Česká pojišťovna

Nejlepší slevové kódy Česká pojišťovna září 2021

100%
Česká pojišťovna patří mezi největší pojišťovací společnosti v České republice. Společnost nabízí velké množství pojištění od cestovního pojištění, přes pojištění majetku nebo zvířat až po životní a úrazové pojištění. Pojištění si můžete sjednat také online a ušetřit zajímavé částky. Nabídka slev Česká Pojišťovna se obměňuje v závislosti na okolnostech. Na internetu můžete narazit také na promo slevové kódy Česká Pojišťovna. Náš web pro Vás má připravený slevový kupón Česká Pojišťovna.

Nejlepší slevové kódy Česká pojišťovna 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Česká pojišťovna

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
50 %
sleva

Cestovní pojištění s rodinnou slevou ← Česká pojišťovna

Milujete cestování a chvíle s rodinou? Se slevovým kupónem Česká pojišťovna nyní můžete skloubit obojí a ještě ušetřit až 50 %! Rodinné pojištění vás právě vyjde levněji než pojištění každého člena zvlášť.
24
4
Chci slevu
10 %
sleva

Česká pojišťovna: Sleva 10 % na cestovní pojištění online

Jedete zanedlouho na dovolenou nebo razíte do světa a nemáte čas si jít vyřídit cestovní pojištění? Nyní se slevovým kupónem Česká pojišťovna při sjednání cestovního pojištění online získáte dokonce slevu 10 %! Vše vyřídíte z pohodlí domova a ještě ušetříte!
9
2
Chci slevu
10%
sleva

ČSOB Pojišťovna: cestovní pojištění pro celou rodinu se slevou 10%

Cestujete do zahraničí s celou rodinou a hledáte kvalitní levné pojištění? U ČSOB Pojišťovny získáte kvalitní produkt cestovního pojištění se slevou 10%. Pokud uzavřete rodinné pojištění ušetříte až 39% oproti běžnému pojištění pro jednotlivce. K pojištění získáte automaticky nadstandardní asistenční služby. Slevu 10% získáte při uzavření on-line bez nutnosti zadávat slevový kód.
16
2
Chci slevu
10%
sleva

Česká pojišťovna: sleva 10% na pojištění na Mazlíček

Onemocní vám váš mazlíček a děsíte se sumy za léčení u veterináře? Není nic snadnější než si psa nebo kočku pojistit pro případ léčení nebo hospitalizace včetně zodpovědnosti za škodu. Slevu u České pojišťovny získáte pokud zadáte slevový kód České pojišťovny a vše můžete vyřídit z pohodlí domova bez nutnosti osobní schůzky na pobočce.
17
4
Chci slevu
15%
sleva

Česká pojišťovna: sleva 10% na úrazové pojištění

Úraz vás nezaskočí! Stačí si sjednat úrazové pojištění se slevou u České pojišťovny. Pokud zadáte slevový kód České pojišťovny získáte úrazové pojištění nonstop po celém světě. Navíc získáte úhradu hospitalizace v nemocnici a peníze za kažký den léčení i bez neschopenky.
27
2
Chci slevu
15%
sleva

Pojištění zodpovědnosti se slevou 15% ← Česká pojišťovna

Potřebujete pojištění zodpovědnosti? Využijte jedinečnou nabídku slevy u České pojišťovny. Pokud zadáte slevový kód České pojišťovny získáte pojištění zodpovědnosti se slevou 15%. Pojištění se vztahuje na všechny členy domácnosti včetně škod způsobených domácími mazlíčky a navíc počet událostí za rok není omezen a můžete využít až dvojnásobek limitu plnění.
21
4
Chci slevu
20%
sleva

Pojištění majetku u České pojišťovny se slevou 20%

Chcete si kvalitně pojistit vaši nemovitost? Využijte slevu u České pojišťovny na komplexní pojištění Můj majetek. Pokud zadáte slevový kód České pojišťovny získáte kromě pojištění vaší nemovitosti i pojištění vybavení domácnosti, pojištění odpovědnosti občana za škodu, možnost připojištění atypických předmětů a nonstop asistenční službu. Vše získáte se slevou 20%!
14
4
Chci slevu
20%
sleva

