Crocs

Ověřené slevové kódy Crocs pro říjen 2023​

100%
Crocs je populární značka vyrábějící několik druhů obuvi. Všechny věkové kategorie si mohou vybírat z botasek, sandálů, ponožek, batohů nebo typických crocsů. Oficiální e-shop Crocs nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 24,99 $ a možnost vrátit zboží prodlouženou na 90 dní. Slevy Crocs jsou pravidelně aktualizovány a zlevněné zboží Crocs můžete najít i u prodejců obuvi.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Crocs ​

Jak ušetřit Crocs říjen 2023

Značka Crocs je známá svými gumovými nazouváky. Kroksy se dobře nosí za každého počasí díky svému specifickému materiálu. V nabídce obchodu naleznete kroksy v různých tvarech a velikostí. Na výběr máte různé sandále, pantofle či dokonce tenisky.

Boty značky Crocs koupíte na oficiálních internetových stránkách či u jiných internetových prodejců, například Spartoo, které nabízí na zboží Crocs dopravu zdarma. Boty Crocs seženete také v oficiální prodejně v Praze na Chodově či v různých dalších prodejnách s obuvi. Prostřednictvím našeho portálu vám poradíme, jak ušetřit v Crocs.

Jak získat slevový kupón Crocs

Možností, jak získat slevový kupón Crocs je odběr newsletteru, kdy získáte 15% slevu na další nákup. Jediné, co pro to musíte udělat, je nakoupit zboží v minimální výši 50 euro.

Slevové kódy Crocs čas od času naleznete na sociálních sítích. Koupit Crocs můžete také v dalších eshopech s obuví, například eshop Spartoo nabízí slevový kód Crocs za odběr newsletteru nebo za vyplnění dotazníku o spokojenosti s eshopem.

Jak uplatnit slevový kód Crocs

Oficiální internetové stránky značky Crocs jsou v angličtině. Slevový kupón Crocs uplatníte po zvolení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kupon Crocs vepíšete do pole “Have a Promo Code?” vedle vybraného produktu na pravé straně obrazovky.

Slevový kupóny Crocs uplatníte na internetových stránkách. Kupón je lze uplatnit pouze za určitých podmínek, kterou může například být minimální hodnota objednávky.

Crocs

Cashback Crocs

Další způsob jak ušetřit, je nákup s aktivovanou funkcí cashback. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. Vrácení peněz při cashback se pohybuje v procentech. Mezi české cashback portály patří Tipli.cz, Refundo.cz a další.

Crocs cashback nenabízí žádný český portál. Naopak cashback můžete získat s portálem Mr. Rebates. S tímto cashbackem ušetříte až 5 % z ceny nákupu.

Slevy na Crocs – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Crocs nabízí oficiální internetové stránky Crocs v sekci SALE. U zvoleného produktu uvidíte jak původní cenu, tak cenu po slevě. Lze ušetřit až 60 %.

Za výhodné ceny nakoupíte na akci Black Friday. Crocs Black Friday probíhá zpravidla v měsíci listopad. Během této akce ušetříte až 30 % z hodnoty zboží.

Pokud vám nákup na stránkách Crocs přijde složitý, můžete využít jiné partnerské české obchody. Akce Black Friday nebo Crocs letní výprodeje probíhají také v obchodě Glami.cz.

Crocs doprava zdarma a cena poštovného

Obchod odesílá své výrobky ze zahraničí prostřednictvím mezinárodního dopravce GLS. Obvyklá doba doručení zásilky do České republiky je 4 až 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky.Zboží si můžete nechat zaslat i do jiné členské země Evropské unie.

Doručení vás vyjde na 4,95 euro. Crocs doprava zdarma je pouze u objednávek nad 75 euro.

Internetový obchod Crocs Den dopravy zdarma není v seznamu zapojených obchodů.

Pokud byste však chtěli ušetřit na dopravě, internetový obchod Zalando nabízí dopravu zdarma Crocs bez dalších podmínek.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • předem platební kartou Visa, Master Card, American Express,
  • předem prostřednictvím platby Paypal.

Crocs vrácení zboží

Obdržený kroksy si můžete v pohodlí doma vyzkoušet, a pokud by vám náhodou neseděly, nabízí Crocs vrácení zboží do 90 dnů. Zboží musí být nakoupené na stránkách obchodu a nesmí být obnošené. Crocs neproplácí poštovné. Obchod vám vrátí peníze do 10 pracovních dnů, a to bezhotovostně na bankovní nebo Paypal účet.

Pro jednodušší vrácení zboží doporučujeme vyplnit číslo objednávky a své příjmení zde. Po úspěšném zadání těchto údajů budete kontaktování obchodem s detailnějšími instrukcemi.

Crocs reklamace 2023

Crocs reklamace je možná do 2 let. Obchod nenabízí výměnu zboží, zákazník si místo toho je povinen vybrat nový produkt z nabídky obchodu na internetových stránkách.

Reklamační formulář není k dispozici, nicméně vše podstatné vyřešíte přes zákaznický servis.

Konkrétní adresu pro vrácení zboží vám sdělí až samotný prodejce po vyplnění nezbytných údajů o vaší objednávce.

Crocs kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů můžete obchod kontaktovat prostřednictvím komunikačních kanálů na Facebooku, Instragramu či Youtube. Crocs e-mail je websales@crocs.com. V případě dotazů můžete také zavolat zákaznickou linku. Crocs telefon je 0031 – 23 7411703. Své záležitosti můžete rovněž vyřešit na zákaznickém chatu non-stop, a to od pondělí do pátku.