Cinestar

Ověřené slevové kódy Cinestar pro červen 2024​

100%
Cinestar je společnost provozující síť 12 multikin. Kina se nacházejí ve velkých nákupních centrech. V rámci filmových premiér pořádá Cinestar pravidelně řadu speciálních akcí. Pro náročné klienty také nabízí speciální salónek a kino Gold Class. Při častých návštěvách kina se vyplatí registrovat se do klubu Cinestar a využívat další slevy Cinestar. Společnost také vydává slevové kódy Cinestar. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Cinestar.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Cinestar ​

Jak ušetřit Cinestar červen 2024

S multikinem Cinestar se u nás můžete setkat již od roku 2001 a nyní jich v České republice naleznete třináct. Přehled všech multikin včetně programů naleznete na internetových stránkách Cinestar.cz, kde můžete také shlédnout trailery k jednotlivým filmům.

Zajděte si do kina a relaxujte v jednom z kin Cinestar se slevou s využitím slevových kupónů Cinestar.

Slevy a slevové kupóny Cinestar

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Cinestar, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit vstupenky a při nákupu v Cinestar ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Cinestar

Pokud chcete při nákupu vstupenek v Cinestar ušetřit, tak Cinestar nabízí mnoho možností jak pořídit vstupenky za zvýhodněných podmínek. Máte možnost nakoupit nejen vstupenky se slevou Cinestar, získávat výhody a slevové kupóny Cinestar za přihlášení newsletteru, využívat výhody a speciální slevy Cinestar pro registrované zákazníky a mnoho dalších výhodných akcí a slev Cinestar.

Registrace k odběru newsletteru Cinestar

Pokud se registrujete k odběru novinek Cinestar, tak budete pravidelně dostávat program kina a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách v Cinestar. Cinestar pořádá zajímavé akce a slevy Cinestar a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Cinestar jsou registrovaní zákazníci informováni zejména prostřednictvím e-mailu.

CineStar Club

Choďte se bavit a sbírejte body za Vaše nákupy a s Cinestar šetřete. Díky členství v CineStar Clubu na Vás čeká mnoho zajímavých akcí a slev Cinestar. Těšit se můžete například na speciální předpremiéry pouze pro členy Clubu, soutěže o filmové ceny a třeba i dárky k narozeninám. Navíc můžete Vaše nasbírané body proměnit za vstupenky a občerstvení zdarma. Mimo to, díky členství v CineStar Clubu získáte okamžitou slevu Cinestar na vstupném v hodnotě 20 Kč. Poplatek za členství je pouhých 70 Kč ročně.

Dárkové poukázky

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak dárkovým slevovým kupónem Cinestar ušetříte mnoho času a energie a určitě jeho darováním uděláte velkou radost. Navíc mimo nákupu dálkových slevových kupónů Cinestar na představení, můžete zakoupit také slevové kupóny Cinestar na občerstvení a tím ještě více zpříjemnit obdarovanému pobyt v kině.

Akce

Cinestar pořádá nejrůznější akce a slevy Cinestar. O těchto akcích a slevách Cinestar se informujte přímo v Cinestar nebo se podívejte do záložky „Akce“ na internetových stránkách Cinestar, kde naleznete aktuální přehled. Nákupem vstupenek v rámci těchto akcí v Cinestar ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv speciální slevový kupón Cinestar.

Gold Class v Cinestar Anděl

Vychutnejte si svůj film ve VIP zóně. Cinestar Anděl pro Vás připravil dva sály s pohodlnými sedačkami s možností využití přilehlého salónku a baru.

Facebook a další sociální sítě Cinestar

Sledujte Cinestar na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Cinestar, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Cinestar

Vstupenky na předstvení v Cinestar můžete zakoupit na pokladně daného kina nebo zvolit nákup on-line. Nákup on-line vstupenek v Cinestar je velmi pohodlný a rychlý a určitě ho zvládnete do pár minut. Stačí si jen vybrat představení, kino a čas. Poté si vyberete, zda chcete vstupenky pouze rezervovat nebo je rovnou nakoupíte on-line. Při rezervaci si pouze rezervujete místa, ale vstupenky zakoupíte na pokladně kina nejpozději 30 minut před začátkem představení.  V případě zakoupení vstupenek on-line si vyberete druh vstupenky, vyberete si místa a následně zvolíte způsob platby. Můžete si také objednat občerstvení. Následně vyplníte osobní údaje a objednávku dokončíte. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Cinestar nezapomeňte jej uplatnit. Pokud máte slevový kód Cinestar ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Cinestar zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. Pokud jste v Cinestar zaregistrovaní, tak se nezapomeňte přihlásit, ať nepřijdete o své výhody a slevy Cinestar. Členové Cinema City Clubu získávají z každé transakce slevu Cinema City a to v podobě 15 % zpět z transakce na členskou kartu ve formě bodů. K nákupu můžete využít také mobilní aplikaci Coolticket a vyhnete se frontám na pokladně a navíc získáte slevu Cinestar v hodnotě 10 % z ceny nákupu v podobě bodů, což je stejné množství jako při nákupu na pokladně a tak o své body, výhody a slevy Cinestar nepřijdete.

Platba v Cinestar

Zaplatit můžete na pokladně v hotovosti, platební kartou nebo vybranými poukázkami. V případě nákupu vstupenek on-line zaplatíte pohodlně Vaší platební kartou on-line, vybranými poukázkami při splnění podmínek platby nebo pomocí mobilní aplikace.