Česká pojišťovna

Ověřené slevové kódy Česká pojišťovna pro červenec 2024​

100%
Česká pojišťovna patří mezi největší pojišťovací společnosti v České republice. Společnost nabízí velké množství pojištění od cestovního pojištění, přes pojištění majetku nebo zvířat až po životní a úrazové pojištění. Pojištění si můžete sjednat také online a ušetřit zajímavé částky. Nabídka slev Česká Pojišťovna se obměňuje v závislosti na okolnostech. Na internetu můžete narazit také na promo slevové kódy Česká Pojišťovna. Náš web pro Vás má připravený slevový kupón Česká Pojišťovna.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Česká pojišťovna ​

Jak ušetřit Česká pojišťovna červenec 2024

Česká pojišťovna je pojišťovnou, která nabízí všechna klasická pojištění, a to od pojištění majetku přes cestovní připojištění až po havarijní pojištění. Na internetových stránkách pojišťovny si dokonce můžete uvedená pojištění sjednat online.

Česká pojišťovna je univerzální pojišťovna, která vychází vstříc dnešním rozmanitým potřebám občanů i firem ohledně životního a neživotního pojištění. Na českém trhu pojišťovna působí od roku 1991 a řadí se k nejsilnějším pojišťovnám na českém trhu. Česká pojišťovna disponuje také kamennými pobočkami, které naleznete po celé České republice.

Na portálu Slevovékódy.cz najdete výhodné slevy Česká pojišťovna. Potěšíte nejen sebe, ale také vaší peněženku a Váš život bude bezpečnější.

Jak uplatnit slevový kupón na Česká pojišťovna

Slevový kód Česká pojišťovna získáet po rozkliknutí zvoleného pole z portálu. Slevový kupón můžete uplatnit při online objednávce vybraného pojištění České pojišťovny.

Slevový kód Česká pojišťovna si zkopírujte a vložte do pole k tomu určenému při objednávce zvoleného pojištění v prvním kroku při zadávání osobních údajů.

Sleva Česká pojišťovna bude odečtena z částky pojistného a vy následně uvidíte finální ceny produktu.

Aktuální slevy na Česká pojišťovna

U České pojišťovny můžete narazit také na různé akční nabídky nebo výhodné slevy. Aktuální slevy Česká pojišťovna nabízí prostřednictvím zřízení pojištění online, např. cestovní pojištění získáte se slevou až 20 %. Slevy Česká pojišťovna nabízí také pro studenty nebo při sjednání více produktů v jednom balíčku.

Platba na Česká pojišťovna

Při sjednání online pojištění můžete zaplatit prostřednictvím online platby. Pokud uskutečníte nákup na pobočce, můžete zaplatit za sjednání vybraného pojištění také v hotovosti nebo platební kartou. Všechny druhy plateb jsou na Česká pojišťovna zdarma.

Doprava zdarma není vzhledem k poskytovaným službám k dispozici.

Nákup na Česká pojišťovna

Česká pojišťovna disponuje mnoha oceněními a certifikáty. Mezinárodní ratingová agentura A.M.Best potvrdila České pojišťovně rating finanční síly na úrovni „A“.

Nabídka pojišťovny je velmi rozmanitá. S Českou pojišťovnou si můžete sjednat pojištění v oblastech každodenního života – auto, cestování, život, majetek, odpovědnost, mazlíček, úraz a chata.

Podnikatelé mají možnost výhodně pojistit majetek a odpovědnost, svá vozidla, zemědělství a lesy či různá finanční rizika.

Pro sjednání všech druhů pojištění je pro Vás k dispozici infolinka Česká pojišťovna 241 114 114, která je vám k dispozici v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Škody lze hlásit 24 hodin denně. V případě dotazů můžete také využít kontaktní formulář.