ČSOB Pojišťovna

11× slevový kód ČSOB Pojišťovna pro prosinec 2021

100%
ČSOB pojišťovna patří pod bankovní institutu ČSOB a zabývá se zprostředkováváním všech typů pojištění, od pojištění domácnosti a majetku, po cestovní nebo úrazové pojištění. Slevy ČSOB Pojišťovna nabízí například při sjednávání smluv po internetu. Společnost příležitostně vydává slevový kód ČSOB pojišťovna. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovna.

Nejlepší slevové kódy ČSOB Pojišťovna 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě ČSOB Pojišťovna

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu ČSOB Pojišťovna.
Chci 300 Kč
39 %
sleva

ČSOB Pojišťovna → Sleva 39 % na rodinné pojištění

Milujete cestování a chvíle s rodinou? Se slevovým kupónem ČSOB Pojišťovna nyní můžete skloubit obojí a ještě ušetřit až 39 %! Rodinné pojištění vás právě vyjde levněji než pojištění každého člena zvlášť.
0
1
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna: 10% sleva na pojištění internetových rizik

Bojíte se internetových rizik, pak je toto pojištění přímo pro vás. Obáváte se, že se někdo nabourá do vašeho internetového bankovnictví nebo že najdete na internetu nepravdivé informace o vaší osobně? U ČSOB Pojišťovny získáte toto pojištění se slevou 10% při sjednání on-line bez nutnosti . Pro získání slevy nemusíte zadávat žádný slevový kód ČSOB […]
18
1
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna= slevy 10% na Cestovní pojištění pro milovníky sportu

Jste vy a nebo vaše rodina milovníky sportu a dovolenou trávíte aktivně? ČSOB Pojišťovna nabízí cestovní pojištění pro milovníky sportů a to i těch adrenalinových. Pro jednotlivce pojištění získáte již od 28 Kč na den a pro celou rodinu od 71 Kč na den. Pro získání slevy nemusíte zadávat žádný slevový kód ČSOB Pojišťovny, ale slevu získáte […]
15
1
Chci slevu
10%
sleva

Sleva 10% na cestovní pojištění u ČSOB Pojišťovny

Potřebujete cestovat a být v klidu, že za vás někdo zaplatí léčebné výlohy v zahraničí? Pojistěte se za pouhých 15Kč na den se slevou u ČSOB Pojišťovny. Pro získání slevy nepotřebujete zadávat žádný speciální kód ČSOB Pojišťovny, ale stačí sjednat pojištění on-line a slevu získáte automaticky. ČSOB Pojišťovna nabízí v rámci cestovního pojištění například ošetření zubů až do […]
29
2
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna→ Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání se slevou 10%

V každém zaměstnání můžete zaměstnavateli způsobit nemalou škodu. Například vám upadne služební notebook, poničíte služební automobil apod. Při sjednání pojištění u ČSOB Pojišťovny získáte slevu automaticky bez nutnosti zadávat slevový kód ČSOB Pojišťovny. Slevu ve výši 10 % získáte pouze při sjednání on-line. Pojištění je platné po celém světě a platí i pro zaměstnance, kteří pracují […]
25
3
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna: 10% sleva na pojištění odpovědnosti

Už jste někdy způsobili vy nebo někdo z vaší rodiny nechtěně škodu dalším lidem? Pak určitě víte, že se vyplatí mít Pojištění odpovědnosti za újmu z občanského života. Nyní můžete produkt u ČSOB Pojišťovny získat se slevou. Slevu dostanete automaticky ve výši 10 % při sjednání on-line. Navís pojištění platí po celé Evropě a vztahuje se na všchny […]
14
2
Chci slevu
sleva
10 %

ČSOB Pojišťovna = sleva až 10 % na pojištění majetku

Výhodné pojištění stavby i domácnosti dohromady. ČSOB Pojišťovna nabízí velmi výhodný produkt Komplexní pojištění majetku, který zahrnuje veškeré výhody pojištění nemovitosti a domácnosti. Slevu získáte automaticky při sjednání on-line bez nutnosti zadávat slevový kód ČSOB Pojišťovny.
19
3
Chci slevu
sleva
10 %

ČSOB Pojišťovna: pojištění stavby se slevou 10 %

Bydlete bezpečně a s jistotou! ČSOB Pojišťovna nabízí slevu na pojištění stavby při sjednání on-line ve výši 10 %. Kromě slevy získáte velice výhodné pojištění, které obsahuje i pojištění vedlejší stavby jako je např. garáž, bazén, pergola a jako novinku i až 50 000 Kč jako finanční kompenzace za nemajetkovou (psychickou) újmu při pojistné události velkého rozsahu. To vše […]
28
3
Chci slevu
sleva
20%

Sleva 20% na Komplexní pojištění vozidla u ČSOB Pojišťovny

Potřebujete havarijní a povinné ručení na své vozidlo! Využijte výhodnou nabídku ČSOB Pojišťovny, která nabízí produkt Komplexní pojištění vozidla se slevou. Komplexní pojištění vozidla získáte u ČSOB Pojišťovny při sjednání on-line a ani nemuzíte zadávat žádný kód ČSOB Pojišťovny. Tento produkt je pro vás ideálním řešením, které při nehodě vyřeší škody na ostatních autech i […]
16
1
Chci slevu
sleva
20%

