DEICHMANN

Ověřené slevové kódy DEICHMANN pro říjen 2023​

100%
Společnost DEICHMANN se specializuje na prodej obuvi a módních doplňků. DEICHMANN nabízí široký sortiment obuvi značek Adidas, Crocs, Fila, Puma a mnoho dalších pro muže, ženy i děti. V nabídce obchodu naleznete volnočasovou obuv, sportovní obuv i obuv do společnosti a také pásky, kabelky nebo tašky. DEICHMANN nabízí dopravu zdarma. V nabídce e-shopu narazíte na velké množství slev DEICHMANN. Obchod čas od času vydává slevové kódy DEICHMANN, se kterými můžete získat slevu na vybrané produkty. Tyto slevové kódy můžete najít u nás na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DEICHMANN ​

Jak ušetřit DEICHMANN říjen 2023

DEICHMANN patří k velkým německým obuvním řetězcům. Společnost byla založena v roce 1913 a od té doby neustále rozšiřuje oblast svého působení. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003, vlastní zde více než 110 kamenných prodejen a provozuje internetový obchod.

Internetový obchod DEICHMANN nabízí dámskou, pánskou, dětskou obuv, módní doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou přípravky pro péči o obuv. Pro jednoduché nalezení požadovaného výrobku lze zboží filtrovat podle kategorií. Za velmi přijatelné peníze se u Deichmanu dají pořídit boty, které adekvátně vydrží a vypadají dobře. Nabízí tedy dostupné zboží prakticky pro každého a nabídka je opravdu velmi široká. Od dětské obuvi s Disney motivy až po elegantní boty a kabelky vhodné k společenskému oblečení.

Možností, jak ušetřit v DEICHMANN, je skutečně mnoho. DEICHMANN slevy nabízí pravidelně na různý sortiment, nechybí výprodeje, doprava zdarma i sezónní slevy.

Jak získat slevový kupón DEICHMANN

Při registraci newsletteru na e-shopu DEICHMANN budete pravidelně dostávat e-mailem tipy na novinky, výhodné nabídky a informace o slevových akcích.

Slevový kupon DEICHMANN máte možnost získat v rámci uskutečněného nákupu v internetovém obchodě. Vy tak můžete při dalším nákupu tento slevový kupón použít. K uplatnění slevového kupónu je stanovena minimální hodnota objednávky. Platí však po omezenou dobu a jen jednou v rámci jednoho zákaznického konta.

Jak uplatnit slevový kupón DEICHMANN

DEICHMANN

Použití slevového kódu DEICHMANN je jednoduché. Slevový kupón DEICHMANN uplatníte v posledním kroku objednávky. Do pole s nápisem “ Zadat kód kupónu” napište nebo zkopírujte Váš slevový kupón DEICHMANN a zmáčkněte tlačítko. Pokud je slevový kód v pořádku, tak sleva se Vám ihned odečte.

Nezapomeňte si přečíst podmínky pro použití slevových kupónů. Každý sleva má omezenou platnost. Slevové kódy se mění.

Cashback DEICHMANN

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Peníze z nákupu lze získat i zpět. Cashback portály Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz a Refundo.cz nabízí cashback odměny na českém trhu. Zdarma se na jednom zaregistrujte a budete mít 4 % cashback DEICHMANN.

Přihlaste se na cashback portálu, vyhledejte obchod, ve kterém chcete nakoupit. Nákup proběhne tak jako obvykle. Po zaplacení Vám bude vrácena část peněz z ceny objednávky. Tuto provizi Vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a zpravidla po nastřádání určitého obnosu vyplatí na Váš bankovní účet.

DEICHMANN slevy – akce, výprodeje

DEICHMANN nabízí slevy a akční nabídky celoročně. U módního zboží se slevy rychle mění, nabídka akcí firmy Deichman je často obnovovaná, každou chvíli jsou zlevněné nové modely bot, kabelek a dalšího zboží.

Pravidelně na konci příslušného ročního období a různých sezónních výprodejích probíhají další velké slevy, Black Friday, kdy se vyprodávají zbytky z aktuálních kolekcí. Slevy dosahují hodnot až -50 % z původní ceny. Takový nákup se určitě vyplatí.

K uplatnění slevy k vybraným akcím potřebujete slevový kód DEICHMANN. Tyto akce se konají příležitostně, nákup musíte mít v určité hodnotě. Vy jste na takovou akci upozorněni na internetových stránkách DEICHMANN, kde je k dispozici rovněž nezbytný slevový kód.

Své stránky má DEICHMANN i na Facebooku, kde rovněž můžete získat informace nejen o aktuální nabídce a zvýhodněných cenách výrobků. Probíhají zde i soutěže o ceny.

DEICHMANN doprava zdarma a cena doručení

Internetového obchod DEICHMANN poštovné zdarma poskytuje při jakékoliv výši objednávky na celém území České republiky. Zboží Vám doručí Česká pošta. Můžete si dát zaslat Balík na poštu nebo Balík do ruky.

Platba nákupu na DEICHMANN je možná na dobírku, převodem nebo platební kartou přes platební bránu.

DEICHMANN vrácení zboží

Zákonem stanovená lhůta na vrácení zboží DEICHMANN zakoupeného na internetu je 14 dní. V rámci nadstandardního zákaznického servisu však zákazníkům, kteří vracejí zboží nenošené, nepoškozené a v originálním obalu, nabízí DEICHMANN neomezenou lhůtu pro vrácení zboží, a to bez udání důvodu.

Zboží lze vrátit buď osobně na kterékoliv prodejně DEICHMANN v České republice, nebo je můžete zaslat na vlastní náklady poštou na adresu e-shopu. Doporučujeme vrátit zboží vždy spolu s vyplněným tzv. formulářem na odstoupení od smlouvy, který zákazník obdrží s objednávkou zboží.

DEICHMANN reklamace 2023

Na zboží je možné v DEICHMANN reklamace uplatnit ve standardní lhůtě do 24 měsíců od zakoupení buď osobně na kterékoliv kamenné prodejně DEICHMANN v České republice, anebo na adresu internetového obchodu s vyplněným reklamačním formulářem, který zákazník obdrží s objednávkou:

DEICHMANN online shop
Prologis Park – budova DC2
Úžice 268, 277 45 Úžice

Zboží zakoupené v kamenné prodejně lze reklamovat jen na kamenné prodejně společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o. v České republice.

DEICHMANN – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka DEICHMANN: Infolinka pro konzultace a dotazy je na telefonním čísle +420 840 777 778 je k dispozici:
Po – Pá: 9:00 – 16:30

E-mail DEICHMANN: service-cz@deichmann.com

Nezpracovávají se telefonické objednávky, lze nakoupit jen přes internet na stránkách DEICHMANNu.

Adresa pro vrácení a výměnu zboží:
DEICHMANN online shop
Prologis Park – budova DC2
Úžice 268
277 45 Úžice