C&A

Slevový kupón C&A duben 2021

100%
Nizozemská společnost C&A působící po celém světě se zabývá prodejem modního oblečení a obuvi. C&A neprovozuje e-shop, ale v Česku provozuje několik desítek obchodů. V nabídce můžete narazit na řadu slev C&A, které jsou pravidelně obměňovány se zaměřením na aktuální sezónu. Společnost také příležitostně vydává slevové kódy C&A. SlevovéKódy.cz pro Vás mají nejnovější slevový kupón C&A.

Aktuální slevový kód C&A 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
až 70%
slevy

Slevy až 70 % v sezónním výprodeji C&A

Velký výprodej internetového obchodu C&A, to jsou slevy až 70 % na pánskou i dámskou módu. Nejen oblečení, ale i doplňky a obuv naleznete ve výprodeji eshopu C&A s až 70% slevami. Sezónní výprodej C&A platí pouze do vyprodání zásob.
11
117
Chci slevu
Pro děti
až za 1/2

Dětský sortiment se slevami až 50 % = C&A

Vybraný dětský sortiment a sortiment pro miminka se slevami dosahujícími až k 50 %. Ušetřte až polovinu při výběru ze zlevněného sortimentu. Velký výběr z více jak 600 kusů módy.
10
22
Chci slevu
Výprodej
dámské módy

Dámská móda s až 54% zlevněním → C&A

C&A nabízí v dámské kolekci oblečení slevy a to až ve výši 54 %. Vyberte si z výprodejového zboží a nakupte levněji!
12
32
Chci slevu
-50 %
Pánská móda

Až o polovinu levněji » C&A

Pánská móda ve výprodeji se slevami až 50 %. Na vybrané kusy pánské módy C&A pro vás připravilo akční ceny. Ušetřte až polovinu oproti původní ceně při nákupu C&A.
23
16
Chci slevu
Šetřte
přírodu

WearTheChange šetřete planetu –> C&A

C&A v rámci iniciativy WearTheChange prodává a vyrábí produkty více udržitelné a šetrnější k přírodě. K výrobě oblečení v kolekci WearTheChange získáte oblečení z Bio bavlny, recyklovaných materiálů a přesto stejně kvalitní. S C&A za udržitelnější módu.
15
4
Chci slevu
až 70%
slevy

Slevy až 70 % v sezónním výprodeji C&A

Velký výprodej internetového obchodu C&A, to jsou slevy až 70 % na pánskou i dámskou módu. Nejen oblečení, ale i doplňky a obuv naleznete ve výprodeji eshopu C&A s až 70% slevami. Sezónní výprodej C&A platí pouze do vyprodání zásob.
7
76
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web C&A ​

Jak ušetřit C&A 2021

Obchod C&A se specializuje především na oblečení, v sortimentu ovšem nabízí i doplňky, sportovní oblečení. Vybrat oblečení lze nejen pro malé i velké. Na své si zde přijdou i kravaťáci, těhotné ženy i plus size velikosti.

Zboží lze objednat online nebo koupit v kamenných prodejnách. Ovšem jak ušetřit v C&A lze vidět spíše na eshopu, který je jen v angličtině, z českého eshopu budete přesměrováni na anglický. Kde lze jednodušeji zjistit co je aktuálně ve slevě. Protože C&A slevové kupóny velmi často mění, proto se vyplatí sledovat, které jsou momentálně v nabídce, všechny pro vás sbíráme a aktualizujeme.

Také se vyplatí nakupovat přes eshop protože zboží na eshopu je posíláno z Německa, což pro mnoho z zákazníků vnímá jako plus.

Jak získat slevový kupón v C&A

C&A pravidelně nabídku aktualizuje. Jak získat slevový kód je jednoduché, na této stránce když přejedete nahoru, vidíte, jaký C&A slevový kód je aktuálně k dispozici. Stačí si vybrat.

Jedná se například o dny Marriane, kdy byla možnost uplatnit slevový kupón C&A, jenž se přikládá na prodejně u pokladny, například naposledy šlo o 25 % na celý dámský sortiment.

Jak uplatnit slevový kód C&A

C&A slevový kód se využívají až v posledním kroku košíku „check & order“ neboli zkontroluj a objednej. Zde na tomto webu stačí tedy jen vyjet nahoru a vybrat si slevový kupón, který je přesně pro vás. Vybrat si zboží na webu C&A a následně v posledním kroku objednávky zadat kód.

Cashback C&A

Cashback společnost C&A aktuálně nenabízí.