ČSOB Pojišťovna → sleva 20% na havarijní pojištění

Získejte slevu 20% na havarijní pojištění! ČSOB Pojišťovna nabízí slevu 20% na havarijní pojištění, které obsahuje asistenční služby 24h denně a automaticky pojištění proti odcizení. Stačí si pojištění sjednat on-line bez nutnosti zadávat slevový kód ČSOB Pojišťovna.
27
2
Chci slevu
sleva
20%

ČSOB Pojišťovna: sleva na povinné ručení 20 %

Povinné ručení musí mít každý! Ale ne každý jej získá se slevou. Vy máte možnost získat slevu u ČSOB Pojišťovny. Ta nabízí povinné ručení se slevou až 20%. Nemusíte zadávat žádný speciální kód ČSOB Pojišťovny, stačí uzavřít pojištění on-line. Získáte vysoké limity až do výše 200 mil.Kč a navíc asistenční služby zdarma u nás i […]
19
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ČSOB Pojišťovna ​

Jak ušetřit ČSOB Pojišťovna prosinec 2021

ČSOB Pojišťovna, a. s. (Československá obchodní banka) je jedna z univerzálních pojišťoven, jež nabízí pojišťovací služby jak občanům, tak i podnikům a korporacím všech typů. Nabízí zejména sjednání cestovního pojištění, pojištění vozidla, majetku, odpovědnosti, pojištění pro léčbu vážných onemocnění, pojištění právní ochrany a investiční životní pojištění. ČSOB Pojišťovna je součástí KBC, což je největší evropská finanční skupina.

Jak uplatnit slevové kupóny ČSOB Pojišťovny

V následujícím článku Vám poradíme, jak můžete použit a uplatnit aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny. Slevový kód Vám pomůže ušetřit za sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny. Zadat slevový kupón ČSOB Pojišťovny jednoduše zvládne každý uživatel. Navíc Vám sdělíme bližší informace o tom, jak ušetřit při sjednání pojištění ČSOB Pojišťovny i bez slevových kupónů. A na závěr Vám poradíme s možnostmi platby při sjednání pojištění on-line nebo na pobočce a s klientskou zónou.

Jak si vybrat aktuální slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Snažíme se stále přidávat platné slevové kupóny nejen do ČSOB Pojišťovny, ale i do jiných internetových obchodů. Umožňujeme tím pádem uživatelům ušetřit nejen peníze, ale i čas, jelikož veškeré slevy jsou k dispozici na jedné stránce.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kód ČSOB Pojišťovny. U zvolené slevy klikněte na tlačítko „Zobrazit kupón“. Otevře se Vám nové okno, v němž se zobrazí slevový kupón ČSOB Pojišťovny.

Jak použit a uplatnit slevový kupón ČSOB Pojišťovny

Na stránce ČSOB Pojišťovny si zvolte typ pojištění. Slevový kód ČSOB Pojišťovny je pak nutné zkopírovat či přepsat do příslušného pole u sjednání pojištění a slevu tak uplatníte (vizte obrázek). Pokud je slevový kupón ČSOB Pojišťovny v pořádku, sleva se Vám ihned odečte. Pak můžete dokončit objednávku tak, jak jste zvyklí.

Při výběru slevového kódu berte ohled na podmínky používaní. Velice důležitými jsou konec platnosti slevy a možná minimální požadovaná hodnota pojištění.

Aktuální slevy ČSOB Pojišťovny. Jak ušetřit při on-line sjednání pojištění?

ČSOB Pojišťovna nabízí řadu slev i bez slevového kódu při sjednání pojištění on-line.

Při sjednání cestovního pojištění on-line získáte desetiprocentní slevu. K tomu můžete získat čtení na dovolenou zdarma, slevu na jazykové kurzy a na nákup v internetovém obchodu Zoot.cz.

Při sjednání povinného ručení on-line získáte dvacetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění internetových rizik on-line získáte desetiprocentní slevu.

Při sjednání pojištění odpovědnosti on-line získáte desetiprocentní slevu.

Možnosti platby

Po úspěšném uplatnění slevového kupónu ČSOB Pojišťovny během sjednání pojištění můžete pokračovat k platbě. ČSOB Pojišťovna umožňuje několik možností platby. Nejrychlejší je úhrada platební kartou na stránce ČSOB Pojišťovny ihned po sjednání pojištění. Kartou můžete zaplatit i na pobočce (jsou přijímány karty MasterCard, Maestro, VISA a VISA Electron). Na pobočce je také možné zaplatit v hotovosti (je ale vhodné možnost platby v hotovosti na dané pobočce ověřit předem). Pohodlnou je i platba pomocí QR kódu v bankovní aplikaci nebo pomocí Komfortního vyúčtování (podmínkou je zřízený bankovní účet u ČSOB). Je ovšem možná i platba převodem na účet. Její nevýhodou je ale to, že je pomalejší.

Kromě toho se můžete zaregistrovat do klientské zóny, jež Vám pomůže ušetřit čas vzhledem k tomu, že tam máte k dispozici on-line veškeré služby ČSOB Pojišťovny a zároveň i bližší informace o možnostech platby a použití slevových kódů.