ČSOB Pojišťovna

3× slevový kód ČSOB Pojišťovna pro červenec 2024​

100%
ČSOB pojišťovna patří pod bankovní institutu ČSOB a zabývá se zprostředkováváním všech typů pojištění, od pojištění domácnosti a majetku, po cestovní nebo úrazové pojištění. Slevy ČSOB Pojišťovna nabízí například při sjednávání smluv po internetu. Společnost příležitostně vydává slevový kód ČSOB pojišťovna. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovna.

Nejlepší slevové kódy ČSOB Pojišťovna 2024

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě ČSOB Pojišťovna

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu ČSOB Pojišťovna.
Chci 300 Kč
20%
sleva

ČSOB Pojišťovna= slevy 20% na Cestovní pojištění pro milovníky sportu

Jste vy a nebo vaše rodina milovníky sportu a dovolenou trávíte aktivně? ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro milovníky sportů a to i těch adrenalinových. Pro jednotlivce pojištění získáte již od 28 Kč na den a pro celou rodinu od 71 Kč na den. Pro získání slevy nemusíte zadávat žádný slevový kód ČSOB Pojišťovny, ale slevu získáte […]
15
1
Chci slevu
20%
sleva

ČSOB Pojišťovna: cestovní pojištění pro celou rodinu se slevou 20%

Cestujete do zahraničí s celou rodinou a hledáte kvalitní levné pojištění? U ČSOB Pojišťovny získáte kvalitní produkt cestovního pojištění se slevou 10%. Pokud uzavřete rodinné pojištění ušetříte až 39% oproti běžnému pojištění pro jednotlivce. K pojištění získáte automaticky nadstandardní asistenční služby. Slevu 10% získáte při uzavření on-line bez nutnosti zadávat slevový kód.
16
2
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna: 10% sleva na pojištění odpovědnosti

Už jste někdy způsobili vy nebo někdo z vaší rodiny nechtěně škodu dalším lidem? Pak určitě víte, že se vyplatí mít Pojištění odpovědnosti za újmu z občanského života. Nyní můžete produkt u ČSOB Pojišťovny získat se slevou. Slevu dostanete automaticky ve výši 10 % při sjednání on-line. Navís pojištění platí po celé Evropě a vztahuje se na všchny […]
14
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ČSOB Pojišťovna ​

Jak ušetřit ČSOB Pojišťovna červenec 2024

ČSOB Pojišťovna, a. s. (Československá obchodní banka) je jedna z univerzálních pojišťoven, jež nabízí pojišťovací služby jak občanům, tak i podnikům a korporacím všech typů. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidla, majetku, odpovědnosti, pojištění pro léčbu vážných onemocnění, pojištění právní ochrany a investiční životní pojištění. ČSOB Pojišťovna je součástí KBC, což je největší evropská finanční skupina.

Jak uplatnit slevové kupóny ČSOB Pojišťovny

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny. Slevový kód Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny. Zadat slevový kupón ČSOB Pojišťovny jednoduše zvládne každý uživatel. Navíc Vám sdělíme bližší informace o tom, jak ušetřit při sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny i bez slevových kupónů. A na závěr Vám poradíme s možnostmi platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a s klientskou zónou.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny nejen do ČSOB Pojišťovny, ale i do jiných internetových obchodů. Umožňujeme tím pádem uživatelům ušetřit nejen peníze, ale i čas, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód ČSOB Pojišťovny. U zvolené slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón ČSOB Pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Na stránce ČSOB Pojišťovny si zvolte typ pojištění. Slevový kód ČSOB Pojišťovny je pak nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón ČSOB Pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete dokončit objednávku tak, jak jste zvyklí.

Při výběru slevového kódu berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy ČSOB Pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

ČSOB Pojišťovna nabízí řadu slev i bez slevového kódu při sjednání pojištění on-line.

Při sjednání cestovního pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu. K tomu můžete získat čtení na dovolenou zdarma, slevu na jazykové kurzy a na nákup v internetovém obchodu Zoot.cz.

Při sjednání povinného ručení on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění internetových rizik on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění odpovědnosti on-line získáte desetiprocentní slevu.

Možnosti platby

Po úspěšném uplatnění slevového kupónu ČSOB Pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. ČSOB Pojišťovna umožňuje několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce ČSOB Pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti (je ale vhodné možnost platby v hotovosti na dané pobočce ověřit předem). Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci nebo pomocí Komfortního vyúčtování (podmínkou je zřízený bankovní účet u ČSOB). Je ovšem možná i platba převodem na účet. Její nevýhodou je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete zaregistrovat do klientské zóny, jež Vám pomůže ušetřit čas vzhledem k tomu, že tam máte k dispozici on-line veškeré služby ČSOB Pojišťovny a zároveň i bližší informace o možnostech platby a použití slevových kódů.