DeLonghi

3× slevový kód DeLonghi pro září 2023​

100%
Značka Delonghi je známá především pro prodej špičkových kávovarů, které najdou uplatnění v domácnosti i v kavárnách. Kromě toho najdete na oficiálním eshopu firmy také další elektrospotřebiče do domácnosti - například grily, trouby nebo čističky vzduchu. Na první nákup v eshopu můžete navíc získat 5% slevu díky odběru novinek. Kromě toho DeLonghi spolupracuje také s cashback portály, přes které vrací několik procent z objednávek zpět.

Nejlepší slevové kódy DeLonghi 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě DeLonghi

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu DeLonghi.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

DeLonghi: využijte dopravu zdarma na svůj nákup

Pokud se chystáte nakupovat v e-shopu, určitě myslete na to, že je možné využít od DeLonghi dopravu zdarma. Nárok vznikne automaticky, žádný slevový kupon DeLongi již vyplňovat nemusíte. Výhodou je také možnost kombinovat s akčními slevami – nakoupíte tak ještě výhodněji.
27
2
Chci slevu
2,3%
zpět z ceny

Delonghi cashback → Tipli vám vrátí 2,3 %

Cashback je část peněz, které dostane cashback portál za doporučení obchodu novým zákazníkům. O tuto část se s vámi specializovaný obchod podělí a motivuje vás tak k nákupu. Pro DeLonghi cashback nabízí například portál Tipli, který vám dá 2,3 % z ceny vaší objednávky zpět.
21
2
Chci slevu
akční
sleva

DeLonghi → nakupte s akčními slevami

Nakupovat s akčními slevami DeLonghi se skutečně vyplatí! Prozkoumejte celou nabídku zboží, které je aktuálně ve slevě. Můžete tak ušetřit nemalé peníze, oproti běžným cenám. V případě, že byste nevybrali ze zboží se slevou, můžete využít aspoň 5% slevu DeLonghi za odběr newsletteru. Slevový kód DeLonghi obdržíte na zadaný e-mail.
13
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DeLonghi ​

Jak ušetřit DeLonghi září 2023