Cinestar

Slevový kupón Cinestar duben 2021

100%
Cinestar je společnost provozující síť 12 multikin. Kina se nacházejí ve velkých nákupních centrech. V rámci filmových premiér pořádá Cinestar pravidelně řadu speciálních akcí. Pro náročné klienty také nabízí speciální salónek a kino Gold Class. Při častých návštěvách kina se vyplatí registrovat se do klubu Cinestar a využívat další slevy Cinestar. Společnost také vydává slevové kódy Cinestar. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Cinestar.

Aktuální slevový kód Cinestar 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
věrnostní
slevy

Cinestar Club: sleva na vstupném a jiné výhody

Vstupte do Věrnostního Clubu a využívejte všech výhod, které s členstvím souvisí. Kromě okamžité Cinestar slevy na vstupném 20 Kč, můžete získat odměny za nasbírané body. Ke vstupu do Clubu není potřeba slevový kód Cinestar, stačí vyplnit přihlášku on-line nebo přímo na pokladně jakéhokoliv kina Cinestar.
15
13
Chci slevu
vstupné
se slevou

Rodinné vstupné se slevou | Cinestar

Dopřejte si příjemný rodinný zážitek a navíc se slevou od Cinestar. Všechna kina totiž nabízí zvýhodněné vstupné pro rodiny. Toto vstupné je určeno max. pro 4 osoby, z nichž musí být aspoň jeden dospělý a jedno dítě. K nákupu se slevou není potřeba žádný slevový kupon Cinestar.
18
8
Chci slevu
sleva
na vstupné

Využijte slevu na základní vstupné » Levné pondělí v Cinestar

Každé pondělí můžete navštívit Vámi zvolený film se slevou od Cinestar. Sleva platí na 2D i 3D filmy. K získání výhody není potřeba slevový kód Cinestar, sleva bude odečtena automaticky.
24
21
Chci slevu
výhodná
sleva

Cinestar → sleva na vstupné pro studenty, seniory, ZTP

Navštivte některé z 12-ti kin a využijte Cinestar slevu na vstupném pro studenty, seniory a ZTP. Při nákupu není potřeba žádný slevový kupon Cinestar, sleva bude odečtena po předložení dokladu, který prokazuje nárok na Cinestar slevu.
28
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Cinestar ​

Jak ušetřit Cinestar 2021

S multikinem Cinestar se u nás můžete setkat již od roku 2001 a nyní jich v České republice naleznete třináct. Přehled všech multikin včetně programů naleznete na internetových stránkách Cinestar.cz, kde můžete také shlédnout trailery k jednotlivým filmům.

Zajděte si do kina a relaxujte v jednom z kin Cinestar se slevou s využitím slevových kupónů Cinestar.

Slevy a slevové kupóny Cinestar

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Cinestar, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit vstupenky a při nákupu v Cinestar ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Cinestar

Pokud chcete při nákupu vstupenek v Cinestar ušetřit, tak Cinestar nabízí mnoho možností jak pořídit vstupenky za zvýhodněných podmínek. Máte možnost nakoupit nejen vstupenky se slevou Cinestar, získávat výhody a slevové kupóny Cinestar za přihlášení newsletteru, využívat výhody a speciální slevy Cinestar pro registrované zákazníky a mnoho dalších výhodných akcí a slev Cinestar.

Registrace k odběru newsletteru Cinestar

Pokud se registrujete k odběru novinek Cinestar, tak budete pravidelně dostávat program kina a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách v Cinestar. Cinestar pořádá zajímavé akce a slevy Cinestar a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Cinestar jsou registrovaní zákazníci informováni zejména prostřednictvím e-mailu.

CineStar Club

Choďte se bavit a sbírejte body za Vaše nákupy a s Cinestar šetřete. Díky členství v CineStar Clubu na Vás čeká mnoho zajímavých akcí a slev Cinestar. Těšit se můžete například na speciální předpremiéry pouze pro členy Clubu, soutěže o filmové ceny a třeba i dárky k narozeninám. Navíc můžete Vaše nasbírané body proměnit za vstupenky a občerstvení zdarma. Mimo to, díky členství v CineStar Clubu získáte okamžitou slevu Cinestar na vstupném v hodnotě 20 Kč. Poplatek za členství je pouhých 70 Kč ročně.

Dárkové poukázky

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak dárkovým slevovým kupónem Cinestar ušetříte mnoho času a energie a určitě jeho darováním uděláte velkou radost. Navíc mimo nákupu dálkových slevových kupónů Cinestar na představení, můžete zakoupit také slevové kupóny Cinestar na občerstvení a tím ještě více zpříjemnit obdarovanému pobyt v kině.

Akce

Cinestar pořádá nejrůznější akce a slevy Cinestar. O těchto akcích a slevách Cinestar se informujte přímo v Cinestar nebo se podívejte do záložky „Akce“ na internetových stránkách Cinestar, kde naleznete aktuální přehled. Nákupem vstupenek v rámci těchto akcí v Cinestar ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv speciální slevový kupón Cinestar.

Gold Class v Cinestar Anděl

Vychutnejte si svůj film ve VIP zóně. Cinestar Anděl pro Vás připravil dva sály s pohodlnými sedačkami s možností využití přilehlého salónku a baru.

Facebook a další sociální sítě Cinestar

Sledujte Cinestar na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Cinestar, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Cinestar

Vstupenky na předstvení v Cinestar můžete zakoupit na pokladně daného kina nebo zvolit nákup on-line. Nákup on-line vstupenek v Cinestar je velmi pohodlný a rychlý a určitě ho zvládnete do pár minut. Stačí si jen vybrat představení, kino a čas. Poté si vyberete, zda chcete vstupenky pouze rezervovat nebo je rovnou nakoupíte on-line. Při rezervaci si pouze rezervujete místa, ale vstupenky zakoupíte na pokladně kina nejpozději 30 minut před začátkem představení.  V případě zakoupení vstupenek on-line si vyberete druh vstupenky, vyberete si místa a následně zvolíte způsob platby. Můžete si také objednat občerstvení. Následně vyplníte osobní údaje a objednávku dokončíte. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Cinestar nezapomeňte jej uplatnit. Pokud máte slevový kód Cinestar ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Cinestar zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. Pokud jste v Cinestar zaregistrovaní, tak se nezapomeňte přihlásit, ať nepřijdete o své výhody a slevy Cinestar. Členové Cinema City Clubu získávají z každé transakce slevu Cinema City a to v podobě 15 % zpět z transakce na členskou kartu ve formě bodů. K nákupu můžete využít také mobilní aplikaci Coolticket a vyhnete se frontám na pokladně a navíc získáte slevu Cinestar v hodnotě 10 % z ceny nákupu v podobě bodů, což je stejné množství jako při nákupu na pokladně a tak o své body, výhody a slevy Cinestar nepřijdete.

Platba v Cinestar

Zaplatit můžete na pokladně v hotovosti, platební kartou nebo vybranými poukázkami. V případě nákupu vstupenek on-line zaplatíte pohodlně Vaší platební kartou on-line, vybranými poukázkami při splnění podmínek platby nebo pomocí mobilní aplikace.