ČistéOblečení.cz

Nejlepší slevové kódy ČistéOblečení.cz říjen 2020

100%
Pokud chcete nebo potřebujete například do práce oblečení, které na sobě nemá žádné vzory ani potisky, tak právě pro vás je tu e-shop ČistéOblečení.cz. V jeho sortimentu najdete dětské, dámské a pánské oblečení z kvalitních materiálů a bez jakéhokoliv potisku. Slevový kód ČistéOblečení.cz bohužel zatím nenabízí. Ušetřit v ČistéOblečení.cz můžete při nákupu většího množství oblečení, kdy nejlevnější kus získáte zdarma, nechybí možnost dopravy zdarma nebo služba cashback.

Nejlepší slevové kódy ČistéOblečení.cz 2020

Cashback
2,8 %

Tipli + ČistéOblečení.cz = -2,8 % z nákupu!

ČistéOblečení.cz nabízí prostřednictvím Tipli cashback 2,8 % z celého nákupu bez DPH. Cashback je skvělým způsobem, jak maximálně ušetřit při nákupu. Nárok na cashback získáte po zaplacení objednávky, kterou provedete přes Tipli portál.
28
3
Chci slevu
Sleva
-2,8 %

Zlevněte si celý nákup! -> ČistéOblečení.cz

Sleva na celou vaši objednávku lze nyní získat od Tipli a to ve výši 2,8 %! Sleva je zcela zdarma a získáte jí zpětně po provedení nákupu na ČistéOblečení.cz skrze odkaz, který získáte skrze Tipli účet, který si zdarma založíte.
15
4
Chci slevu
Bez
poštovného!

ČistéOblečení.cz | Vybrané zboží s dopravou zdarma!

E-shop ČistéOblečení.cz nabízí dopravu zdarma k vybranému zboží. Toto zboží naleznete po rozkliknutí slevy. Dopravné zdarma také můžete získat nákupem za více než 1 499 Kč.
15
3
Chci slevu
Akce
4 + 1

Akce 4 +1 zdarma na ČistéOblečení.cz

Někdo se vyžívá v oblečení s divokými vzory, kdežto jiný zase preferuje čistou látku bez jakéhokoliv potisku. Jestliže se řadíte spíše k té druhé skupině a ve vašem šatníku by se triko s nápisy hledalo jen těžko, určitě zavítejte do internetového obchodu ČistéOblečení.cz, kde se budete doslova cítit jako v ráji. Žádný otravný potisk ani šílené vzory, pouze čisté oděvy. […]
24
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ČistéOblečení.cz ​

Jak ušetřit ČistéOblečení.cz 2020

Chcete oblečení bez zbytečných potisků? Obchod ČistéOblečení.cz vám to nabízí. V nabídce najdete dámské, pánské a dětské oblečení, jako trička, polokošile, mikiny, košile, bundy, tepláky nebo šortky.

Jednou z možností, jak ušetřit v ČistéOblečení.cz, je využít slevy. Poskytovatelé nabízejí pro ČistéOblečení.cz cashback. Poštovné zdarma v ČistéOblečení.cz při nákupu nad určitou hodnotu nechybí.

Kamennou prodejnu ČistěOblečení.cz nemá, zboží lze objednat pouze online, můžete si ho však vyzvednout ve Cvikově.

Jak získat slevový kupón ČistéOblečení.cz

Slevové kupóny ČistéOblečení nepodporuje. Využít můžete pouze slevy, které ČistéOblečení.cz nabízí na hlavní stránce.

V rámci slevových akcí Black Friday, Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes nenabízí ČistéOblečení.cz slevový kupón.

Pokud začne v budoucnu ČistéOblečení.cz slevové kupóny využívat, tak se o tom na Slevovékódy.cz dozvíte, můžete se přihlásit k odběru newsletteru, aby vám žádná akce neunikla.

Jak uplatnit slevový kód ČistéOblečení.cz

Radu, jak získat slevový kód ČistéOblečení.cz, zde nenajdete. ČistéOblečení.cz slevové kódy nevyužívá. Pokud by v budoucnu začal obchod slevové kódy využívat, tak vás o tom budeme zde informovat.

U slevových kódu je důležité zkontrolovat jejich podmínky před uplatněním. Často mají slevové kódy nějaké omezení, jako je minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo jsou určeny pouze na určitý druh nebo značku zboží.

Cashback ČistéOblečení.cz

4 % získat bonus 60 Kč4 % získat bonus 50 Kč2,8 % získat bonus 100 Kč

Plná peněženka, Refundo nebo Tipli nabízejí pro ČistéOblečení.cz cashback. Plná peněženka a Refundo nabízí 4 % zpět z vašeho nákupu. Tipli vám dá zpět z vašeho nákupu 2,8 %. Vratné peníze pro ČistéOblečení.cz cashback nenabízí.

Pro využití cashbacku se stačí zaregistrovat u poskytovatele, prokliknout se do e-shopu a vytvořit objednávku, za kterou vám po jejím převzetí budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat poslat na váš bankovní účet.

ČistéOblečení.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Využít můžete v ČistéOblečení slevy. Příkladem je v ČistéOblečení.cz akce, kdy při nákupu pěti produktů, označených symbolem “4+1 zdarma“ získáte pátý nejlevnější produkt zdarma.

Všem známou akci Black Friday ČistéOblečení.cz nepodporuje. Ani akci Nákupy OnaDnes ČistéOblečení.cz nevyužívá. Mezi zúčastněnými obchody akce Dny Marianne ČistéOblečení.cz také nenajdete.

ČistéOblečení.cz doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 1 499 Kč je v ČistéOblečení.cz doprava zdarma. Pokud si zakoupíte alespoň jeden produkt označený symbolem “Doručení zdarma“, tak vám dá ČistéOblečení.cz poštovné zdarma na celou objednávku.

Možnosti a ceny doručení při nižší hodnotě objednávky:

  • Kurýr: 99 Kč
  • Zásilkovna: 69 Kč

Platba je možná na dobírku, on-line přes platební bránu GoPay nebo rychlým převodem. V případě platby na dobírku si připlatíte 30 Kč.

ČistéOblečení.cz vrácení zboží

Do 14 dnů od převzetí zboží umožňuje ČistéOblečení.cz vrácení zboží.

Pro vrácení zboží si zde stáhněte, vytiskněte a vyplňte ČistéOblečení.cz formulář pro vrácení zboží, kde uveďte seznam produktů, které chcete vrátit a číslo bankovního účtu. Formulář společně se zbožím důkladně zabalte, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození a následně odešlete přepravní společností na adresu v kontaktech níže.

ČistéOblečení.cz reklamace 2020

Reklamace ČistéOblečení.cz vyřizuje v rámci záruční lhůty 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. V případě zakoupení použitého zboží se záruční lhůta zkracuje na 12 měsíců.

V případě reklamace stačí zboží zabalit a do balíčku přiložit kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, kontaktními údaji na vás a číslem bankovního účtu pro případné vrácení peněz. Kompletní balíček pak stačí odeslat na adresu níže.

ČistéOblečení.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy využijte ČistéOblečení.cz telefon 728 276 149.

V případě písemných dotazů použijte ČistéOblečení.cz e-mail obchod@cisteobleceni.cz.

Adresa Čisté Oblečení.cz:

ČistéOblečení.cz
RICOM secure s.r.o.
Tovární 319
Cvikov