CZC.cz

Ověřené slevové kódy CZC.cz pro červen 2024​

Obchod CZC.cz provozuje v Česku e-shop a několik desítek poboček. V nabídce obchodu naleznete především spotřební elektroniku, ať jde o telefony, navigace, počítače nebo doplňky. Vybírat můžete z produktů od značek Apple, Huawei, Samsung HP a mnoho dalších. CZC.cz slev je velké množství a jejich nabídka je pravidelně obměňována. Obchod také vydává slevové kódy CZC.cz. Náš web pro Vás má nejnovější slevový kupón CZC.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web CZC.cz ​

Jak ušetřit CZC.cz červen 2024

CZC.cz je internetový obchod, který poskytuje počítače, mobilní telefony, tablety, čtečky e-knih, LED televize, DVD přehrávače nebo i herní konzole, hry, software a mnoho další elektroniky a PC doplňků. Kromě e-shopu má CZC.cz více než 70 kamenných prodejen s osobním vyzvednutím produktů zdarma.

Registrovaní uživatelé v CZC.cz klubu mohou nasbírané body měnit za dopravu zdarma, extra slevy nebo slevové kupóny CZC.cz a máte usnadněný reklamační proces.Pokud se registrovat nechcete, existuje plno dalších způsobů, jak na CZC.cz ušetřit. A to díky výprodejům elektroniky nebo nákupem rozbaleného zboží.

Na CZC.cz můžete nakupovat i na splátky s Home Credit. O spokojenosti zákazníků se přesvědčíte z recenzí přímo na CZC.cz

Jak získat slevový kupón CZC.cz

Registrací v klubu CZC.cz budete získávat body, které poté vyměníte za slevové kupóny CZC.cz a další extra slevy. Nasbírané body můžete měnit i za dopravu zdarma či montáž zdarma. Body můžete vsadit do hry, kterou CZC.cz pořádá a vyhrát, třeba nový počítač.

Za každých 10 Kč z nákupu získáte 1 bod. Za registraci obdržíte 100 bodů jako dárek. V popisku každého produktu se dozvíte kolik bodů při jeho koupi získáte.

Aktuální slevové kupóny CZC.cz najdete na webu Slevové kódy spolu s informacemi o probíhajících slevách a akcích, vše máte na jednom místě.

Na webových stránkách v sekci “Slevové kódy“, najdete platné kódy CZC.cz. Během vybraných akcí najdete slevový kupón s kódem přímo v popisku produktu.

Jak uplatnit slevový kód CZC.cz

Slevový kód CZC.cz můžete použít v prvním kroku objednávky. Pod zvoleným produktem vepíšete do pole “Slevové kódy a dárkové certifikáty” Váš slevový kód. Poté je potřeba kliknout na “Přidat”. Sleva kódu bude poté odečtena a budete pokračovat ve vyplňování objednávky.

Je nutné mít na paměti, že slevové kódy CZC.cz mají omezenou dobu platnosti nebo mohou být uplatněny při dané minimální výši nákupu. Vždy je dobré přečíst si podmínkyuplatnění, pro daný slevový kód CZC.cz.

Cashback CZC.cz

Cashback představuje možnost, jak získat část peněz za on-line nákupy zpět. Za každou on-line objednávku provedenou přes některý z cashbackových portálů jako jsou Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze získáte zpět danou výši odměny, kterou portál stanovil. Pro čerpání výhod je nutná registrace. Po provedení nákupu a nastřádání minimálního množství odměn, je cashback připsán na Váš bankovní účet.

V současné době cashback CZC.cz žádný z cashbackových portálů neposkytuje. Obchod sám však cashback nabízí v rámci akcí při nákupu vybraných produktů nebo značek. Bližší informace jsou uvedeny blíže u jednotlivých produktů.

CZC.cz slevy – výprodeje, Black Friday …

Na CZC.cz slevy probíhají neustále. V sekci “Výprodej” najdete aktuální produkty se slevou. Zlevněné produkty můžete vybírat podle typu slevy, jako jsou extra slevy, doprava zdarma, zajímavá cena, exkluzivně pouze na CZC.cz a mnoho dalších. Díky filtrům si nastavíte typ slevy, produkt i značku.

V kategorii “Tento víkend” najdete produkty se slevou pouze pro daný víkend. Ušetřit můžete i s nákupem rozbaleného či zánovního zboží.

Nesmí chybět CZC.cz Black Friday, který probíhá celý týden v listopadu. Během této akce jsou slevy počítány z maloobchodní či zaváděcích cen. Slevy platí pouze do vyprodání zásob.

O veškerých slevách budete informováni s předstihem, po přihlášení do newsletteru.

CZC.cz doprava zdarma a cena poštovného

CZC.cz doprava zdarma je možná pro všechny členy bonus klubu CZC.cz. Jako člen klubu si můžete zvolit bonusový dárek ve formě poštovného zdarma výměnou za bonusové body, které jste nasbírali v předchozích nákupech. Toto zvýhodnění neplatí pro dopravu expresním kurýrem po Praze.

