Booking

3× slevový kód Booking pro červen 2024​

100%
Booking patří mezi největší internetové portály nabízející rezervace hotelů. Hotely a apartmány si můžete rezervovat ve stovkách letovisek v desítkách zemí. Zájemcům o ubytování pomáhají předchozí zkušenosti návštěvníků, kteří mohou hodnotit jednotlivé destinace. Slevy Booking nabízí pravidelně a portál také často vydává slevové kódy. Náš web pro Vás má připravené tipy na získání výhodného ubytování od Booking.

Nejlepší slevové kódy Booking 2024

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Booking

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Booking.
Chci 300 Kč
až 4 %
cashback

Až 4 % zpět z nákupu ubytování na Booking.com → cashback díky Tipli

Zaregistrujte se na Tipli zcela zdarma a získáte finanční bonus za první nákup. Poté nakupte proklikem z Tipli na Booking.com a můžete získat až 4% cashback. Vaše odměna vám bude připsána na účet. A můžete si tak užít výhodné ubytování ještě výhodněji.
13
4
Chci slevu
sezónní
nabídka

Ušetřete 15 % nebo i více na Booking.com

Vytvořte si na Booking.com zákaznický účet a můžete cestovat se slevou! Booking.com totiž přináší unikátní sezónní slevy. Při registrované rezervaci u vybraných nabídek na Booking.com uvidíte navíc i exkluzivní tajné nabídky. Nenechte si je ujít a registrujte se ještě dnes. K využití není zapotřebí žádný slevový kód Booking.com.
30
7
Chci slevu
cashback
4 %

Refundo.cz → získejte odměnu 4 % z nákupu na Booking

Portál Booking nabízí zajímavé ceny na ubytování po celém světě, kromě vlastní slevy za registraci na portále můžete získat dodatečnou slevu díky cashback portálu Refundo.cz, které poskytuje tzv. cashback. Cashback Booking můžete získat ve výši 4 % z ceny objednávky a užít si tak dodatečnou slevu po samotné objednávce a dovolené.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Booking ​

Jak ušetřit Booking červen 2024

Recenze Booking

Booking je internetový portál nabízející široký výběr rezervací hotelů. Booking je celosvětově rozšířený systém, díky kterému si můžete rezervovat to nejvýhodnější ubytování, ať už jedete na služební cestu nebo na dovolenou s rodinou. Databáze obsahuje nabídky hotelů, hostelů a apartmánů po celém světě. Nízká cena, jednoduchost rezervace a spolehlivost jsou hlavními atributy, které dělají Booking tak výjimečným.

Celý proces je naprosto jednoduchý:

  • Výběr lokality a termínu – Už víte kam přesně? Nebo se ještě rozhodujete? Díky množství filtrů a kritérií Vám Booking vždy ukáže přesně to, co zrovna hledáte.
  • Výběr ubytování a služeb – V nabídkách najdete veškeré informace o ubytování, fotografie. K dispozici jsou na Booking recenze předchozích návštěvníků.
  • Rezervace a kontrola – Máte vybráno? Rezervace zabere pouze pár minut. Žádné další poplatky! Platíte jen ubytování. Vyplníte požadované údaje a rezervaci pak jednoduše vytisknete.

Pokud se chystáte hledat ubytování na Booking, mohli byste díky portálu Slevovékódy.cz ušetřit. My sledujeme slevy a aktualizujeme slevové kupóny Booking. Znamená to, že ubytování může být mnohem výhodnější.

Jak získat promo kód Booking

Promo kódy Booking jsou k dispozici na cestovatelských portálech. Cílem Bookingu je zjednodušit a rozvinout turistiku po celém světě. Kromě samotného ubytování jsou k dispozici také slevy na doplňkové služby, pronájem auta, zajištění letenky nebo nákup vstupenek do vybraných turistických atrakcí v dané lokalitě. Na to vše může Booking nabízet sezónní slevové kódy.

Pro své blízké můžete koupit také dárkový poukaz Booking, se kterým si následně mohou vybrat ubytování dle vlastní volby a zaplatit prostřednictvím peněženky v aplikaci Booking.

