BScom

Ověřené slevové kódy BScom pro červen 2024​

100%
Internetový obchod BScom se specializuje na elektroniku. V sortimentu obchodu naleznete širokou nabídku počítačů, notebooků, mobilních telefonů a stylových i užitečných doplňků k nim. Vybírat můžete z produktů značek Acer, Apple, Xiaomi, Lenovo a desítky dalších. Při nákupu nad 7 000 Kč nabízí obchod dopravu zdarma. Registrovaní uživatelé mohou získat řadu výhod a slev BScom. Obchod příležitostně vydává také slevové kódy BScom. Náš web má pro Vás nachystaný aktuální slevový kupón BScom.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web BScom ​

Jak ušetřit BScom červen 2024

BScom je firma, která funguje na českém trhu už od roku 2003. Vyberte si elektroniku a vybavení, které právě potřebuje k vaší práci nebo která vám udělá radost. Počítače a PC příslušenství, telefony a další drobná i větší elektronika, dále hračky nebo vybavení do domácnosti, to vše najdete na stránkách, a ještě mnohem více. Pravidelně sledujte stránky e-shopu a mějte přehled o aktuálních slevách BScom, které jsou právě k dispozici.

Jak můžu objednávat?

Jako zákazník máte 3 cesty nákupu. Vyberte tu, která je vám nejpohodlnější. První možností je nákup osobně na prodejně, dále telefonicky nebo přes internet.

Pokud preferujete osobní kontakt, jistě si necháte rádi poradit na prodejně od vyškolených prodejců. Poradí vám například i jak ušetřit na BScom. Prodejna i výdejní místo zároveň se nachází v Trutnově a většinu zboží si můžete ihned odnést, vzhledem k tomu, že součástí prodejny je i vlastní sklad. Může se stát, že nějaký kus momentálně není k dispozici, ihned na prodejně vám ho objednají a do 3 pracovních dní je u Vás. Tím si ušetříte čas i starosti, protože vše provedou za vás.

Stejným principem funguje i objednání po telefonu. Jistá nevýhoda spočívá v tom, že si nemůžete zboží hned na vlastní oči prohlédnou nebo osahat. Avšak ten, kdo preferuje objednání z pohodlí domova, bude spokojený. Objednávat z domova lze i samozřejmě prostřednictvím  e-shopu. Rovnou lze vybrat z možností dopravních služeb BScom, která zaveze elektroniku až domů nebo na jakoukoliv jinou adresu, kterou si zvolíte.

Kamenná prodejna v Trutnově

Kamenná prodejna se nachází v Trutnově na ulici Spojenecká 69, otevřeno je od pondělí do pátku mezi 9 a 17 hodinou. V sobotu je zkrácená doba do 12 a v neděli je zavřeno. Navštivte prodejnu, která má vlastní sklad, zkušené poradce a rovnou tady můžete i objevit aktuální slevy BScom. Na prodejně BScom je možné platit kartou i v hotovosti, reklamovat zboží. Na prodejně jistě oceníte i servisní oddělení, které má i své oddělené speciálná stránky servisu, tady pak najdete kontaktní údaje, ale i ceník pro jednotlivé služby a produkty.

Reklamce, vrácení zboží

V rámci dvouleté záruční doby je veškeré zboží v záruce.  Zboží, které se v této době ztratilo svoji funkci, můžete zasílat poštou nebo přepravní společností na adresu kamenné prodejny. Na balík zřetelně vyznačte slovo REKLAMACE a do balíku přiložte informace s vašimi údaji a popisem vady. O průběhu reklamce budete informování z emailů.

Dle platného obchodního řádu navíc můžete v rámci 14 dní od obdržení balíčku odstoupit od kupní smlouvy. Postup je stejný, jen do balíku vložte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který najdete na stránkách v sekci Jak reklamovat?

Jak si nechat zboží poslat?

Možnosti doručení BScom vybírejte v košíku poté, co jste vložili zboží a případně i slevový kupón BScom. Výběr je jen na vás. První z nich je Česká pošta, která vám bud uchová balík na poště nebo doručí přímo domů v rámci balíku do ruky.

Výše slevy BScom za dopravu se odvíjí podle toho, jak moc jste utratili. Do 1000 Kč zaplatíte České poště nebo PPL 99 Kč. Při nákupu v hodnotě mezi 1000 Kč až 7000 Kč zaplatíte 79 Kč. A nad utracených 7 000 Kč je doprava BScom zadarmo.

Po Trutnově (po domluvě po celé ČR), kde je i prodejna, funguje kurýrní rozvozce. Je velice rychlý, většinou ještě tentýž den zásilku obdržíte, přesto vždy zaplatíte 200 Kč.

Možnosti platby BScom

Zaplatit lze hotově nebo bezhotovostně na prodejně, převodem z účtu na účet nebo online stržením dané částky z vaší platební karty. Za dobírku si přičtěte k nákupu 30 Kč. Využít lze i možnosti na splátky díky společnost ESSOX.