Čedok

3× slevový kód Čedok pro prosinec 2021

100%
Čedok patří mezi největší cestovní kanceláře v České republice. Společnost nabízí velké množství zájezdů do známých i exotických destinací, zájezdy po Česku nebo zprostředkovává vytvoření dovolené na míru, pokud si nemůžete vybrat ze široké nabídky. Slevy Čedok na zájezdy jsou pravidelně obměňovány a je jich značné množství. Společnost také příležitostně vydává slevový kód Čedok. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený slevový kupón Čedok.

Nejlepší slevové kódy Čedok 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Čedok

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Čedok.
Chci 300 Kč
aktuální nabídka
Last Minute Čedok

Last Minute s exkluzivní slevou = Čedok

I vy si můžete vybrat z více než stovky aktuálních Last Minute v cestovní kanceláři Čedok, některé navíc s atraktivní slevou! Sháníte letenku do Řecka? Chcete jet autobusem? Nebo dojet třeba do Chorvatska vlastním autem? Dovolené na poslední chvíli jsou velice populární a bývá tak o ně veliký zájem. Nepropásněte žádnou nabídku a užijte si svoji dovolenou na […]
19
5
Chci slevu
věrnostní program
Club Čedok

Club Čedok → nadstandartní slevy letenek pro členy

Pokud jste držiteli karty Club Čedok, můžete si užívat nadstandartní slevy a řadu dalších výhod s věrnostním programem Club Čedok! Každý držitel členské karty Club Čedok totiž může čerpat, při zakoupení vybraného zahraničního zájezdu, věrnostní slevu Čedok, která je o 2 % vyšší, než sleva pro všechny další zákazníky cestovní kanceláře Čedok. Mezi další výhody se počítá […]
14
2
Chci slevu
aktuální katalogy
Čedok

Čedok | aktuální nabídka letenek on-line

Vyberte si svoji vysněnou dovolenou v některém z katalogů cestovní kanceláře Čedok pěkně on-line! Nejenže narazíte na zajímavé nabídky letenek, ale mohou se vám hodit i aktuální informace o cestování dětí zdarma či parkování přímo u letiště. Navíc pokud zakoupíte zájezd v předprodeji, můžete s Čedok i ušetřit, neboť jsou poskytovány např. výhodné slevy právě při zakoupení letenek v předprodeji.
23
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Čedok ​

Jak ušetřit Čedok prosinec 2021