Camaieu

Ověřené slevové kódy Camaieu pro červenec 2024​

100%
Camaieu je francouzská značka specializující se na dámskou módu. Ženy si zde vyberou z množství módních topů, blůz nebo kalhot za akční ceny. Camaieu prodává také módní doplňky a šperky. V České republice e-shop společnost neprovozuje, ale zboží můžete najít v řadě specializovaných butiků. Camaieu slevy nabízí například eshop Zoot.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Camaieu ​

Jak ušetřit Camaieu červenec 2024

Společnost byla založena v roce 1984 a dnes je se svým 1000 prodejen v popředí světové módy. Místem založení je jak jinak, než město módy, a to Francie. Každá prodejna Camaïeu je místo pro relaxaci žen a věnujete výhradně dámskému šatníku tak, aby si vybrala každá žena a cítila se dobře. Společnost každý den vyprodukuje až 100 nových moderních kousků a neustále se tak drží aktuálních trendů .

Jak se dozvědět o novinkách ve světe módy Camaïeu?

Pokud rádi nakupujete v tomto obchodě a chcete se pravidelně dozvídat o aktuálních slevách Camaïeu, pak si vyhledejte stránky na Facebooku, Pinterestu, Youtube nebo Instagramu. Odtud budete dostávat pravidelně jak informace o nových produktech, tak i o tipech, jak na Camaïeu ušetřit. Tady jsou obecné informace o společnosti, pro konkrétní prodejny je třeba sledovat stránky.  To ale vždy záleží pouze na to, zda vaše oblíbená prodejna tyto stránky má.

Camaïeu na Facebooku

Například zadáním hesla Camaïeu do vyhledávače Facebooku naleznete stránku spravovanou přímo českými tvůrci a a věnovanou česky mluvícím ženám, zde si totiž počtete v českém jazyce. Z pravidelně přidávaných obrázků si můžete vybírat oblečení. Uvidíte cenu i aktuální slevy Camaïeu. A možná se na základě těchto slev v Camaïeu rozhodnete navštívit kamenný obchod a vybírat z ještě většího spektra nabídky.

Kde najdu slevové kupóny do Camaïeu

I tady, na facebookových stránkách, se pravidelně dočtete o slevách v rámci různých slevách Camaïeu, různých výprodejů, jednorázových akcí nebo informace o nových kolekcích. Po registraci do věrnostního programu rovněž dostáváte informace, a to přímo na Váš email. Více o věrnostním programu se dočtete níže.

Věrnostní kartička Camaïeu

Pro věrné zákazníky si Camaïeu připravila odměny ve formě slevových kupónů Camaïeu. Podmínkou, abyste mohli takového aktuální slevy Camaïeu čerpat, je být vlastníkem slevové kartičky. Založení vás nestojí vůbec nic. Možná jen pár minutek na prodejně, kdy s pomocí asistentky vyplníte údaje.

A na jaké výhody a slevové kupóny máte nárok a jak takové slevové kupóny Camaïeu uplatnit? Nejdříve obdržíte 50 věrnostních bodů, a to už při založení kartičky. S dalšími nákupy se přičítají body na vás profil a za každých nasbíraných 2500 bodů získáváte slevu do Camaïeu ve výši 100 kč.

Další výhodou, proč vlastnit tuto kartičku, je prodloužená lhůta na výměnu a vrácení zlevněného zboží. Lhůta je prodloužená ze standardních 7 dní na 30 dní. Peníze za vrácené zboží neobdržíte v hotovosti, ale ve formě dárkové karty, ze které můžete čerpat na všech prodejnách Camaïeu. Platná je rok.

Nakoupíte-li během 4x před během roku za jakoukoliv částku, máte nárok na narozeninový dárek. Informováni budete emailem. Dárek je v jakékoliv formě, může to být například poukázka na šátek, slevový kupón na nakup v  Camaïeu neb cokoliv jiného, co vás potěší.

Kamenné prodejny Camaïeu

Camaïeu Je obchod s množstvím kamenných prodejen. Několik jich najdeme v Praze, v Brně a mnoho dalších po české republice. Každý nalezne tu svoji vyhledávačem na internetu nebo vám s vyhledáváním může pomoci oficiální stránka www.camaieu.com. Tuto stránku bohužel v českém jazyce nenalezneme, ovládání je však velice intuitivní.  Hned na úvodní stránce Find my nearest store vám nalezne kamenné prodejny po celém světě. Zadáte město, vesnici nebo PSČ a pak už jen vybíráte, kde byste rádi uskutečnili svůj nákup na Camaïeu. Platit na prodejnách Camaïeu můžete kartou. 

Kam se obrátit?

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku, námět nebo třeba nevíte, jak můžete uplatit aktuální slevy v  Camaïeu, kontaktujte klubcz@camaieu.com, kdy během pár dnů dostanete reakci na váš podnět. Přidáte-li navíc ještě svoje telefonní číslo, můžete být kontaktováni i touto formou.