Cyberghost VPN

Ověřené slevové kódy Cyberghost VPN pro říjen 2023​

100%
Cyberghost VPN je služba, která má za cíl zabezpečit vaše připojení k internetu a zabránit vašemu sledování, ať už cenzurou, reklamou, či hackery. Služba nabízí výběr ze stovek serverů v desítkách zemí světa. Aplikace je k dispozici pro Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, routery, webové prohlížeče a chytré televize. Možnost připojení až 7 zařízení současně. Garance vrácení peněz do 45 dnů. Slevové kódy Cyberghost VPN momentálně neposkytuje. Slevy Cyberghost VPN nabízí pro studenty nebo za doporučení přátel.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Cyberghost VPN ​

Jak ušetřit Cyberghost VPN říjen 2023

Recenze Cyberghost VPN

Pokud hledáte ověřenou a kvalitní VPN s více jak 15letou zkušeností, pak Cyberghost VPN může být právě pro vás. Recenze Cyberghost VPN nejen uživatelů a odborných porot jsou velice kladné. Cyberghost VPN také získal ocenění v nezávislém testu VPN od AV test.

Cyberghost VPN nabízí pro své služby VPN, které mají za cíl ochránit vaše data a vaše soukromí před reklamními agenturami a sledováním na internetu obecně. Na nezabezpečených Wi-Fi se vystavujete nebezpečí zneužití vašich citlivých dat hackery. VPN kompletně připojení šifruje a proto brání těmto útokům. S VPN můžete také obcházet restrikce internetu. Protože ne ke každému obsahu internetu máte přístup ze všech zemí. Díky Cyberghost VPN můžete být virtuálně ve více jak 90 zemích. Cyberghost VPN nabízí 6600 serverů, skrze které se můžete na interent připojovat a obcházet tak geolocky stránek, nebo například země.

S VPN od Cyberghost VPN je také možno přistupovat k velkému obsahu streamovacích služeb, který není jinak pro Česko dostupný. Cyberghost VPN podporuje také P2P torrenting. Aplikace jsou dostupné pro všechny rozšířené operační systémy a zařízení. Cyberghost VPN lze také používat přímo v prohlížeči Chrome a Mozilla.

Cyberghost VPN lze používat na 7 zařízeních současně.

Jak získat promo kód Cyberghost VPN

Cyberghost VPN promo kód nenabízí. Slevový kupón Cyberghost VPN proto není možné získat na Slevové kódy ani na stránkách Cyberghost VPN. Slevové akce slevovými kupóny jsou nahrazovány klasickými slevami.

Jak uplatnit slevový kód Cyberghost VPN

Slevový kód Cyberghost VPN nelze získat, proto ani zadat promo kód není možné.

Pokud Cyberghost slevové kódy podporovat začne, najdete tuto informaci u nás na Slevovékódy.cz. Uplatnění slevových kupónů většinou probíhá standardně v nákupním košíku, kde si kuponem zlevníte cenu objednávky.

Cashback Cyberghost VPN

Cashback je forma slevy, kterou lze získat nákupem přes cashback portál. Cashback portály jsou PlnáPeněženka, Refundo, TipliVratnéPeníze. Ani jeden z nich však Cyberghost VPN cashback nenabízí, proto tuto formu zpětné slevy nelze využít.

Registrace na cashback portály je zdarma, stačí následně vstoupit do obchodu, kde chcete nakoupit přes unikátní odkaz, na základě toho obdržíte následně odměnu za nákup.

Cyberghost VPN slevy a jak ušetřit

Možnost, jak ušetřit Cyberghost VPN nabízí v rámci svých častých akcí. Pokud portál slevy momentálně nenabízí, pak se určitě vyplatí počkat. Cyberghost VPN slevy nabízí také studentům, kteří v rámci studentské slevy mohou ušetřit až 79 % z ceny licence.

S nákupem licence na delší dobu se také snižuje měsíční cena předplatného. Nejvýhodněji vychází standardně roční předplatné. Na licence Cyberghost VPN se vztahuje až 45 denní garance vrácení peněz.

Zajímavou možností je také prodloužení vašeho předplatného za doporučení služby přátelům.

Cyberghost VPN kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Cyberghost VPN podpora je nabízena skrze Cyberghost VPN e-mail, který lze kontaktovat pomocí webového formuláře. Podpora je nabízena nepřetržitě, a to v angličtině.