. Na prodejně lze zaplatit kartou (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron) nebo v hotovosti. Pokud chcete objednávku zaslat poštou, můžete zaplatit dobírkou. Můžete také využít platbu přes PayU. Je ovšem možný i klasický bankovní převod.

Objednané zboží si můžete vyzvednout na prodejně nebo Vám ho mohou zaslat Českou poštou (služby „balík do ruky“ a „balík na poštu“), DPD či Zásilkovnou.

Internetový obchod Digital24 poskytuje dopravu zdarma při nákupu digitálních fotoaparátů a objektivů.

Doba doručení objednávky se liší v závislosti na typu objednaného produktu a způsobu doručení. Během výprodejů a akcí může doručení trvat o něco déle než obvykle.

Samozřejmě je možné odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit. Digital24 pro tyto případy poskytuje lhůtu 14 dnů.