CoolBoty

Ověřené slevové kódy CoolBoty pro říjen 2023​

100%
Internetový obchod CoolBoty se zaměřuje na prodej obuvi, cestovních kufrů a deštníků. Muži, ženy i děti mohou vybírat ze široké nabídky volnočasových tenisek, zimních bot nebo společenské obuvi. V nabídce kufrů si můžete vybrat z kufříků do letadel nebo z velkých cestovních kufrů. Produkty do obchodu dodávají značky jako Sprandi, Tamaris, HEAD a mnoho dalších. V rámci bonusového programu nabízí CoolBoty slevy na různý sortiment. Příležitostně můžete narazit na slevový kód CoolBoty. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má slevový kupón CoolBoty.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web CoolBoty ​

Jak ušetřit CoolBoty říjen 2023

Odkud jsou nejvíce cool boty? No přece z CoolBoty! A nejen boty.

Bonusový program aneb slevy do CoolBoty

Celý smysl bonusového programu spočívá se sbírání bodů za nákup. Tyto body se pak promění ve slevové kupóny CoolBoty a ty pak můžete vkládat do objednávek. Za každých utracených 20 Kč získáte 1 bod. A 1 bod znamená 1 koruna slevu do CoolBoty.

Jak budete nadále postupovat je na vás. Buď si body budete sbírat nebo je uplatníte hned v další objednávce.

Jak použít slevový kupón CoolBoty? Jakmile budete objednávat, tak zatrhnete možnost uplatnění slevových kupónu CoolBoty. Jedinou podmínkou pro sbírání je vytvořit si účet a registrovat se. Pak už nic nebrání využívat všech výhod.

Kontakty

Máte-li nějaké dotazy, připomínky, náměty nebo jednoduše potřebujete vědět, jak ušetřit na CoolBoty, pak neváhejte kontaktovat telefonní číslo 734 754 120, a to každý pracovní den od 8:00 do 15:30. Pokud preferujete mailovou komunikaci, pak můžete psát na na email info@CoolBoty

K dispozici je také adresa, na které můžete osobně odebírat či vracet zboří, případně reklamovat. Tato adresa je v Jindřichově Hradci na Ulici Jakubská 91/IV.

Posílat vzkazy můžete i přes kontaktní formulář. Funguje jednoduše, sem zapíšete vaše jméno a email a dotaz, například to, že žádáte o informaci, jak uplatnit slevový kupón CoolBoty.  reakce na vaši zprávu se  průběhu hodin či  dní objeví v emailové schránce.

Možnosti dopravy z CoolBoty

Během objednávání máte na výběr vybrat si z možností dopravy, která vám nejvíce vyhovuje. Osobní odběr v Jindřichově Hradci je zdarma a na tomto místě je také možnost zaplatit kartou v obchodě CoolBoty. Výhodou je také fakt, že na prodejně jsou zkušení obchodníci, kteří vám poradí nejen s výběrem, ale informují vás třeba i aktuálních slevách v CoolBoty a dalších akcích.

Česká pošta doveze balík přímo do ruky. Dopravné je 99 Kč. Zásilková společnost Geis si účtuje 89 Kč a rozváží v době mezi 9:00 až 18:00. Pokud jste v této době v práci, můžete zásilku objednat třeba na adresu vaší páce. Při ceně vyšší než 1500 Kč je doprava z CoolBoty zdarma.

Možnosti platby z CoolBoty

Z možností plateb z CoolBoty vybíráte z vícero možností. Využít lze elektronické peněženky GoPay, bankovních tlačítek nebo kartou online. Pak je k dispozici samozřejmě i platba převodem na účet, dodání se ale prodlouží o dobu, než je částka z vašeho učtu přepsána. Všechny možnosti jsou bezpečné a je jen na vás, kterou zvolíte. Společnost zasílá i na dobírku a to znamená, že zaplatíte až přepravci. K dopravnému si tedy za dobírku přičtěte ještě 30 Kč.

Nevyhovující velikost?

Pokud vm zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, je možné zažádat o výměnu zadarmo. Je potřeba poslat zboží na adresu COOL Trading s.r.o., Jakubská 91/IV, 377 01 Jindřichův Hradec a k tomu přiložit kopii faktury. Je nutné doplnit o informaci, za které zboží chcete vyměňovat a specifikovat barvu, velikost, značku a ideálně kód produktu.

Taktéž vracet zboží lze do 30 dní zadarmo a vy dostanete zpátky peníze.

Reklamace, jaké mám nároky?

Při koupi také jakéhokoliv produktu automaticky dostáváte záruční dobu 24 měsíců. Zboží, u kterého je uvedeno jinak, může mít i delší záruku. Zboží zasílejte společně s průvodním dopisem, který obsahuje také popis závady. Pokud máte registraci k účtu, je doporučováno vyplnit i online formulář k reklamaci.

Jak nakupovat

V úvodní červené liště vyfiltrujete, co hledáte. Seřazovat můžete podle ceny, velikosti nebo barvy a u jednotlivého produktu vždy vidíte aktuální slevy CoolBoty. Dále také vidíte, zda máte z CoolBoty dopravu zdarma nebo kolik vám do dopravy bez poplatků zbývá.  Pak už vás provází samotné stránky, vyberete možnosti dopravy a možnosti platby z CoolBoty a pak už vyplníte své údaje a v nadcházejících dnech se můžete těšit ze zásilky.