Telly

3× slevový kód Telly pro duben 2024​

100%
Telly je společnost, která nabízí služby v oblasti satelitního a internetového televizního vysílání v České republice. Kromě televize a internetu vám poskytne služby také v oblasti mobilní tarifů pro vaše telefony. Slevy a slevové kupóny Telly objevíte v databázi portálu SlevovéKódy.cz. Využijte slevový kupón Telly a ušetřete.

Nejlepší slevové kódy Telly 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Telly

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Telly.
Chci 300 Kč
Cashback
Až 385 Kč

Získejte až 385 Kč cashback při objednávce v Telly

K nákupu v Telly můžete získat díky cashback portálu Tipli odměnu až 385 Kč ve formě cashbacku. Zaregistrujte se na Tipli, najděte Telly a vstupte na stránky společnosti přes párovací odkaz. Následně po zakoupení služeb nebo produktu bude vypočtená odměna připočtena na vaše Tipli konto. Odměna je vyplácena z marketingového rozpočtu společnosti Telly.
28
2
Chci slevu
Slevy
Za věrnost

Slevy s věrnostním klubem Telly

Poskytovatel internetových a televizních služeb Telly si cení věrnosti. Pokud tedy používáte služby od Telly již delší dobu, můžete se těšit například dárky za výročí smlouvy, slevy na produkty z eshopu Telly nebo výhody při nákupu zboží a služeb u partnerů společnosti Telly.
15
1
Chci slevu
Dárek
Zdarma

Dárek zdarma od Telly k internetu

Objednejte si internetové připojení od společnosti Telly a získáte jako bonus zvýhodněnou cenu na televizi na první tři měsíce používání a také zdarma deskovou hru a karty jako dárek. Zaplatíte pouze poštovné a hru máte od Telly zcela zdarma.
22
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Telly ​

Jak ušetřit Telly duben 2024

Telly je provozovatel satelitního a internetového televizního vysílání na českém trhu.

Pokud se chystáte k nákupu na tomto internetovém portálu, mohli byste díky nám ušetřit. My sledujeme veškeré slevy a aktualizujeme všechny slevové kupóny Telly. Znamená to, že nákup na tomto internetovém portálu může být mnohem výhodnější.

Jak uplatnit slevové kupóny Telly

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kód Telly. Slevový kupón Vám pomůže ušetřit za nákup na internetovém portálu Telly. Zadat slevový kód Telly je velice jednoduché. Navíc Vám sdělíme bližší informace o možnostech platby.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón Telly

Na našem webu naleznete širokou nabídku slevových kódů Telly. Snažíme se stále aktualizovat naši databázi slevových kupónů jak do obchodu Telly, tak i do jiných internetových obchodů. Použití našeho webu je snadné, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Telly. U vybrané slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kód Telly.

Jak použít a uplatnit slevový kupón Telly

Při objednání online uvidíte text „Mám promo kód pro Telly“ a pole, do něhož je nutné zkopírovat či přepsat slevový kupón Telly. Slevu uplatníte stisknutím tlačítka „Odeslat“ (vizte obrázek). V případě, že je slevový kód Telly v pořádku, sleva se Vám okamžitě odečte. Pak můžete v objednávce pokračovat jako obvykle.

Nezapomeňte si přečíst podmínky používání, jelikož ne každý slevový kupón lze použit do internetového obchodu Telly. Velice důležitými jsou zejména konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota nákupu.

Aktuální slevy Telly. Jak ušetřit při nákupu on-line?

Na internetovém portálu Telly pravidelně probíhá výprodej, což znamená, že můžete ušetřit až padesát procent.

Možnosti platby

Pokud se Vám podařilo úspěšně uplatnit slevový kupón Telly během nákupu, můžete pokračovat k platbě. Internetový portál Telly umožňuje celou řadu možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na internetovém portálu Telly ihned po nákupu. Můžete také využít platbu přes PayPal Express. Je ovšem možný i klasický bankovní převod.