Čedok

Nejlepší slevové kódy Čedok červenec 2021

100%
Čedok patří mezi největší cestovní kanceláře v České republice. Společnost nabízí velké množství zájezdů do známých i exotických destinací, zájezdy po Česku nebo zprostředkovává vytvoření dovolené na míru, pokud si nemůžete vybrat ze široké nabídky. Slevy Čedok na zájezdy jsou pravidelně obměňovány a je jich značné množství. Společnost také příležitostně vydává slevový kód Čedok. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený slevový kupón Čedok.

Nejlepší slevové kódy Čedok 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Čedok

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
aktuální nabídka
Last Minute Čedok

Last Minute s exkluzivní slevou = Čedok

I vy si můžete vybrat z více než stovky aktuálních Last Minute v cestovní kanceláři Čedok, některé navíc s atraktivní slevou! Sháníte letenku do Řecka? Chcete jet autobusem? Nebo dojet třeba do Chorvatska vlastním autem? Dovolené na poslední chvíli jsou velice populární a bývá tak o ně veliký zájem. Nepropásněte žádnou nabídku a užijte si svoji dovolenou na […]
19
5
Chci slevu
věrnostní program
Club Čedok

Club Čedok → nadstandartní slevy letenek pro členy

Pokud jste držiteli karty Club Čedok, můžete si užívat nadstandartní slevy a řadu dalších výhod s věrnostním programem Club Čedok! Každý držitel členské karty Club Čedok totiž může čerpat, při zakoupení vybraného zahraničního zájezdu, věrnostní slevu Čedok, která je o 2 % vyšší, než sleva pro všechny další zákazníky cestovní kanceláře Čedok. Mezi další výhody se počítá […]
14
2
Chci slevu
aktuální katalogy
Čedok

Čedok | aktuální nabídka letenek on-line

Vyberte si svoji vysněnou dovolenou v některém z katalogů cestovní kanceláře Čedok pěkně on-line! Nejenže narazíte na zajímavé nabídky letenek, ale mohou se vám hodit i aktuální informace o cestování dětí zdarma či parkování přímo u letiště. Navíc pokud zakoupíte zájezd v předprodeji, můžete s Čedok i ušetřit, neboť jsou poskytovány např. výhodné slevy právě při zakoupení letenek v předprodeji.
23
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Čedok ​

Jak ušetřit Čedok červenec 2021