Bytové parfémy

Ověřené slevové kódy Bytové parfémy pro červen 2024​

100%
E-shop s bytovou kosmetikou Bytové parfémy vám nabízí rozmanitý sortiment aromalamp, aroma olejů, difuzérů, katalytických lamp, vůní do auta a dalšího příslušenství. Další možností, jak ušetřit na Bytové parfémy, je využít funkci cashback, dále dopravu zdarma nebo slevový kód, tyto akce pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bytové parfémy ​

Jak ušetřit Bytové parfémy červen 2024

Internetový obchod Bytové parfémy nabízí difuzéry, katalytické lampy, vybavení pro aromaterapii, vůně do auta, produkty proti komárům, svíčky, vůně textilií a další příslušenství. Na výběr máte z více než 100 vůní a mnoha designů, které dotvoří atmosféru Vašeho interiéru. Kamenné prodejny najdete v Praze a v Brně, kde si můžete své objednávky také vyzvednout.

Bytové parfémy nabízí dopravu zdarma, cashback, speciální týdenní akce a mnoho dalších akčních nabídek. V tomto článku se dozvíte, jak na Bytové parfémy ušetřit a další informace, které usnadní Váš nákup.

Jak získat slevový kupón Bytové parfémy

Přihlaste se k odběru newsletteru a získáte slevový kupón Bytové parfémy v hodnotě 100 Kč na první nákup. Sleva platí při objednávce nad 500 Kč. Slevový kód Bytové parfémy Vám bude zaslaný na uvedený e-mail.

Platné slevové kupóny Bytové parfémy a akční nabídky jsou dostupné na našem webu Slevovékódy.cz

Jak uplatnit slevový kód Bytové parfémy

Bytové parfémy

Slevový kód Bytové parfémy uplatníte v 1. kroku nákupu v části “Vaše slevy“. Sleva se odečte po stisknutí “Použít“. Slevu si můžete vždy přepočítat pod obsahem košíku.

V případě, že slevový kod Bytové parfémy nebude z celkové částky odečten, překontrolujte jeho dobu platnosti a případně další stanovené podmínky pro uplatnění.

Cashback Bytové parfémy


Cashback Plná peněženka2,8 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundo2,8 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipli2,8 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné peníze2,8 % získat bonus 50 Kč

Ušetřete díky nabídkám cashbackových portálů. Cashback Bytové parfémy poskytují Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Za registraci na vybraném portálu, která je zdarma, získáte i vstupní bonus.

Odměna vám bude zaslána za každý provedený nákup prostřednictvím portálu. Po zaplacení objednávky a přičtení odměny si vše můžete nechat vyplatit na Váš bankovní účet.

Bytové parfémy slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Bytové parfémy nabízí po celý rok. Týdenní akce se nacházejí v sekci AKCE. Výhodné nabídky Bytové parfémy nabízí také v rámci akcí 2+1 nebo během sezónních výprodejů.

Během vybraných víkendů probíhají akce na vše kromě již zlevněných produktů. Dále k nákupu můžete získat od Bytové parfémy dárek zdarma.

Během akce Bytové parfémy Black Friday ušetříte až 70 %. Akce probíhá vždy v listopadovém termínu. Pro získání slevy není potřeba žádný slevový kód.

Bytové parfémy doprava zdarma a cena poštovného

Bytové parfémy umožňují bezplatné vyzvednutí v kamenných prodejnách v Praze a v Brně. Ke každému nákupu od 1 000 Kč také platí na Bytové parfémy doprava zdarma. V kamenných prodejnách je platba možná hotově i platební kartou.

Možnosti dopravy:

  • Zásilková služba DPD – 100 Kč
  • Česká pošta balík do ruky – 79 Kč
  • Česká pošta balík na poštu – 60 Kč
  • Česká pošta balík do balíkovny – 49 Kč
  • Zásilkovna – 49 Kč

Bytové parfémy vrácení zboží

Vrácení zboží Bytové parfémy je možné do 14 dnů od nákupu. Svůj úmysl oznamte e-mailem na adresu: info@bytove-parfemy.cz Vhodně zabalené zboží přineste nebo zašlete zašlete spolu s formulářem pro vrácení:

ARIA PURA,
Škrobárenská 518/16,
Brno, 61700

Peníze Vám budou vráceny nejpozději do 14 od převzetí zásilky obchodem.

Bytové parfémy reklamace 2024

Na veškeré produkty od Bytové parfémy se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců. Před zasláním reklamace kontaktujte obchod telefonicky: 420 725 311 301 nebo e-mailem na adrese: reklamace@ariapura.cz.

Reklamované zboží včetně příslušenství musí být vhodně zabaleno, aby nedošlo k poškození během přepravy. Zboží spolu s kopií faktury a reklamačním listem zašlete na kontaktní adresu:

ARIA PURA s.r.o.
Škrobárenská 518/16
617 00, Brno
Česká republika

Reklamace Bytové parfémy bude vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Bytové parfémy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vyřízení všech dotazů a připomínek je dostupná infolinka Bytové parfémy na telefonním čísle: 725 311 301.

Bytové parfémy telefon do kamenných prodejen: +420 737 908 890/+420 725 073 503, každý všední den 9:00 – 18:00 (12:00 – 12:45 polední pauza)