Dekorhome

4× slevový kód Dekorhome pro červen 2024​

100%
Obchod Dekorhome se specializuje na prodej nábytku a doplňků do domácnosti. V nabídce e-shopu najdete postele z masivu, rošty, skříně nebo nábytek na zahradu. Ušetřit v Dekorhome můžete díky portálu Slevovékódy.cz. K dispozici je cashback, slevové kupóny Dekorhome a další akce. Obchod nabízí s partnerskými společnostmi také dopravu zdarma.

Nejlepší slevové kódy Dekorhome 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Dekorhome

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Dekorhome.
Chci 300 Kč
cashback
3,5 %

CASHBACK 2,5 % do Dekorhome s Tipli

Zaregistrujte se na Tipli, vytvořte si účet a poté přes Tipli nakupujte na Dekorhome s cashbackem 2,5 %. Cashback 2,5 % získá každý zákazník, který si na Dekorhome nakoupí přes Tipli. Jednoduše se přihlaste do svého účtu na Tipli, přejděte do Dekorhome a nakupte. Tipli si také můžete nainstalovat do prohlížeče a když navštívíte eshop Dekorhome, tak se […]
20
1
Chci slevu
doprava
zdarma

Dekorhome ⌲ DOPRAVA ZDARMA

Pokud si nakoupíte na eshopu Dekorhome, tak můžete získat k nákupu dopravu zdarma. Doprava zdarma od Dekorhome je pro zákazníky, kteří si nakoupí nad 10 000 Kč. Dopravu zdarma zajišťuje od Dekorhome přepravní společnost PPL a TOPTRANS. Doprava zdarma od Dekorhome se načte automaticky při nákupu nad 10 000 Kč. Není potřeba zadávat slevový kupón.
21
4
Chci slevu
slevy
outlet

Mimořádné slevy nábytku → outlet Dekorhome

Nakupte si nábytek a vybavení od Dekorhome se slevou až 70 %. Konečnou cenu po odečtení slevy, najdete u jednotlivých produktů. K nákupu není potřeba žádný slevový kupon Dekorhome. Vybírejte rychle, v outletu jsou k dostání poslední kousky zboží a jejich nabídka se rychle mění.
10
3
Chci slevu
slevy
výprodej

Výprodej na Dekorhome = nábytek se slevou

Pořiďte si stylový nábytek od Dekorhome se slevou. V kategorii “Výprodej” najdete všechny produkty, které jsou právě v akci, a můžete je tak zakoupit za zvýhodněnou cenu. K nákupu není potřeba slevový kupon Dekorhome, slevy jsou již z původní ceny odečteny. Výprodej je sezónně obměňován a vztahuje se na poslední skladové kusy, s objednávkou tak doporučujeme neotálet.
23
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dekorhome ​

Jak ušetřit Dekorhome červen 2024

Internetový obchod Dekorhome nabízí produkty z oblasti nábytku, dekorací a bytových doplňků. V e-shopu najdete vybavení do pracoven, dětských pokojů, domácností. Dále vybavení do saun či zahradní nábytek.

Osobní odběr je možný po domluvě ve výdejním skladu. Pro ulehčení nakupování si můžete založit zákaznický účet, i pro firemní nákupy.

Obchod poskytuje cashback, slevové kódy Dekorhome nebo sezónní či měsíční výprodeje. Všechny tyto slevy představují možnosti, jak ušetřit na Dekorhome.

Jak získat slevový kupón Dekorhome

Slevové kupóny Dekorhome získáte díky registraci do newsletteru Dekorhome. Jednou týdně obdržíte do Vaší e-mailové schránky informace o nadcházejících slevách, novinkách a slevové kupóny Dekorhome. Dále je možné kupón získat během vybraných slevových akcí pořádaných obchodem.

Aktuální slevový kód Dekorhome či právě probíhající akce najdete i na portálu Slevovékódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Dekorhome

Slevový kód Dekorhome uplatníte v prvním kroku objednávky “Košík“. Pod vybranými produkty zvolte políčko “Uplatnit slevový kupón“. Do prázdného bílého pole vepíšete slevový kód Dekorhome. Pokud byl kód zadán správně, došlo automaticky k odečtení dané výše slevy.

Pokud byl opsán chybně, u pole bude svítit červené upozornění “Špatný kód slevového kupónu“. Před vepsáním překontrolujte i dobu platnosti kupónu.

Dekorhome

Cashback Dekorhome

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,5 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Dekorhome poskytuje hned několik portálů. Pro získání cashbacku je nutná registrace, která je zpravidla zcela zdarma, například na portálu Tipli. Tipli nabízí pro Dekorhome cashback ve výši 2,5 %.

Cashback ze stovek obchodům vám přinese zpět část peněz za každou objednávku. Po zaplacení nákupu, který byl proveden přes cashbackový portál, Vám bude připsáná daná výše cashbacku. Po dosažení minimální částky mohou být odměny vyplaceny na Váš bankovní účet.