Cashback, pro ty co neznají, je služba, díky které se dá více ušetřit při nákupech na internetu. Jedná se o vrácení částky z nákupu zákazníkovi, přes cashbackové peněženky. U každého obchodu i peněženky se vrácení částky liší, obvykle jde o 2-10 % z nákupu. V moment kdy ve vaší cashbackové peněžence je hranice peněz, potřebná k vyplacení odměny tak si ji můžete nechat přeposlat na bankovní účet.

Provize je to na čem cashback funguje, jde totiž o vyplácení provizi provozovatelům cashbackovým stránkám za to, že přivedou nové zákazníky na jejich e-shop. Jedná se tedy o myšlenku, že eshop dostane zákazníky, kterým prodá produkt a zákazník s provozavatelem cashbackové stránky se rozdělí o provizi. Je to tedy výhra pro všechny.

V případě, že chcete využít u nějakého obchodu možnosti cashbacku, tak se stačí zaregistrovat na stránce, která cashback podporuje, např. Tipli.cz. Registrace je zdarma, dokonce občas dostanete bonus za registraci. Když jste tedy zaregistrovaný najděte příslušný obchod, proklikněte se odkazem a v klidu nakupujte.

C&A slevy – výprodeje, Dny Marianne i Black Friday

C&A jako jiný obchod s oblečením nabízí různé před sezónní, po sezónní i C&A sezónní slevy a C&A výprodeje. Jako kterýkoli jiný obchod s oblečením bojuje s velikou konkurencí, tudíž pokaždé se některá skupina zboží nachází ve slevě.

Tudíž je pořád nějaké zboží v akci, také zde můžeme najít Dny Marianne v C&A, nebo i velmi známý Black Friday v C&A. Akce se odvíjejí i od toho kde se obchod nachází, například kamenné prodejny v obchodních centrech se musí řídit akcemi obchodního centra. Tedy například na den Palladia, kdy je 20% na jakýkoli obchod v Palladiu, je i v C&A výprodej s 20% slevou.

Také zde můžeme nalézt novoroční výprodeje C&A, kde se obvykle prodávají vánoční a novoročními motivy ozdobené oblečení, ale i různé zimní bundy z minulé sezóny. Objevují se i C&A letní výprodeje kde se opět prodává to co se neprodalo z minulé sezóny, ale i zboží pro nadcházející podzim.

C&A doprava a poštovné

Obchod C&A nabízí dopravu přes DHL delivery, jejíž doprava stojí okolo 5 €, což je aktuálně nějakých 125 Kč. Na váš zakoupený balíček budete čekat něco mezi 4 až 5 dny. A minimální objednávka je 19 € (tedy 475 Kč). Částky berte jen orientačně, kurz se každý den mění.

Ovšem nelze mít v C&A doprava zdarma nebo C&A poštovné zdarma není v aktuální chvíli zavedeno.

Ovšem v C&A doprava zdarma není k dispozici a dá se využívat jen přes dopravní společnost DHL delivery. To samé platí pro poštovné zdarma, které momentálně není zavedeno.

C&A vrácení zboží

Na eshopu C&A vrácení zboží bez udání důvodu lze do 30 dnů. Ovšem v případě zakoupení zboží online přes eshop nelze navrátit zboží do klasické kamenné prodejny a musíte ho tedy vrátit poštou. Na adresu:

C&A Online Shop
Münchner Straße 112
30855 Langenhagen/Germany

Zboží ovšem musí být nenošené a s visačkou.

C&A reklamace 2021

Reklamace v C&A je možná až do 24 měsíců, tedy dvou let. S popisem vady, informacím o bankovním spojení na vás a přiloženým zbožím zašlete vaši reklamaci na adresu:

C&A Online Shop
Münchner Straße 112
30855 Langenhagen/Germany

Musíte si zažádat o C&A reklamační formulář, ideálně na českém kontaktním mailu: ac-internet@canda.com

V případě zničení zboží kvůli způsobu dopravy. Tak máte šanci jen na poště. Balík či zboží je evidentně poškozeno. Udělejte fotku, nebo jiný způsob důkazu a do 7 dnů od předání zboží musíte, zašlete váš důkaz ideálně na mail: service_eu@shop-c-and-a.com. Nebo zboží ihned na poště přepošlete na adresu:

C&A Online Shop
Complaints
Postfach 210110
46168 Dorsten
Germany

C&A kontakt

Zákaznický servis: ac-internet@canda.com

Jedná se o jediný oficiální kontakt pro Českou republiku. Facebookové stránky jsou v angličtině, stejně jako všechny ostatní kontakty.