DeLonghi

4× slevový kód DeLonghi pro prosinec 2021

100%
Značka Delonghi je známá především pro prodej špičkových kávovarů, které najdou uplatnění v domácnosti i v kavárnách. Kromě toho najdete na oficiálním eshopu firmy také další elektrospotřebiče do domácnosti - například grily, trouby nebo čističky vzduchu. Na první nákup v eshopu můžete navíc získat 5% slevu díky odběru novinek. Kromě toho DeLonghi spolupracuje také s cashback portály, přes které vrací několik procent z objednávek zpět.

Nejlepší slevové kódy DeLonghi 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě DeLonghi

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu DeLonghi.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

DeLonghi: využijte dopravu zdarma na svůj nákup

Pokud se chystáte nakupovat v e-shopu, určitě myslete na to, že je možné využít od DeLonghi dopravu zdarma. Nárok vznikne automaticky, po splnění limitu nákupu 1 200 Kč. Žádný slevový kupon DeLongi již vyplňovat nemusíte. Výhodou je také možnost kombinovat s akčními slevami – nakoupíte tak ještě výhodněji.
27
2
Chci slevu
5%
sleva

5% sleva na první nákup → DeLonghi

E-shop nabízí slevový kód DeLonghi, který zlevní Váš nákup o 5 % z ceny nákupu. K získání slevy DeLonghi postačí vyplnit kontaktní e-mail, na který budete získávat informace o nejdůležitějších akcích. Obratem obdržíte heslo, které vyplníte do příslušného pole a okamžitě dojde ke snížení konečné ceny.
14
3
Chci slevu
akční
sleva

DeLonghi → nakupte s akčními slevami

Nakupovat s akčními slevami DeLonghi se skutečně vyplatí! Prozkoumejte celou nabídku zboží, které je aktuálně ve slevě. Můžete tak ušetřit nemalé peníze, oproti běžným cenám. V případě, že byste nevybrali ze zboží se slevou, můžete využít aspoň 5% slevu DeLonghi za odběr newsletteru. Slevový kód DeLonghi obdržíte na zadaný e-mail.
13
2
Chci slevu
2,3%
zpět z ceny

Delonghi cashback → Tipli vám vrátí 2,3 %

Cashback je část peněz, které dostane cashback portál za doporučení obchodu novým zákazníkům. O tuto část se s vámi specializovaný obchod podělí a motivuje vás tak k nákupu. Pro DeLonghi cashback nabízí například portál Tipli, který vám dá 2,3 % z ceny vaší objednávky zpět.
21
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DeLonghi ​

Jak ušetřit DeLonghi prosinec 2021