Dekorhome slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Dekorhome najdete rozdělené do jednotlivých sekcí. Ušetřit můžete díky výprodejům jednotlivých druhů produktů, jako jsou židle, matrace, zahradní nábytek a další. Tyto výprodeje probíhají neustále a jsou pravidelně doplňovány o další přírůstky. Dále pořádá Dekorhome měsíční výprodeje. Slevy jdou až do výše 50 % a platí na vybrané produkty celý měsíc.

Dekorhome nabízí i možnost nákupu outlet nábytku. Jedná se o rozbalený nábytek nebo poškozený obal. Akční nabídky Dekorhome se vztahují na vybrané zboží za akční ceny po omezenou dobu.

Na podzim je tradičně pořádána i akce Dekorhome Black Friday, která platí vždy do vyprodání zásob.

Dekorhome doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Dekorhome je k dispozici na veškeré objednávky při nákupu nad 10 000 Kč. V případě osobního odběru Vám bude zaslán potvrzující e-mail, že je zboží připraveno. Platba dobírkou 40 Kč (maximálně 30 000 Kč), platba kartou online či bankovním převodem je ZDARMA, rovněž při osobním odběru.

Možnosti a ceny dopravy při nesplnění podmínky minimálního nákupu:

  • PPL: 89 Kč při hmotnosti do 30 kg a doručení do Parcelshopu nebo 99-299 Kč při doručení kurýrem
  • TopTrans: 189 Kč – 2 090 Kč podle hmotnosti

Osobní odběr Praha-Horní Jirčany – ZDARMA, osobní odběr probíhá ve výdejním skladu Dekorhome, Jesenická 513, 252 44, Horní Jirčany.

Dekorhome vrácení zboží

Odstoupení od smlouvy je možné do 30 dní od převzetí zásilky. V případě, že se jedná o předmět upravený na přání zákazníka či o zboží, které bylo vyňato z hygienického obalu, vrácení zboží Dekorhome neumožňuje.

Odstoupení od smlouvy zasílejte na e-mailovou adresu reklamace@dekorhome.cz nebo v písemné podobě na adresu:

Dekorhome, s.r.o.
Jesenická 513
252 44  Horní Jirčany

Zboží musí být vráceno do 14 dnů od odstoupení od smlouvy s veškerým příslušenstvím. Zákazník nese náklady spojené s vrácením zboží. Po domluvě s obchodem, jej lze vrátit i osobně ve výdejním skladu. Do 14 dní Vám budou vráceny finanční prostředky za vrácené zboží. Pokud byl poskytnut k objednávce dárek, je nutné jej vrátit spolu se zbožím. Na stránkách obchodu je k dispozici formulář pro vrácení zboží, a to v digitální i papírové podobě.

Dekorhome reklamace 2024

Na zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců. Obchod odpovídá za vady, které se objeví během této doby. U dárků poskytnutých k objednávkám, lze reklamaci uplatnit jen do 14 dnů ode dne převzetí objednaného zboží odstoupením od smlouvy. Zákazník, který je podnikatel nemůže u dárků uplatnit práva z vadného plnění.

Reklamaci je nutné provést bez zbytečného odkladu od zjištění vad. Reklamaci lze uplatnit písemně formou dopisu nebo elektronicky na reklamace@dekorhome.cz. Uveďte své kontaktní údaje adresu, e-mailovou adresu a telefonní kontakt, číslo objednávky, datum převzetí zboží, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace. Pro reklamaci lze v Dekorhome využít i reklamační formulář, který najdete v zápatí webu.

Zboží musí být zabaleno ve vhodném obalu, aby nedošlo k jeho poškození čisté a kompletní s dokladem o koupi. Zboží odešlete na adresu:

Dekorhome, s.r.o.
Jesenická 513
252 44  Horní Jirčany

Lhůta pro vyřízení reklamace běží od předání zboží obchodu nebo do místa určeného k opravě. Dekorhome Vám vydá potvrzení o tom, kdy byla reklamace uplatněna, co je jejím obsahem a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete. Dekorhome reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění.

Vynaložené náklady spojené s reklamací Vám budou vráceny. Zašlete požadavek na úhradu nákladů e-mailem reklamace@dekorhome.cz, v němž uvedete číslo reklamace, číslo účtu a přiložíte kopii podacího lístku.

Dekorhome kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu máte možnost využít od pondělí do pátku 8:00 – 16:30 hod. na Dekorhome telefon: 222 518 768 nebo na
Dekorhome e-mail: info@dekorhome.cz.

Osobní odběr zboží je možný po domluvě, že je zboží připraveno k odběru.

Adresa výdejního skladu:
Dekorhome, s.r.o.
Jesenická 513
252 44  Horní Jirčany