Dermacol

Ověřené slevové kódy Dermacol pro leden 2022

100%
Společnost Dermacol se zabývá výrobou kosmetiky, přípravků na pleť šampóny a dalšími drogistickými výrobky. Zboží Dermacol můžete nakoupit v e-shopu nebo v salonu krásy Dermacol v Praze, případně ve velkém množství drogerií. E-shop nabízí dopravu zdarma při objednávce nad 555 Kč. Při registraci obdržíte poukaz v hodnotě 100 Kč na slevu Dermacol. Společnost příležitostně vydává slevové kódy Dermacol. Náš web pro Vás má připravený aktuální slevový kupón Dermacol.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dermacol ​

Jak ušetřit Dermacol leden 2022

Dermacol je původní česká značka, která více než půl století zdokonaluje dámskou a pánskou pleť či pokožku. Nabídka Dermacol je doopravdy rozmanitá. V nabídce naleznete nejen dekorativní kosmetiku, ale také parfémy a mnoho dalších produktů nezbytných pro péči o vaši pleť a pokožku.

Pokud uvažujete o pořízení kvalitního make-upu, ze sortimentu Dermacol si určitě vyberete, a to navíc za atraktivní cenu s Dermacol slevou s využitím slevových kupónů Dermacol.

Jak uplatnit slevový kód na Dermacol

Dermacol
Zboží můžete zakoupit jak na internetových stránkách obchodu, tak v kamenných prodejnách v České republice. Aktuální slevu Dermacol uplatníte skrze internetové stránky a my vám poradíme, jak na to.

Na stránkách SlevovéKódy.cz najdete aktuální slevový kupón Dermacol, po jehož rozkliknutí s vám zobrazí slevový kód Dermacol.

Doporučujeme daný slevový kód Dermacol zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Poté se přesunete na internetové stránky obchodu, kde v nákupním košíku slevový kód Dermacol vepíšete do vyznačeného políčka a zvolíte tlačítko použít. Pokud je slevový kód Dermacol aktuální a platný, cena se vám přepočítá na slevu, kterou uplatňujete. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Dermacol, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Dermacol

Zlevněné zboží můžete získat prostřednictvím slev Dermacol a slevových akcí na předem vybrané položky pod názvem. Například nyní lze dosáhnout až na slevu ve výši 25 % na produkty pro muže.

Další možností jak ušetřit na Dermacol je zaregistrovat se do klubu Krásy, kdy tímto krokem získáte kredit v hodnotě 100 Kč na svůj nákup a další slevy. V případě nákupu od 700 Kč vám Dermacol na účet připíše bonus 100 Kč. Bonus je využitelný pouze na e-shopu.

Doprava zdarma na Dermacol

Internetový obchod spolupracuje se dvěma dopravci. Zákazník si může zvolit soukromého kurýra Geis. Zboží je expedováno do 24 hodin na vámi uvedenou dodací adresu. Osobní vyzvednutí je možné také v kamenných prodejnách v Praze nebo v Ostravě.

Ovšem lze ušetřit ještě jinak. Obchod také nabízí dopravu zdarma Dermacol až k vám domů, a to při nákupu alespoň nad 555 Kč.  Doporučujeme tedy sloučit veškeré poptávané zboží do jedné objednávky.

Vrácení zboží

V případě, že vybrané zboží vykazuje vady a je v rozporu s kupní smlouvou, obchod nabízí možnost jeho vrácení ve lhůtě 14 kalendářních dnů od data jeho převzetí.  Záruční doba na zboží je standardně 2 roky.

Metody platby na Dermacol

Na internetových stránkách lze objednané zboží zaplatit platbou na dobírku, platbou platební kartou online, platbou převodem na bankovní účet. Všechny nabízené metody platby, vyjma dobírky, jsou na Dermacol zdarma. Dobírka je možná za přípatek.

Hodnocení Dermacol

Internetový obchod Dermacol disponuje zlatou známkou Ověřeno zákazníky. Se službami Dermacol je spokojeno 98 % zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heuréka.cz. Jako nesmírnou výhodu nákupu na Dermacol považují rychlé vyřízení objednávky.

Obchod také nabízí telefonickou podporu zdarma odborným personálem. Objednávky lze podávat 24 hodin denně v pohodlí domova, tudíž neváhejte a využijte slevových kupónů Dermacol, které vám průběžně aktualizujeme na SlevovéKódy.cz