Čas na boty

Ověřené slevové kódy Čas na boty pro leden 2022

100%
Internetový obchod Čas na boty se specializuje na prodej dámských, pánských a dětských bot. Vybírat můžete ze široké nabídky společenských bot, lodiček, mokasín, pohorek, sandálů nebo botasek. Sleva Čas na boty je k dispozici při odběru newsletteru. Získat můžete dopravu zdarma a výhodou je 30denní lhůta na vrácení zboží. Obchod také vydává slevové kódy, které můžete najít na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Čas na boty ​

Jak ušetřit Čas na boty leden 2022

Čas na boty je internetový obchod, který nabízí široké spektrum dětské, dámské i pánské obuvi a kabelek. Můžete vybírat z módních kozaček, balerín, lodiček, sandálů, mokasín, tenisek či polobotek. Pokud víte, co přesně hledáte, můžete si vše jednoduše vyhledat díky nastavení několika filtrů, a budete tak vybírat přehledněji.

Web Slevovékódy.cz Vám poradí, jak ušetřit v Čas na boty. Ušetřit můžete s množstvím sezónních výprodejů, extra slev a se slevovými kupóny. Nakupte i u příležitosti Čas na boty Black Friday.

Jak získat slevový kupón Čas na boty

Informace o aktuálně platných slevových kupónech Čas na boty jsou pro Vás publikovány na webu Slevovékódy.cz. Slevový kupón Čas na boty v hodnotě 200 Kč na Váš první nákup získáte za odběr newsletteru. Kupón lze uplatnit při nákupu nad 1 000 Kč. Slevové kupóny Čas na boty zpřístupňuje i na svém Facebookovém profilu a na webových stránkách.

Kupóny nelze sčítat. Nesnižují ani ceny produktů ve výprodeji. Na každou objednávku můžete použít pouze jeden slevový kupón.

Jak uplatnit slevový kód Čas na boty

Čas na boty

V prvním kroku nákupu máte možnost uplatnit slevový kód Čas na boty. Pod obsahem produktů se nachází pole s označením “Máte slevový kód“, do kterého vepíšete Váš slevový kód. Poté stisknete “OK” a sleva bude odečtena z celkové částky objednávky. Poté budete pokračovat k dokončení objednávky.

Slevové kódy Čas na obuv jsou časově omezeny a mohou být limitovány minimální částkou nákupu nebo daným typem obuvi. Před vepsáním kódu dobu platnosti a další podmínky překontrolujte, abyste mohli Váš kód využít.

Cashback Čas na boty

Cashback Plná peněženka3,85 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,85 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,85 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Díky cashbacku získáte část peněz z každého provedeného on-line nákupu zpět. Pro získání cashbacku je nutné přihlásit se na některém z cashbackových portálů, nejznámější jsou Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Nákup poté provedete právě prostřednictvím toho portálu a po zaplacení Vám budou připsány odměny. Po dosažení dané částky odměn Vám budou vyplaceny na bankovní účet.

Cashback Čas na boty poskytuje několik portálů. Za každý nákup můžete získat odměnu až 3,85 %.

Čas na boty slevy – výprodeje, Black Friday…

Během každé ročního období můžete ve výprodejích nakoupit až s 80% slevou . Dále se mohou slevy týkat vybraných typů dětské, dámské či pánské obuvi. Další slevy Čas na boty nabízí i na nákup druhého páru nebo dodatečné extra slevy.

V záložce “AKCE” a “OUTLET“najdete veškeré aktuální akční zboží s uvedenou výší slevy. Produkty jsou pravidelně obměňovány a přidávány.

Nakupte i u příležitosti Black Friday, které se obchod pravidelně účastní. Rovněž využijte i Čas na boty Cyber Monday, které jsou známy pro velké snížení cen produktů.

Čas na boty doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 600 Kč je od Čas na boty doprava zdarma.
Čas na boty umožňuje dopravu těmito přepravci:
  • Česká pošta – 80 Kč (platba předem) při nákupu pod 600 Kč, ZDARMA pro objednávky nad 600 Kč
  • GLS – 80 Kč (platba předem), 110 Kč (dobírka) při nákupu pod 600 Kč, ZDARMA při nákupu nad 600 Kč

Obchod balíčky zasílá i do dalších zemí, jako jsou Slovensko,Litva, Belgie, Francie, Itálie,Maďarsko, Německo či Španělsko. Pro tyto zásilky je využívána přepravní společnost GLS. Pro zahraniční zásilky neplatí od doprava zdarma. Maximální počet bot v jedné zásilce pro zahraničí je 20 párů.

Čas na boty vrácení zboží

Čas na boty vrácení zboží umožňuje do 30 dní bez udání důvodu. Vracené zboží nesmí mít viditelné stopy užívání. Vráceny Vám budou veškeré vynaložené finanční prostředky i s poštovným do 5 pracovních dní od přijetí zásilky. Pokud však vracíte pouze část objednávky poštovné se nevrací.

Vracené zboží bude přijato tehdy, pokud bude odesláno s kompletním obsahem (spolu s výrobky zdarma či dárky), a samotné zboží a jeho doplňky nejsou poškozeny.Vrácené zboží by mělo být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte doklad o nákupu, podepsaný formulář o vrácení a odešlete na adresu:

CASNABOTY,
Svatopluka Čecha 663,
Karviná-Nové Město, 733 01

Štítky s adresami nelepte přímo na originální krabici. Krabici obalte papírem nebo folií a štítky poté umístěte na zabalenou krabici.

Čas na boty reklamace 2022

Pokud se na Vašem zboží vyskytne vada, máte právo na reklamaci. Zboží vhodně zabalte, aby nedošlo k poškození během přepravy, přiložte vyplněný formulář a odešlete na níže uvedenou adresu:

CASNABOTY,
Svatopluka Čecha 663,
Karviná-Nové Město, 733 01

Čas na boty reklamace vyřizuje do 14 dní. Po zhodnocení reklamace budete o rozhodnutí informování prostřednictvím emailu. V případě pozitivního zhodnocení reklamace  bude zboží opraveno či vyměněno. Pokud již model není skladem, peněžní prostředky Vám budou vráceny na bankovní účet uvedený ve formuláři do 5 pracovních dní.

Poštovné vynaložené na reklamaci Vám bude rovněž vráceno. Zašlete e-mailem kopii podacího lístku a číslo bankovního účtu.

Reklamace se nevztahuje na:

  • na výměnné části obuvi jako jsou podpatky odřeniny nebo ochození spodní části obuvi
  • utržené nebo výrazně mechanicky poškozené ozdoby (mašličky, knoflíky, spony)
  • mechanicky poškozené zipy
  • vady vzniklé nevhodným ošetřením obuvi (np. promokání)
  • vady vzniklé praním v pračce

Čas na boty kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování obchodu můžete využít následující způsoby: Čas na boty telefon: 732 153 269. Linka je Vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 15:00. Nebo napište na e-mail Čas na boty: info@casnaboty.cz.