Chopsticks.cz

3× slevový kód Chopsticks.cz pro leden 2022

100%
Eshop Chopsticks.cz se specializuje na produkty ze širokého sortimentu asijských pokrmů. K dispozici jsou potraviny, suroviny pro přípravu i další příslušenství jako nože, sushi sety, stylové asijské dekorace a mnoho dalších produktů. Chopsticks.cz také nabízí B2B spolupráci.  Výhodami pro zákazníky je možnost dopravy zdarma nebo cashback.

Nejlepší slevové kódy Chopsticks.cz 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Chopsticks.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Chopsticks.cz.
Chci 300 Kč
Akční
nabídky

Akční nabídka: Chopsticks.cz

Kupte si vybrané předměty z akční nabídky eshopu Chopsticks.cz a ušetřete až 30 %. Stačí si vybrat zboží, u každého obrázku uvidíte štítek s výší slevy. K získání těchto slev už nemusíte zadávat žádné kupony, protože je započtena v zobrazené ceně zboží. K dispozici jsou nudle, pasty, koření a desítky dalších produktů.
22
1
Chci slevu
2%
cashback

Cashback 2 % od Tipli do Chopsticks.cz

Registrujte se na Tipli a získejte cashback Chopsticks.cz. Cashback portál Tipli nabízí možnost získat peníze zpět z partnerských eshopů. Pro Chopsticks.cz je tak možnost mít zpět 2 % z ceny vaší objednávky, které vám Tipli uloží na konto, odkud je můžete převést na bankovní účet.
30
3
Chci slevu
Bezplatná
doprava

Doručení zdarma z Chopsticks.cz – na nákupy nad 1 499 Kč

Když nakoupíte nad 1 499 Kč v eshopu Chopsticks.cz, můžete si nechat asijské speciality doručit domů zdarma. Obchod využívá služby PPL, Zásilkovny a České pošty. K dispozici je také bezplatné osobní vyzvednutí a kromě toho je možnost dopravy zdarma i na Slovensko.
28
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Chopsticks.cz ​

Jak ušetřit Chopsticks.cz leden 2022