Havarijní pojištění se slevou 20 % ← Česká pojišťovna

Při cestování vaším vozem se nemusíte bát, že při dopravní nehodě vás oprava vozu bude stát celé vaše úspory! V klidu z domova si můžete sjednat havarijní pojištění sle slevou 20% u České pojišťovny. Po zadání kódu České pojišťovny získáte v ceně non stop asistenční službu a bonus až 50% za jízdu bez nehod.
15
3
Chci slevu
20%
sleva

Česká pojišťovna: sleva 20% na povinné ručení

Ušetřete na sjednání povinného ručení! Pokud chcete získat slevu 20% na povinné ručení vašeho vozu stačí zadat slevový kód České pojišťovny a z pohodlí domova máte vše vyřízeno. Navís získáváte non stop asistenční službu se širokou sítí servisních parnerů. Užívejte si cest v klidu a při nehodě máte vše jednoduše zařízeno.
16
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Česká pojišťovna ​

Jak ušetřit Česká pojišťovna září 2021

Česká pojišťovna je pojišťovnou, která nabízí všechna klasická pojištění, a to od pojištění majetku přes cestovní připojištění až po havarijní pojištění. Na internetových stránkách pojišťovny si dokonce můžete uvedená pojištění sjednat online.

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovna, která vychází vstříc dnešním rozmanitým potřebám občanů i firem ohledně životního a neživotního pojištění. Na českém trhu pojišťovna působí od roku 1991 a řadí se k nejsilnějším pojišťovnám na českém trhu. Česká pojišťovna disponuje také kamennými pobočkami, které naleznete po celé České republice.

Na portálu Slevovékódy.cz najdete výhodné slevy Česká pojišťovna. Potěšíte nejen sebe, ale také vaší peněženku a Váš život bude bezpečnější.

Jak uplatnit slevový kupón na Česká pojišťovna

Slevový kód Česká pojišťovna získáet po rozkliknutí zvoleného pole z portálu. Slevový kupón můžete uplatnit při online objednávce vybraného pojištění České pojišťovny.

Slevový kód Česká pojišťovna si zkopírujte a vložte do pole k tomu určenému při objednávce zvoleného pojištění v prvním kroku při zadávání osobních údajů.

Sleva Česká pojišťovna bude odečtena z částky pojistného a vy následně uvidíte finální ceny produktu.

Aktuální slevy na Česká pojišťovna

U České pojišťovny můžete narazit také na různé akční nabídky nebo výhodné slevy. Aktuální slevy Česká pojišťovna nabízí prostřednictvím zřízení pojištění online, např. cestovní pojištění získáte se slevou až 20 %. Slevy Česká pojišťovna nabízí také pro studenty nebo při sjednání více produktů v jednom balíčku.

Platba na Česká pojišťovna

Při sjednání online pojištění můžete zaplatit prostřednictvím online platby. Pokud uskutečníte nákup na pobočce, můžete zaplatit za sjednání vybraného pojištění také v hotovosti nebo platební kartou. Všechny druhy plateb jsou na Česká pojišťovna zdarma.

Doprava zdarma není vzhledem k poskytovaným službám k dispozici.

Nákup na Česká pojišťovna

Česká pojišťovna disponuje mnoha oceněními a certifikáty. Mezinárodní ratingová agentura A.M.Best potvrdila České pojišťovně rating finanční síly na úrovni „A“.

Nabídka pojišťovny je velmi rozmanitá. S Českou pojišťovnou si můžete sjednat pojištění v oblastech každodenního života – auto, cestování, život, majetek, odpovědnost, mazlíček, úraz a chata.

Podnikatelé mají možnost výhodně pojistit majetek a odpovědnost, svá vozidla, zemědělství a lesy či různá finanční rizika.

Pro sjednání všech druhů pojištění je pro Vás k dispozici infolinka Česká pojišťovna 241 114 114, která je vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Škody lze hlásit 24 hodin denně. V případě dotazů můžete také využít kontaktní formulář.