Collamedic

Ověřené slevové kódy Collamedic pro září 2023​

100%
E-shop, který vám nabízí produkty z mořského kolagenu, který má účinky na krásu. Šetřete při nákupu produktů Collamedic s akcemi a slevami, které pro vás vyhledává a publikuje portál SlevovéKódy.cz. K dispozcii je také doprava zdarma. Slevové kódy ani cashback Collamedic nepodporuje, na sociálních sítích můžete najít informace o akcích a soutěže o produkty této značky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Collamedic ​

Jak ušetřit Collamedic září 2023

Internetový obchod Collamedic nabízí kvalitní přírodní výživové doplňky z bioaktivního mořského rybího kolagenu. Collamedic sortiment zahrnuje kolagenové kapsle, séra, prášek, nápoje, tělová mléka.

Collamedic není jen prodejce, ale jedná se o českou výrobní firmu. V roce 2012 otevřela společnost nový výrobní a distribuční areál v Ústí nad Orlicí. K dispozici má moderní laboratorní vybavení pro výzkum a vývoj širokého portfolia produktů. Přípravky jsou zde vyráběny z exkluzivně dovážených kvalitních surovin. Ve výrobcích nenajdete žádné ropné produkty, parabeny a silikony.

Každý výrobek kosmetiky Collamedic je něčím výjimečný a má příznivé účinky na pleť, vlasy a nehty. Bioaktivní mořský kolagen se vstřebává až 1,5krát lépe než kolagen z jiných zdrojů. Collamedic je komplexní kolagenová terapie pro vaši krásu.

Mořský kolagen vyplňuje vrásky a zpevňuje pokožku. Pomáhá v boji se striemi a celulitidou. V mléku i séru najdete rovněž luxusní složky jako kyselinu hyaluronovou, patentované látky zpomalující stárnutí pleti, zvyšující hydrataci a podporující hedvábnost pokožky.

U každého výrobku nechybí podrobný popis. Můžete si tak detailně prostudovat složení, příznivé účinky, způsob užití.

Na e-shopu je v provozu každý pracovní den on-line chat. Pracovníci jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy týkající se výrobků a pomoci s nákupem.

Poradíme vám, jak ušetřit v  Collamedic. Ušetříte při nákupu akčních sad. Ke každé objednávce dostanete dárek. Lze využít dopravu zdarma. Slevové kódy Collamedic zatím neposkytuje. Na sociálních sítích Facebook a Instagram pořádá Collamedic pravidelné soutěže o zajímavé ceny.

Jak získat slevový kód Collamedic

V současné době nelze získat slevový kód Collamedic. Internetový obchod neuvolňuje slevové kupóny a nemá tak v nákupním košíku kolonku pro vložení slevového kódu.

Na našich stránkách SlevovéKódy.cz máme však platné slevové kupóny a výhodné nabídky do mnoha dalších obchodů. Ty pro vás pravidelně vyhledáváme a kontrolujeme. Můžete si zde před odesláním objednávky ověřit, zda právě váš nákup nemůže být levnější.

Jak uplatnit slevový kód Collamedic

Pokud e-shop Collamedic začne nabízet i výhody prostřednictvím slevových kupónů Collamedic, tak vás budeme o této skutečnosti informovat na stránkách Slevovékódy.cz. Nebude chybět ani podrobný návod, jak uplatnit slevový kód Collamedic.

Cashback Collamedic

Určitě je příjemné nakupovat na internetu a následně získat část svých peněz zpět. Přesně tak funguje cashback. V současné době však cashback Collamedic není možný, neboť internetový obchod nespolupracuje s žádným cashbackovým portálem.

U nás jsou populární cashback portály PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz,Tipli.cz a VratnéPeníze.cz. Tyto portály mají s určitými obchody smlouvu.

Pokud nejste zaregistrováni na cashbackovém portále, musíte tak před nákupem učinit. Některé portály vám při registraci na účet připíšou i vstupní bonus. Následně proklikněte do obchodu, ve kterém budete nakupovat a nakupujte jako obvykle. Po uskutečnění obchodu pak nakupujícímu přijde část zaplacené ceny zpět.

Collamedic slevy – výprodeje, Black Friday…

Upoutávka na zboží je na titulní straně. Collamedic slevy internetový obchod nabízí v podobě akčních sad, které finančně vyjdou levněji než jednotlivé produkty.

Jiné výprodeje Collamedic e-shop nepořádá.

Internetový obchod se zatím neúčastní oblíbených slevových akcí typu Collamedic Black Friday či Cyber Monday. Sledujte Facebook a Instagram a neuteče vám žádná novinka a produkt Collamedic, případně soutěže o hodnotné ceny.

Collamedic doprava zdarma a cena poštovného

Dopravnému se lze běžně vyhnout při zakoupení zboží nad 1 000 Kč a více, to potom je z e-shopu Collamedic doprava zdarma.

Cena dopravy při objednávce do 1 000 Kč:

  • Česká pošta – Balík do ruky od 85 Kč
  • PPL – Přepravní kurýr od 105 Kč
  • Zásilkovna – Výdejní místo od 35 Kč

Osobní převzetí zdarma je možné v provozovně firmy na adrese Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí (Po-Pá 8:00-16:00).

Za zboží můžete platit on-line kartou, přes platební bránu PayPal, hotově a dobírkou.

Collamedic vrácení zboží

Collamedic vrácení zboží bez udání důvodů umožňuje všem zákazníkům v zákonné lhůtě 14 dnů.

Pro odstoupení od kupní smlouvy vyplňte formulář, nepoužité zboží pečlivě zabalte a zašlete ho zpátky na adresu prodejce. Do balíku dejte i kopii dodacího listu a kompletní dodanou dokumentaci.

Pokud vám k nákupu byl poslán dárek, tak ten musíte rovněž vrátit zpět. Nezasílejte vrácené zboží na dobírku. Z hygienických důvodů není možné vrátit výrobek, který spotřebitel již otevřel.

Collamedic reklamace 2023

Na veškeré zboží nabízené prodávané eshopem se vztahuje záruční doba. V případě, že obdržíte vadné, nefunkční či poškozené zboží, tak oznamte zjištěné vady bez zbytečného odkladu.

Výrobek musíte zaslat zpět na adresu provozovny. Collamedic reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a vaše kontaktní údaje. K zásilce přiložte kopii prodejního dokladu (faktury).

Reklamovat nelze zboží, které je například zlevněno kvůli jeho vadám a zákazník je o tom jasně informován.

Osobně můžete reklamovat zboží na výdejně Collamedic: Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí.

Na vyřízení reklamace má internetový obchod 30 dnů.

Collamedic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Collamedic telefon: +420 725 111 288
Dostupnost: Po – Pá: 8,00 – 16,00 hod.

Collamedic adresa pro vrácení a výměnu zboží:
Global Nutrition s.r.o.
Vrbová 621
562 03 Ústí nad Orlicí

Collamedic e-mail: info@collamedic.cz