Dále je doprava zdarma CZC.cz nabízena v rámci různých akcí s danou minimální částkou za objednávku. Platí pro celou republiku.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr – ZDARMA, na základě příslušného kraje si zvolíte nejlépe dostupnou pobočku CZC.cz
  • PPL s avizací –dopravné bez dobírky 85 Kč vč; dopravné s dobírkou 85 Kč + 45 Kč
  • PPL s výběrem času doručení – doručení bez dobírky 115 Kč; doručení s dobírkou 115 Kč + 45 Kč. Pro vybraná města si předem zvolit časové okno doručení balíku mezi 8:00–10:00 a 17:00–21:00. Lze zvolit pro města: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín.
  • Česká pošta balík do ruky – dopravné bez dobírky 90 Kč, dopravné s dobírkou 90 Kč + 45 Kč. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.
  • Česká pošta balík na poštu – dopravné bez dobírky 85 Kč; dopravné s dobírkou 85 Kč + 45 Kč, zásilku obdržíte na pobočku ČP, kterou si zvolíte.
  • DPD s avizací – dopravné bez dobírky 85 Kč; dopravné s dobírkou 85 Kč + 45 Kč. Pokud nebudete moci zásilku převzít kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení. Platbu je možné provést v hotovosti i kartou.
  • Expresní kurýr po Praze – cena za dodání 189 Kč, platí pro zboží, které je dostupné v Rudné. Rozvoz probíhá v čase od 10:00 do 20:00. Je nutné uvádět Vaše telefonní číslo, řidič Vás bude telefonicky kontaktovat. Pokud nastane neočekávaná situace, která způsobí zpoždění více jak 30 minut a řidič Vás o ní nebude včas informovat, bude Vám vrácena částka za dopravu částku za dopravné na vrátit zpět.
  • Standardní kurýr po Praze – dopravné bez dobírky 74 Kč; dopravné s dobírkou 74 Kč + 45 Kč. Platí pro zboží, které je skladem v Rudné, zboží bude doručeno ten samý den při objednání do 14:30. Rozvoz zásilek probíhá v čase od 15:00 do 22:00. Uvádějte vždy telefonní číslo, řidič Vás bude kontaktovat telefonicky.
  • TOPTRANS – dodání boží 350 Kč. Pokud Vás přepravce nezastihne, obdržíte e-mail a kurýr na místě nechá oznámení s novým termínem doručení.
  • DPD na Slovensko – dopravné bez dobírky 80 Kč; dopravné s dobírkou 80 Kč + 45 Kč. Všechny prodejní doklady při zvolení dopravy na Slovensko jsou fakturovány v Eurech. Cena je přepočítávána na základě aktuálního kurzu ČNB.

CZC.cz vrácení zboží

Vrácení zboží CZC.cz umožňuje do 14 dnech od doručení bez udání důvodu. V případě potřeby je možné zboží do 14 dnů vyměnit.

Vrácené zboží musí být v původním stavu. Pokud to není nutné, nesundavejte ochranné fólie a samolepky výrobců. V případě, že bude zboží bez poškození a jakýchkoliv známek používání, bude Vám vrácena celá částka. Vrácení není možné po nákupu software, který má rozpečetěný obal, zboží upravené na přání zákazníka a produktů, které byly vyňaty z hygienického obalu.

Zboží vhodně zabalte a spolu s fakturou a formulářem pro odstoupení od smlouvy vložte do balíčku. Na něj nalepte tento štítek pro vrácení s předtisknutou adresou obchodu a doplňte svoji adresu nebo zaneste na kteroukoli pobočku CZC.cz.

Peníze Vám budou vyplaceny zpět do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, avšak po doručení zboží. Peníze můžete dostat i osobně  v kamenných prodejnách nebo bezhotovostně na bankovní účet, po jeho zadání jeho čísla v příslušné sekci uživatelského profilu.

CZC.cz reklamace 2024

Pokud se na zboží objeví závada, máte právo jej reklamovat, a to osobně na kterékoli pobočce CZC.cz. Reklamaci CZC.cz nelze uplatnit na pobočkách označených jako Uloženka. Dále odesláním na adresu:

CZC.cz s.r.o.
Reklamační oddělení
Brodská 570
261 01 Příbram

Pokud budete zboží zasílat poštovní cestou, je nutné přiložit i kopii nákupního dokladu s veškerým příslušenstvím produktu s popisem vady. Zboží zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Na balík nalepte reklamační štítek a pošlete Českou poštou nebo doneste na nejbližší pobočku CZC.cz. V obou případech si nezapomeňte požádat o potvrzení převzetí balíku.

V případě, že je u zboží uveden autorizovaný servis, reklamujte zboží přímo v něm. Jedná se o nejrychlejší způsob reklamace. Reklamace u produktů do 1 000 Kč jsou vyřizovány obratem.

Reklamaci můžete uplatnit i on-line, po založení osobního účtu. V sekci Objednávky najdete seznam svých objednávek s možností reklamace zboží a automatického vyplnění reklamačního formuláře.  Po založení on-line reklamace Vám přijde e-mailem reklamační štítek, kam doplníte Vaši adresu a číslo reklamace, které bylo vygenerováno.

CZC.cz reklamace vyřizuje do 30 dní. V případě nejasností kontaktujte reklamační oddělení na e-mailové adrese: reklamace@czc.cz.

CZC.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu využijte CZC.cz telefon 31 31 100 00 na zákaznické centrum, které je k dispozici Po-Pá: 8:00 – 18:00, So-Ne: 8:00 – 16:30.

Další možností je kontakt písemně prostřednictvím kontaktního formuláře na konci stránky.