Slevové kódy Booking a také do dalších obchodů můžete najít na portále Slevové kódy, kde je pro vás vyhledáváme a snažíme se vám pomoct pomoct při šetření na cestách a nákupech online.

Jak uplatnit slevový kupón Booking

Booking slevové kupóny podporuje a můžete je tak uplatnit při online objednávce. Vyberte si své ubytování a postupujte standardně procesem rezervace a platby.

V prvním kroku objednávky zadáváte své osobní údaje. Ve druhém pak platební, včetně čísla vaší karty. V tomto kroku je po levé straně k dispozici pole “Máte promo kód?” Sem zadejte svůj slevový kód Booking a použijte. Pokud je v pořádku uvidíte snížení konečné ceny ubytování.

Stejně jako pro většinu obchodů a služeb jsou promo kódy Booking časově omezeny a můžete je tak uplatnit pouze po omezenou dobu, pokud si tak jste jisti, že budete cestovat a máte slevový kód, s jeho použitím příliš neotálejte.Booking

Cashback Booking

Cashback Plná peněženkaaž 4 % získat bonus 60 Kč Cashback Refundoaž 4 % získat bonus 50 Kč Cashback Tipliaž 4 % získat bonus až 300 Kč Cashback Vratné penízeaž 4 % získat bonus 50 Kč

Výhodou použití Bookingu je i cashback. Jedná se o službu, která propaguje eshopy a získává od nich provize za doporučení nových zákazníků. Část této provize získáte vy jako odměnu a motivaci a tomu se říká cashback, čili peníze zpět.

Cashback Booking poskytují portály Plná peněženka, Refundo, Tipli a Vratné peníze. Na všech můžete získat až 4 %, cashback se může lišit v poskytovateli ubytování a dalších podmínkách, převážně se vypočítává z ceny bez DPH. Cashback získáte tak, že se na některém z portálů registrujete (cashback lze získat vždy jen z jednoho, ale můžete opakovaně) a vstoupíte do obchodu. Následně nakupte a počkejte, až dojde k potvrzení vaší objednávky. Peníze se objeví na vašem účtu.

Booking slevy – jak ušetřit, akce

První výhodou, kterou Booking nabízí je garance dorovnání ceny, pokud tak na stejné ubytování najdete na jiném portále lepší nabídku, než kterou nabízí Booking, cenu vám dorovná. Nesmí se však jednat o speciální akce nebo použití slevového kódu.

Výhodné je objednat ubytování na delší dobu, na které často dává Booking slevy a další zvýhodnění, například přihodí snídani. Pokud cestujete ve skupině, čas od času jsou k dispozici akce nebo slevy pro nové členy, můžete tak využít různých účtu pro ubytování a ušetřit v průběhu vaší cesty.

Na vybraných místech jsou k dispozici sezónní slevy, většinou se jedná o rozvoj turistiky v dané lokalitě na místech, která nejsou tak známá nebo turisticky atraktivní. V sezóně často dávají slevy jednotlivý pronajímatelé, pro zvýšení své konkurenceschopnosti.

Booking také nabízí věrnostní program Booking Genius, který funguje ve spolupráci s vybranými partnerskými provozovateli služeb.

  • Genius 1: 10% sleva na vybraná ubytování
  • Genius 2: 10-15 % sleva + snídaně zdarma + možnost upgrade pokoje (podmínkou je 5 rezervací za poslední 2 roky)
  • Genius 3: 10-20 % sleva + snídaně zdarma + možnost upgrade pokoje + prioritní podpora řešení problémů (podmínkou je 15 rezervací za poslední 2 roky)

Booking kontakt – e-mail, telefon

Přímý kontakt na podporu společnosti Booking není k dispozici, to je u velkých internetových poskytovatelů celkem běžné, většina z nich se snaží vyřešit problémy prostřednictvím stránky s častými řešeními problémů. Jako neregistrovaný uživatel můžete na stejné stránce zadat číslo rezervace a pin a zkontrolovat si svou rezervaci.

Pokud na Booking účet máte, můžete využít kontaktní formulář Booking, na který se také dostanete v rámci FAQ a možnosti vyřešit váš problém spojený s ubytováním, letenkou nebo obecným dotazem.