České plenky

Slevový kupón České plenky listopad 2020

100%
Obchod České plenky nabízí plenky a širokou nabídku dalších potřeb pro miminka. Dodání do 48 hodin, Možnost získat pro objednávku dopravné zdarma. Nabídka vzorkového balení. E-shop můžete sledovat na Instagramu. Vlastní blog. Trvalá kategorie akce. Výhodná množstevní balení. Pokud máte slevový kupón České plenky, pak ho nezapomeňte uplatnit v nákupním košíku.

Aktuální slevový kód České plenky 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
3% Tipli
cashback!

Cashback Tipli >> České plenky

Na České plenky můžete ušetřit s cashbackem od Tipli. Cashback nabízí 3 % z ceny nákupu zpět. Pro získání cashbacku jednoduše nakupte přes stránky a portál Tipli. Cashback je zcela zdarma.
9
2
Chci slevu
-3 %
z nákupu!

České plenky | 3% sleva na celý nákup!

Ušetřte při nákupu v e-shopu České plenky 3 % z ceny objednávky bez DPH. Slevu získáte, pokud nakoupíte přes Tipli. Tento portál slevu zprostředkovává.
23
4
Chci slevu
Doprava
Zdarma

Doprava zdarma na České plenky

S příchodem dětí se můžete těšit nejen na nezapomenutelné chvíle plné radosti a lásky, ale taktéž na celou řadu starostí. Sem patří například nákup různých pomůcek, bez nichž se při péči o miminko rozhodně neobejdete. V internetovém obchodě České plenky naleznete širokou nabídku produktů pro menši i větší děti, a navíc jako bonus nemusíte platit poštovné. […]
19
4
Chci slevu
Získejte
slevu

České plenky »» 5% sleva

Staňte se členem SuperMámaTáta klubu a získejte tuto slevu pro vaše objednávky. Do tohoto klubu se dostanete na stránkách obchodu. Budete potřebovat pouze e-mailovou adresu.
23
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web České plenky ​

Jak ušetřit České plenky 2020